Rusų aktorė nusifilmavo trijuose suklastotuose reportažuose apie ukrainiečių armijos nusikaltimus

kasparov.ru

Rusų aktorė, anksčiau dalyvavusi suklastotame reportaže apie „Slovjanske nukryžiuotą berniuką“, buvo atpažinta reportaže apie apšaudymą Volnovachoje ir reportaže apie troleibusų stotelės apšaudymą Donecke.

Sulyginti įvairiuose reportažuose matytus moters atvaizdus savo Veidaknygės puslapyje pasiūlė Andrejus Šipilovas.

Viršutinėje kairėje nuotraukoje Rusijos televizijos aktorė Halina Pyšniak pasakoja apie Slovjanske nukryžiuotą berniuką, viršutinėje dešinėje nuotraukoje ta pati moteris vaizduoja apšaudymo Volnovachoje auką, apatinėje nuotraukoje – ji užfiksuota reportaže šalia susprogdinto troleibuso ir vaizduoja greta esančios parduotuvės pardavėją – apšaudymo liudininkę.

„Atkreipiu dėmesį, kad šis reportažas nufilmuotas iškart po sprogimo. Tas faktas, jog sprogimo vietoje tuojau pat atsirado ne tik Rusijos TV grupė, bet ir visi aktoriai, kurie ten ne tik atsirado, bet ir buvo aprengti artimiausios parduotuvės pardavėjų uniformomis, gali būti paaiškintas tik tuo, jog Rusijos TV iš anksto žinojo apie sprogimo vietą…“ – pažymi Šipilovas.

Priminsime, jog internete buvo paneigtas „Pirmojo kanalo“ siužetas apie neva ukrainiečių kariškių nužudytą berniuką. Taip pat buvo demaskuotas televizijos kanalo „Russia Today“ žurnalistas, suklastojęs reportažą iš Donecko oro uosto.

kasparov.ru

Iš rusų kalbos vertė Jeronimas Prūsas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Padėtis labai

rimta.

eik tu nx

emilis pumas kuras ena pisti kampo

Pastebėjimas

1 ir 2 nuotraukoje, tai akivaizdžiai skirtingos moterys. Šiaip tai reikėtų skaityti ne Prūso verstas nesąmones, bet susiraskite Šarijaus vaizdo įrašus, jis tokias nesąmones gerai išgliaudo
https://www.youtube.com/watch?v=_l0mx8xIwTY

Profesionalas > žvairam pastebėjimui

Ne. Netiesa. Arba tyčia meluoji arba esi mulkis. Nuotraukose skiriasi tik užfiksuotos moters emocijos, kūno, galvos padėtis, rūbai bei apšvietimas. Tačiau kūno konstitucija, ūgis, kaulų ir raumenų grupės yra identiškos. Neišmanėlį gali dalinai klaidinti grimas. Bet tik buką profaną. Kaukolės struktūra absoliučiai identiška. Tikras profesionalas žino, kaip atrodo lūpos tarančios „A” ir kaiop atrodo lūpos tariančios „Z”. Profesionalas gali pasakyti kaip konkretaus žogaus lūpos atrodo neutralioje būsenoje ir kaip atrodo esant tam tikrai emocinei būsenai. Publikacijoje minimu atveju, nėra net mažiausių abejonių jog tai ta pati moteris. Beje, esu matęs minėtus siužetus internete. Nors kaip minėjau nuotraukos nekelia jokių abejonių, tačiau video medžiaga aplamai žlugdo bet kokias rusko-propagandos viltis tą melą prastumti už gryną pinigą. Taip, kad susikišk tą savo… Skaityti daugiau »

Pastebėjimas
ruta

Tik menko proto ir be istorines atminties subjektas gali patiketi cekistu valstybes ‘ziniomis’ .

Lengvatikiams

Kažkada pažiūrėjau tą Šarijų. Keliuose jo reportažėliuose pamačiau nesamonių, tai daugiau apeinu jo sapaliones iš tolo. Jo užsakovai į kažkiek teisybės tobulai įmaišo rusams naudingo melo ir visi lengvatikiai pasikabina ant to kabliuko. Vien pasižiūrėjus į kvailą jo šypseną, kuri primena mūsų veikėjų neišnykstančias šypsenėles, atgraso nuo šio personažo. Apie lėktuvą jau nebesapalioja. Tas veikėjas yra Nako numylėtinis:)

Diedukas šarikams

Normalūs žmonės palieka rusyną, lieka tik tokie klounai (aktoriai)… Ir šarijai-šarikovai.

Pastebėjimas

Berečių bukumui nėra ribų. Čia kaip iš to eksperimento, kai žmogus nors ir mato, kad balta spalva, bet vis tiek sako, kad juoda 🙂

Pastebėjimas

Šarijus ragina Ukrainos spaudą atsiprašyti už melą, tai gal ir tiesos nors kiek padorumo turėtų ir atsiprašytų skaitytojų už melo skleidimą?

Diedukas

Na, tu tai jau tikrai pastebėtas, ubage.

ass

as kaskodel tokiu aktoriu nepazystu? ale dar ir sugalvok parasyti tokias nesamones tik Lietuviai gali apkalbeti kitus durniu laivas

Diedukas > ass

Jau ir šikna nuomonę pareiškė. Teisingai įsivardinai…

>>> Diedukui

„ass’as todėl nemato kitų aktorių, ir veidų neatpažįsta dėl paprastos priežasties -jis žiūri tik porno ir tik apie meilę pro subinę. kiek suprantu, logiškai tokiuose „fylmose” veidų ir nerodo. ne tam skirta produkcija./ bet sutik- kiekvienas turi teisę pasivadinti kuo nori./ va tu pasivadinai Dieduku. gal esi vyresnio amžiaus ar pan. natūralus nicko pasirinkimas. o subingalvis, šiknakrušys save nori įvardinti pagal savo skonį. natūralu! gražiai gyventi neuždrausi niekam. šūdinai taip pat.

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top