Rusijos remiami separatistai atakavo Mariupolio miesto gyvenamuosius kvartalus

Šiandien rytą, apie 9.25 vietos laiku, prorusiškieji separatistai raketomis „Grad“ atakavo Ukrainos Donecko srities Mariupolio miesto, esančio prie Azovo jūros, rytinės dalies gyvenamuosius rajonus. Atakos metu žuvo apie 30 taikių gyventojų, apie šimtas buvo sužeisti.

Ukrainos kariuomenės artimiausios pozicijos yra išsidėsčiusios už keturių kilometrų.

Po keleto valandų šių gyvenamųjų rajonų ataka raketomis „Grad“ buvo pakartota. Pranešama, kad atsakydama į ataką Ukrainos kariuomenės artilerija sunaikino 4 iš 6 atakoje dalyvavusių „Grad“ sistemų.

Per pastaruosius du mėnesius Rusija savo remiamiems separatistams Ukrainoje perdavė keletą šimtų šarvuotosios karinės technikos ir artilerijos sistemų. Donecko ir Luhansko srityse Rusija yra dislokavusi apie dešimt tūkstančių savo reguliariosios armijos karių, kurie maskuojami kaip vietiniai separatistai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pastebėjimas

Tiesoms nereikia tiesos: nereikėjo tiesos apie violetinę aferą, nereikia ir apie Ukrainą.

Pastebėjimas

Nesitiki, kad žmonės būtų tiek buki, kad nuolat melą publikuotų. Vadinasi, iš to yra nauda. Po bet kokiu veiksmu ir poelgiu ieškok naudos, ji beveik visada ten slepiasi.

Ieva pastebėjimams

Kai Putino opričnina skerdžia taikius gyventojus ciniškiems pastebėjimams ne laikas.

Juozapas---koloradiniam "pastebėjimui"

Užsičiaupk fufaikini ordos utėliau. Tavo niekšas car-fiureris braido iki kelių nekaltų žmonių kraujyje. Tau ką nesakyta, kad šiame portale draudžiama skleisti totalitarinių režimų propagandą? Dink iš čia maskoliška atmata.

Letas Palmaitis: pasiūlymas "Lietuvos Sąrašui"

Orda smegenų nebeturi, viskas pragerta. Ji greitina sau gėdingą galą supainiojusi Ukrainą su neva jau „nugalėtais” čečėnais. Bet kuri Ordos konvulsija tegu ataskamba griaustiniu nuo Ukrainos iki Estijos, kad mums musulmonai pavydėtų! Melskimės už krikščionišką Ukrainą ir jos didvyrius! Kiekvienas Ukrainos atkirtis tai tarsi tolimos pergalingos LDK istorijos aidas. Reikėtų himno, tarkim, tokio: „Pabusk LDK, pabusk!” Jei rastųsi toks himnas, kuris įkvėptų jaunimą ir paplistų Lietuvoje, nuvilnytų per Gudiją į patį Kijevą, tai būtų galingiau už Baltijos Kelią, tai reikštų geopolitinį lūžį ir tikro Atgimimo pradžią visoje Centrinėje Europoje. Išsigimėliai išnyks be atminimo. NEIŠSIGIMUSIOMS TAUTOMS NĖRA KO BIJOTI. BIJOTI REIKIA TIK IŠSIGIMIMO, KURĮ ATNEŠA MASONŲ REVOLIUCIJŲ ATEIZMAS IR RINKIMINĖ DEMOKRATIJA! Į PEKLĄ ROBESPJERUS SU JŲ ORVELINE ELEKTRONINE „LYGYBE, LAISVE IR… Skaityti daugiau »

Palmaičiui

Jūsų orda „Islamo valstybėje”, kuriai nepavyko susikurti Čečėnijoje, nes Rusijai stojo vadovauti išmintingas vadovas, kuris neleido jūsų ordai apkvailinti Čečėnijos tautos.

Diedukas apie čekistą   (Palmaičiui       2015-01-

Štai jums maskoliškos propogandos išugdytas šunžmogis…

Papezėjimui 23.06-23.08

po kiek moka kontora už tokius skiedalus?\\//

patalpinau

straipsnije-Rusijos vermachtas Ukrajinoje.Chodoso laida-ziurkiu karaliaus gynklas… Ir ja pasalino!!! Aisku kam priklauso tas portalas ir kieno propaganda skleidzia!:) 400 metu egiptieciu sventikai eksperimentavo ir sukure,atspekit ka?

