Rūta Visocnik. Smegenų plovimo receptas

Štai kaip vyksta visuomenės nuomonės formavimas (tiksliau, smegenų plovimas):

JAV organizacijos atliktas tyrimas paskelbiamas labai reikšmingu – jame pasakoma, kad Lietuva yra „gėdos lentoje“ (arba šią etiketę uždeda mūsų delfis, komentuodamas atliktą tyrimą) – sudaromas įspūds, kad jei esi prieš tos pačios lyties asmenų santuokas, vadinasi, esi ne vakarietiško mąstymo atstovas.

Po to vėl ir vėl bus lašinama nuomonė, kad yra nemodernu/nevakarietiška nepritarti vienalyčių asmenų santuokoms, ir tūlas lietuvis, pasikrapštęs pakaušį, numos ranka: „Ech, tebus tos vienalytės, bele tik moderniai ir vakarietiškai čia mes rokuotumės“.

O jei rimtai, ar atsitiktinumas, jog šis abejotinos vertės tyrimas paskelbtas kaip tik prieš Konstitucinio Teismo ištarmę dėl tos pačios lyties asmenų santuokų?

Kaip ir kitas opusas, kurį perskaičius, beje, kilo klausimas: kodėl valstybės politiką santuokos klausimu Lietuvos žmogaus teisių centras laiko pačių vienalyčių asmenų reikalu, t.y. mano, kad valstybė neturi kištis į šeimos kūrimo reikalus (žr. ČIA). Bet tas pats Lietuvos žmogaus teisių centras yra 100 proc. už totalų valstybės kišimąsi į vaikų auklėjimo reikalus, nes palaiko D.Šakalienės įstatymą ir prieštarauja siūlomoms jo pataisoms, kurių vienas iš tikslų – mažinti valstybės kišimasi į šeimos gyvenimą.

Išeina taip, kad kas turi būti garantuojama homoseksualams, negali būti užtikrinama vyro ir moters sukurtai šeimai?

Kažkaip pakvipo diskriminacija, prieš kurią ši organizacija skelbiasi kovojanti.

Arba tiesiog čia finansinių srautų klausimas?..

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top