Rusijos Dūmos vicepirmininkas kalba apie Lietuvos sunaikinimą, Lietuvos prezidentė džiaugiasi obuoliene

Tuo metu, kai Rusijos parlamento vicepirmininkas Vladimiras Žirinovskis paskelbė apie būsimą Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos sunaikinimą, Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė šimtams savo veidaknygės skaitytojų pranešė apie sėkmingai išsivirtą obuolienę.

Skirtingai nei Latvijos ir Lenkijos valstybės, Lietuva apsimetė aukšto Rusijos politiko grasinimų nušluoti Baltijos valstybes ir Lenkiją neišgirdusi. Tuo tarpu kaimyninės Lenkija ir Latvija dėl šio politiko poelgio išsikvietė pasiaiškinti Rusijos ambasadorius.

„Užsienio reikalų ministerija stebisi Rusijos Federacijos Dūmos nario Vladimiro Žirinovskio tiesioginiais grasinimais Baltijos šalių ir Lenkijos adresu, kurių iki šiol nėra pasmerkusios ar nuo jų atsiribojusios Rusijos Federacijos valdžios institucijos“, – teigiama Lietuvos užsienio reikalų ministerijos komentare žiniasklaidai.

Iš spaudos pranešimo akivaizdu – Užsienio reikalų ministerija dedasi nesuprantanti, kad ponas V. Žirinovskis šiuo metu ir pats yra Rusijos Federacijos valdžios dalis: jis – vienas parlamento vadovų.

Užsienio reikalų ministras L. Linkevičius šiuo metu atostogauja. Kuo jis užsiima per atostogas, nepranešama. Tačiau šiandien socialiniame tinkle „Twitter“ Linkevičius išreiškė rūpestį Žirinovskio psichine sveikata ir Rusijos valdžios reputacija. O su valdžia susitapatinusi žiniasklaida apsidžiaugė, kad Lietuvos diplomatijos vadovas rado progą pasišaipyti iš Žirinovskio.

Kur kas rimčiau į skandalingus politiko pareiškimus valstybinės televizijos „Rossija 24“ eteryje sureagavo Lietuvos kaimynės – Latvijos ir Lenkijos URM pranešė, kad kviečia Rusijos ambasadorius pasiaiškinti dėl V. Žirinovskio kalbų.

Primename, kad šiame interviu Rusijos Dūmos vicepirmininkas Lenkijai ir Baltijos šalims pagrasino bombardavimais, dėl kurių šios šalys apskritai „bus nušluotos“.

„Visus karo ir taikos pasaulyje klausimus apskritai, o šiandien – susijusius su Ukraina, spręs vienas žmogus – Rusijos valstybės vadovas“, – rugpjūčio 8 dieną kalbėdamas valstybinės televizijos „Rossija 24“ eteryje pareiškė V.Žirinovskis.

Jo tvirtinimu, nei NATO ar Briuselio planai, nei JAV prezidento Baracko Obamos nurodymai jokios galios neturės.

„Sprendimus priims tiktai vienas žmogus – Rusijos valstybės vadovas. Kai buvo Pirmasis pasaulinis karas, galutinį sprendimą priėmė Nikolajus II, kai Antrasis pasaulinis karas – visus teisingus ir galutinius sprendimus priėmė Stalinas, taip ir dabar.

Trečiasis pasaulinis karas – svarbiausias sprendimas. Aš įsitikinęs, kad jis jau priimtas. Apie jį bus laipsniškai užsimenama, kad jie suprastų: vaikai, ar jums reikalinga sudegusi Europa? Europiečiai to nenori. Na, o kas liks iš Baltijos šalių? Juk nieko neliks!“ – neslėpdamas savo entuziazmo aiškino V.Žirinovskis.

„Baltijos šalys, Lenkija – jos apskritai pasmerktos. Jos bus nušluotos. Ten nieko nebus. Tegul jie atsipeikėja, šių mažų nykštukinių valstybių vadovai, kaip jie save pakiša! Todėl čia, žinoma, Amerika – niekas jai negresia, ji toli, o štai Rytų Europos šalys pačios save stato, taip sakant, į visiško sunaikinimo pavojų.

Ir kaltos tik jos. Nes mes negalime leisti, kad iš jų teritorijos kiltų į Rusijos pusę nukreiptos raketos, lėktuvai. Mums teks sunaikinti juos likus pusvalandžiui iki pakilimo. O tam mums teks atlikti ploto bombardavimus, kurie neleis kur nors likti nors vienam paleidėjui, nors vienam lėktuvui.

