Humanitaras Ruslanas Baranauskas. Aš greitai atsidurčiau beprotnamyje

„Istorija yra banalybė ir sausas mokslas. Nėra prasmės ją studijuoti ir reikia daryti visokias priemones, kad būtų uždaromi fakultetai ir katedros.

Abiturientams privalu aiškinti jog piliakalnių paskirtis yra niekinė ir kokie dar gali būti paveldo įstatymai juos saugoti ir prižiūrėti. Kad čia koks nusvaigęs japonas fotografuojasi prie Žemutinės pilies nepasako nieko apie buvusią didybę viduramžiais.

Kęstutis yra girtuoklis ir bevertis niekalas kaip ir Šapoka su savo Ivinskio veikalais.

Tad kviečiu aktyviai rinktis istorijos studijas ir tuos ketverius metus negerbti dėstytojų ir atvirai niekinti archyvų palikimą.“ Lektorius Ruslanas Baranauskas.

Neverta lažintis, kad skrisčiau laukan ir iš mokslininkų sąjungos ir Lozoraičio akademijos už tokį neapykantos skatinimą ir visas kitas bjaurias saviveiklas.

Tu kaip mokslo prelegentas privalai jaunimui perteikti savo profesijos subtilybes ir privalumus šališkai ir patraukliai su fanatizmo ir pasiaukojimo doze.

Tai atliko Meilė Lukšienė, Romualdas Ozolas, Zigmas Zinkevičius ir kiti visuomenės intelektualai.

Dabar liberalizmo palaiminti tapome bene vieninteliai Europoje niekaip negalintys turėti protingo kultūros ir švietimo ministro. O ir likusius sektorius apgaubė melo ir chaoso rūkas.

Ir kai regi eteryje tas pačias kalbančias pseudo galvas, kai sunaikinta etnokultūra, kraštotyra ir miškotvarka- turi suvokti, kad kalbės Rima Urbonaitė, Linas Kontrimas, Mindaugas Lapinskas visuomet ir jiems už tai sumokės ir nebus jokio atsiskaitymo prieš kolegas ir mokslo institucijas.

Ir aš esu visišku kvaileliu dar laukdamas paaišinimo kas yra politologija, politinių teorijų istorija kuomet privalu tyčiotis iš Gražulio ir savo kitas pozicijas turinčio rinkėjo.

Ir visai nesvarbu jog tokių plėnių nerasime nei Šalkauskio, Maceinos, Hobbso raštuose- Urbonaitei uždegta žalia šviesa skelti demagogijas ir netgi Riomerio universitete skaityti paskaitas.

Atleiskite skaitytojai, nes esu bukas ir idiotas. Nebežinau matyt kas yra mokslo edukacija ir šališkumas.

4.8 17 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top