Rusijos rublis operatyviai sureagavo į Putino „pranešimą iš aukštybių“

echo.msk.ru | tvrain.ru

Tokią užsklandą – su užrašu „Kreipimasis iš aukštybių“ („Послание свыше“) – televizijos kanalas „Rossija 24“ pritaikė šiandien tiesiogiai transliuotam Rusijos prezidento Vladimiro Putino pranešimui Federaliniam susirinkimui.

Sulaužydamas tradiciją, 2014-aisiais metais su pranešimu Federaliniam susirinkimui Putinas kreipėsi jau antrąjį kartą – pirmąsyk tai įvyko kovo 18-ąją, kai prezidentas neplanuotai sukvietė parlamentą tam, kad paskelbtų apie Krymo prijungimą prie Rusijos.

Tuo tarpu portalas „Slon.ru“ šiandien praneša, kad vos prasidėjus V.Putino pasisakymui, Rusijos rublio atžvilgiu pastebimai išaugo euro ir dolerio valiutų kursai.

Jau 12.19 val. (Maskvos laiku) doleris pabrango iki 53,6 rublių, o euro vertė praktiškai pasiekė 66-ių rublių ribą.

Iki Putino kreipimosi į Federalinį susirinkimą pradžios (12.00 val. Maskvos laiku) už vieną dolerį buvo siūlomi 52,64 rubliai, o už eurą – 64,88 rubliai.

Komentuodamas Putino pasisakymą, politologas Michailas Vinogradovas teigia, jog „pranešimas patvirtino, kad Putinas iš ekonomisto virto istoriku“. „Dolerio kursas nukris, ir tai bus pateikta kaip liudijimas, jog prezidento žodžiai daug ką reiškia“, – pasakė M.Vinogradovas. Visą politologo komentarą (vaizdo įrašą) galima pažiūrėti ČIA.

echo.msk.ru

***

Be komentarų.

Iš rusų kalbos vertė Jeronimas Prūsas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vargšė Rusija

kaip ir Lietuva su tokiais vadovais.

Letas Palmaitis VargšėRusijai

Taip, viskas priklauso nuo vadovų! Jei ne blogas Hitleris, niekad nebūtų buvę II pasaulinio karto! Jei ne blogas Stalinas, niekad nebūtų buvę nei vežimų, nei gulagų! Ir iš kur tik vis nukrinta tokie vadovai, kad juos velniai! Tikriausiai iš Mėnulio.
Vargšė ruskija, vargšė ruskija:
liveinternet.ru/community/802038/post98015515/

Letas Palmaitis taisymas

karo

Išvada

Rusų tauta PROTINGESNĖ,nei mano PUTKA.Jie viduje jaučia ,kad Putka meluoja,bet „inostrancams” vaidina esantys patriotai ir išdidūs didžiarusiai.

Ir vėl tos pačios dainos...

Ne be reikalo Lietuvos vadovai- buvę komunistai- propagandistai. TSRS laikais spaudoje kasdien rašydavo, kaip skursta amerikiečiai, kokia ten žlunganti ekonomika, kokie beteisiai jų piliečiai. Pasikeiė šeimininkai ir
mūsų propagandistai vėl traukia seną, sovietų laikais išmoktą, dainą: kaip skursta rusai, kokia ten žlunganti ekonomika…

 kacius

Tikroji pavardė – Kabajevas, Putinas – slapyvardis, likęs nuo KGB.

Irena to Ir vėl tos pačios...

Apie kokią Lietuvos propagandą čia rašote. Putiną kritikuoja patys rusai. Daug aštriau negu lietuviai drįsta kritikuoti Grybauskaitę.
Ar kinkadrebiai lietuviai dabar Putiną gins nuo rusų kritikos?

verta demesio analize!