Kitaip tariant, Baltijos šalių nėra, Lenkijos nėra. Tegul NATO skubiai prašo derybų su mūsų užsienio reikalų ministru. Tada mes sustosime. Kitaip mes būsime priversti pamokyti ir dar kartą jiems surengti 45-ųjų gegužę“, – atviravo V. Žirinovskis.

Respublikos prezidentė, kitą dieną po V.Žirinovskio grasinimų virusi obuolienę, apie vieno iš Rusijos Dūmos vadovų grasinimus Lietuvai taip pat nutylėjo. Bet pranešė, kad obuoliai lietuviški, ne kokie nors kaimyniški.

Sprendžiant iš įrašų D. Grybauskaitės veidaknygėje, šalies vadovės, draugams didesnį susidomėjimą sukėlė prezidentinės obuolienės receptas ir skonis. Panašu, jiems nerūpi ir tai, ką apie tokią kaimyninės šalies politiko retoriką mano už užsienio politiką ir šalies gynybą atsakinga Respublikos prezidentė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Beta

Matyt dar negavo iš Tatos nurodymų kaip sureaguoti.

Tai ir parodo,

kas jai svarbiau. Ar Lietuva, ar tai ką dės į pilvą….

Senis

Karas jau kilo, tiesa dar tik lokalinio pobūdžio, bet JAV ir Rusijos abipusių pastangų dėka gali išsiplėsti į pasaulinį lygį. O kas tuomet labiausiai nukentės? Be jokios abejonės buferinės NATO valstybės, Estija, Latvija, Lietuva, Lenkija, Bulgarija, Rumunija, Balkanų šalys, Ukraina. Tad nematau Žirinovskio žodžiuose jokių grąsinimų, tai paprasčiausias būsimų karo veiksmų konstatavimas, netgi Rusijos strateginių planų atskleidimas.

eri

nei ji vire nei ka,dar reiktu pavaryt ant Rusijos grybei savam stiliui ,ateis ruduo žiu ir dujas prisuks ,ir vėl sakys musu ekonomika nenukentės

Ar dar bereikia aiskinti, kad

Ignalinos AE Lietuvai – mirties nuosprendis su Rusijos pagalba.

gudi giria

lietuvos vakaru tarnams,kas darbo nes muila I vakarus ir uz lietuvos proce milijardus jie susikure,ten viska ir briuselio vairininkam atsege pav.auksu.lietuva ir kitos minimos valstybes,jug nesa karibu juros baseine,o esa,kur esa,tu gyveni prie rusijos turi buti neutralus ir bendrauti ismintimi ir tiesa,o ka kalba zirinovskis,tai tiesa cia ne joke paslaptis,cia ir durnas turi suprasti,tai rusijos strategija nemoki gyventi,kaip zmogus turiu uomeni minimas valstybes,aisku sutrins,tiek ziniu

Rytoj D.Grybauskaitė

atvyksta į Jurbarką,tai Jurbarkas pražydo raudonomis pelargonijomis.Gal pasiteiraus Prezidentė,kodėl vasarą ligoniai poliklinikose neranda gydytojų ir pradės galvoti,kad rajonuose trūksta apie tūkstantį daktarų.Štai prie ko prisigyvenome per 20 Nepriklausomybės metų.Gal ir tremtiniai pradės mąstyti,kai negaus gydymo?

Nebūkim tokie

tikri,kad neteks pakariauti,kaip suomiams.Vien išverkta Nepriklausomybė dar netikra.

Arguss

Žirinovskio hiperkaringumas labai puikiai sutaria su mūsų aukščiausių politikų marazmu.

Tam Nebūkim tokie       2014-08-14 21:48

Ką juk besakyti ,bet Lietuva yra agrarinė šalis. Rusai dvidešimt metų atgal davė Lietuvai puikų šansą aparti ir užsėti visus Lietuvos laukus, išginti į ganyklas tūkstantines galvijų kaimenes ,auginti šimtus tūkstančių kiaulių -ir visą tą varyk į visai netoli esančius Sank-Peterburgą ir Maskvą, ir tai dar to neužteks . Ten gyvena daugiau nei dvidešimt milijonų gyventojų ,tai kaip septynios Lietuvos . Lietuvos žemdirbys galėjo gyventi kaip pas dievą užantyje . Tik dirbk ir eksportuok . Lietuvos kaimas galėjo žydėti. Bet yra vienas bet ! Lietuvos nepriklausomybė ,pasirodo, buvo panaudota ne kaip Lietuvos darbščių žmonių triūso vaisiaus eksportas su tų žmonių piniginių papildymu, bet priešų tarp kaimyninių valstybių ieškojimui ,karingų šūkių rėkavimui ,dėdės iš už Atlanto užgaidžių pildymams ,įtemties ant Lietuvos… Skaityti daugiau »

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top