Patalpinau

В Мариуполе пьют за победу России, в Харькове ждут русские танки (straipsnis is facebook) «Моя коллега из Мариуполя, которая сейчас на всю катушку, изо всех сил помогает людям, попавшим под обстрел, пишет, что вот прямо сейчас, проезжая сдавать кровь, сквозь открытую дверь одного из местных кабаков (по-другому и не скажешь!), заметила веселящихся людей, поднимающих рюмки «за Расею», – сообщает Цаплиенко». Далее, по результатам разговора со своим старым другом из Харькова, он информирует о настроениях в Харькове. «Рассказал, как в славном Институте криобиологии люди собираются в курилках и обсуждают, что делать, если придут русские танки, – поделился журналист деталями разговора. – По его словам, план действий, выработанный в пропитанных никотином закутках научно-исследовательского заведения, выглядит следующим образом: «Как только «наши» войдут, тут… Skaityti daugiau »

Heh!:)

ir cia pasalino! Ka veikia Mariupolije angliskai kalbantis Ukrajinos karys??? Nuo 2 min.30 sek. https://www.youtube.com/watch?v=jdl5SeUF6yM&x-yt-cl=84503534&x-yt-ts=1421914688#t=163

Heh! :)
Diedukas > Heh!:)

Ir ką tu čia stumi? Ką bandai įrodyt? Koks skirtumas, kokia kalba kas kalba? Esmė tame, kaip sekmingai naikina ruskius ir jų pakalikus, atsibasčiusius į svetimą šalį. Laukiu nesulaukiu, kol pradės deportuot iš Pabaltijo palaikančius kacap-ordę rusus ir vietinius kolaborantus. Saugokitės…

pastaba

LTSR buvo toks dienraštis „Tiesa”, kuriame nebuvo tiesos. Kuolio „Tiesos”
lygiai tokios pačios-vien melas.

pastabai

Ko jūs norite iš sorošistų, kad jie nedirbtų savo šeimininkui 🙂

Diedukas > pastabom, pastebėjimam

Apie kokį melą deliojat? Apie žuvusius ir sužeistus Mariupoly? Tai gal čia Ukrainos kariuomenė savus gyventojus apšaudo? Kaip visur kitur? Pūkuoti separai, prisipirkę „Voentorge” karinės technikos, žaidžia smėlio dėžutėsę? Kaip rašė viena Ukrainos žurnalistė, – ” buvę draugai žmoniškais veidais dabar iššiepę snukius juokiasi iš mūsų, ukrainiečių bėdų ir nelaimių”. Pasprings krauju tas paranoidinis vilkolakis kremliuj, o ir jums, veikėjai, pareis atlygis. Daugiau tik komentuokit, viską fiksuojam…

to"pastaba"

bėk savo tėtukui pasiskųsti

Dieduk

Uzmesk aki- ОБСЕ: Мариуполь обстреляли со стороны ополченцев ESBO-prostitutes!

kukulis

Karas yra baisu. Ypač nemokšiškas karas.

emi

Kažkaip šiame str. galai nesueina. Jeigu Mariupolio miestas yra valdomas Donecko kovotojų (sukilėlių) — tai pagal straipsnį jie apšaudo savo miestą ir gyvenamuosius rajonus, kuriuose glaudžiais jų šeimos ir artimieji. O Ukrainos nacion. gvardija už 4 km išsidėsčiusi (ir suprask, žmogau, Grad jokiais būdais nepasieks šio miesto). KLIEDESIAI IR MELAVIMAS. Maniau, kad tiesos.lt yra UŽ TIESĄ. O jūs čia taip pat plaunate žmonėms smegenis kaip ir visuose kituose.

Diedukas > emi

Matai kaip greitai išvadas darai. Ir kokias – „KLIEDESIAI IR MELAVIMAS. Maniau, kad tiesos.lt yra UŽ TIESĄ.
Štai taip tampama zombiu. Niekada Mariupolis nebuvo užgrobtas separatistų. Šis miestas kontroliuojamas Ukrainos ginkluotuojų pajėgų.
Pats(ti) nesiorientuodamas situacijoj, nesuvokdamas realybės, jau pasmerkei ir tinklalapį, ir „banderovcus”. Ar sudėtinga buvo pasižiūrėt Ukrainos žemėlapį, internete šios dienos „banditų” ir Ukrainos kontroliuojamų teritorijų sienas, o jau tada piršt savo išvadas. Žodžiu, likai kvailio vietoj… Švelniai tariant.

Diedukas > Ula

Tikėk sveiku protu. Jei skaitysi kremlinius ir „Lugandonijos”, „Donbabvės” separatistų žurnaliūgų kliedesius, pradėsi pati kliedėt.

nefizikas propaganduotiems asiliukams

ir OBSE ir ne OBSE nustate is „voronkiu” (sprogduobiu ar ka?), ka nelabai tiksliai Panorama isverte kaip kraterius, ir kitu materialiu irodymu, kad saudyta i miesta buvo is rytu. Reiskia vakaruose esancios Ukrainos pajegos jau ginkluotos matyt „pinduosu” atveztais mazgu suristais pabuklais, is katru vakaruose issovus sviediniai jau daunbabsu puseje staiga verciasi kulverscio ore ir grizta jau is rytu… Bu-ha-ha-ha…. Nu nigaaaali buci, mulkiai, kad net jusu pac pac paciausias caras Vovikas Velykijus (metras pem be kepures…) neturi tokio sverchmocno ginklo, katras saudant is vakaru sviediniais grizta is rytu. A gal jau turi? Nu tai dar baisiau. Bo kai prades daunbabsai is rytu i vakarus saudyt link Ukrainos, ziurek dar ant savo durnu galvu griztancius „snariadus” susirinks. Daugiau ziurekite gavnpropaganda.ru… Skaityti daugiau »

Ula>Diedukui

Tai kad sveikas protas sako neklausik Psaki. O siaip apie Ukrajina jau 100 metu atgal zinojo!Surask – youtube hodos 2015.

26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top