Парадокс Темнейшего …

internauts  to verta dėmesio analizė

tai gal paanalizuokit pats tą Putino kalbą, gerbiamasis.
Ne visą girdėjau, bet grąsinimus pasauliui savo didele Ivano Žiauriojo armija išgirdom rods visi. Tokie grąsinimai kone visada dvasinio silpnumo ženklas.
Ilarionovas teisus. Iš baimės galutinai prarasti įtaką Putinas kels dar didesnį chaosą aplink, nes jo galvoje tik chaosas. Nesugebėdamas sukontroliuot savo ego jis siekia kontroliuot visus aplink.

internauts

kodėl rublis „sureagavo”. Gal todėl, kad Putinas amnestavo ofšoruose laikomus prisivogtus pinigus?
Keista ir Chodakovskio pozicija taip netikėtai persimetant į Putino pusę. Visada turėjau įtarimą, kad Chodarkovskis savanoriškai aukojosi sėsdamas į kalėjimą tam, kad padėtų Putinui apgauti savo liaudį jog jis yra teisingas valdovas, didelis” kovotojas su žydų oligarchais”. Apgaut pavyko ir kitus, linkusius tikėti visokiom sąmokslo teorijom, kalbančiom apie JAV ir Izraelio kuriamą Naują Pasaulio Tvarką. Dabar ryškėja, kad tai Kremliaus sena idėja dar nuo spalio revoliucijos laikų.

laisvas laikrastis n.straipsnis

,Palaikantis nusikaltėlį, tampa nusikaltimo bendrininku’
Sary video kaip fasistines gaujos pamazgos ,,kovoja”..
https://www.youtube.com/watch?v=3yZN60ZW2Q4&list=UUVPYbobPRzz0SjinWekjUBw
dalinames..

Letas Palmaitis: gera naujiena

kavkazcenter.com/russ/content/2014/12/04/107179.shtml
Jei Orda ims braškėti, pirmasis atsiskirs Kaukazas. Šį kartą – jau visiems laikams!

hmm..

kas ten per bruzdėjimas vyksta Čečėnijoj? GAl kas žinot už ką čečėnai ruošias atkeršyti Putinui? Jei čičėnų kariai treniruojasi ‘islamo valstybėje” tai darosi visai rimta grėsmė… ar tik nereiks pačiam Putinui prašyt Obamos ir NATO pagalbos?

beje,

Pasirodo, Europs Komisija pati paskelbė kovą „mokesčių rojams” , nori padaryti galą stambioms korporacijoms, slepiančioms mokesčius ofšoruose. Dėl to Putinas ir paskelbė „amnestiją”. The European Commission will unveil a new directive on the automatic exchange of information regarding tax rulings in the first quarter of 2015, amid mounting pressure from some of Europe’s biggest economies. Tax rulings, or „comfort letters” from governments to multinational companies that approve special tax-reducing arrangments, were at the heart of the Luxembourg Leaks files, which included more than 500 of these documents. The new, Europe-wide directive would aim to provide greater scrutiny over these rulings in a bid to discourage so-called „sweetheart” deals. n a letter written to Pierre Moscovici, the European commissioner for economic… Skaityti daugiau »

ha ha ha

Vat čia tai GERA NAUJIENA!!!
Kremliaus suagituoti euroskeptikai ultradešinieji pareikalavo Europos komisijos vadovo JUNKERIO atsistatydinimo, nes neva būdamas Liuksenburgo kunigaikštystės premjeru leido ten kompanijoms slėpti mokesčius ofšoruose. Bet kai Junkeris pasiūlė ofšorus kontroliuoti ir apmokestinti, jis buvo paliktas poste, o nudegė rusiškos kompanijos. HA HA:)

O juk ir į Lietuvą tokia kremlinė kompanija Amber Trast atėjo per Liuksemburgą. Ji susijusi su Pakso žentu Stumbru. Nusipiirko čia vėjo ir miltų malūnus, mediją, Lubio Baltijos kanalą, dalį LNK… ir dar velniai žino ką…
O Grina su A.Paulausku gaudo „šnipus” tarp eilinių kareivių ar tarp rusų mokylų moksleivių?

beje,

mūsų mielas Uspaskichs irgi turėtų būti sunerimęs, nes jis savo kapitalą nuo mokesčių slepia, kaip ir daugelis rusų verslininkų, Kipro ofšoruose… pavedęs juos savo sūnui iš Baltarusijos.

kitas

faktiškai, slėpdamos mokesčius stambios kompanijos apipėšia gyventojus, nes jiems vyriausybės priverstos užkraut papildomą mokesčių naštą. Štai Uspaskis išsisukinėja, o jo statytinė Graužinienė ieško kaip čia sutaupyt nekompensuojant šildymo kokiam pensininkui, kuriam anūkas iš užsienio perlaidą atsiuntė… Čia turbūt ir yra ta didžioji korupcija tarp verslininkų ir politikų.

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top