Rūta Zabielienė: Atviras laiškas Lietuvos Respublikos vadovams

Supažindiname su Rūtos Zabielienės, Kauno JDJ pirmininkės, atviru laišku Lietuvos Respublikos vadovams dėl Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus „šaukimo“ atvykti į apklausą pas šio skyriaus tyrėją Olegą Ivanovą dėl ikiteisminio tyrimo, pradėto dėl „pasirašinėjimo“, kuriuo piliečiai išreiškė savo valią surengti referendumą.

* * *

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mukaburis

Artėja savivaldos rinkimų kampanijų metas, partijos ir piliečių komitetai rinks parašus už kandidatų sąrašus. Pats laikas per daug aktyvius pagąsdinti ir įspėti, kad neskubėtų rinkti parašų. Nes antro tokio galvos skausmo, tokio netikėto akibrokšto, kaip buvo su referendumo parašais, prileisti negalima. Būtent ekonominė policija ir privalo užkardyti neprognozuojamus procesus, galinčius sukelti nerimą komfortą pamėgusiems veikėjams.

Labai keistas atvejis.

Vis tik keista, kad kažkam tai valdžioje dar rūpi kažkokie nepavykę referendumai, o aš maniau , kad tie referendumai iš viso nieko nereiškia – pvz net nubalsavo referendume dauguma piliečių prieš atomiminės elektrinės statybą lietuvoje ( kiek pamenu, tai įvyko ne taip ir senai ) , tai tada mus valdantys net nepastebėjo to fakto.

Rezidentės ATSAKYMAS

Ger. p. Rūta.
Dėkojame už Jūsų laišką.
Pranešame, kad respublikos rezidentūra ikiteisminių tyrimų medžiagos kaip visada nekomentuoja ir nesikiša į ikiteisminio tyrimo proceso eigą.
Jūs gi ne koks Gailius ar Giržadas.
Visgi, Jūs ir toliau mums rašykite.
Tuo pačiu norėtume atkreipti Jūsų dėmesį, kad rašytumėte ant minkštesnio popieriaus.
Būtume dėkingi, jeigu savo pareiškimus ir prašymus pateiktumėte ne susegtus, o suvyniotus į rulonėlius.
O jeigu dar ir pakvėpinsite levandomis, neprieštarausime.
Pagarbiai,
respublikos rezidentūros ūkio dalies skyriaus sanitarijos ir higienos reikalų poskyrio pavaduotojo pavaduotoja
Švabra Klozetavičiūtė

Beta

Ką bendro turi parašai ant referendumo lapų su ekonominiais nusikaltimais? Jie ten sveiko proto? Nepanašu.

logiškas veiksmas

/rinkusieji parašus kėsinosi surengti referendumą, kuris sėkmės atveju galėjo sugriauti Valdžios partijos ekonominius gyvavimo pagrindus, t.y. nustumti Klaną nuo Lovio.//
akivaizdu, kad parašų panašiems referendumams rinkimas yra ekonominis nusikaltimas.//:

Liudininkė

Gerb. Rūta, kol vyks kažkoks tyrimas 6 mėn. ir jums bus suvaržyta laisvė judėti, paskaitykite V. Petkevičiaus knygą „Durnių laivas” ir dauk ką suprasite, o teisinį atsakymą gausite po 6 mėn. su prierašu, kad jei nesutinkate su teisinikų (tyrėjų) sprendimu galėsite juos apskūsti. Na ir prasidės teismų maratonai ir apie savo ar piliečių gerovę nebus ir laiko kada pasirūpinti. Komentatoriai domisi ką reiškia parašai ir ekonominių tyrimų policija? Tad dar kartą grįžtu prie knygos pagal kurios personažus, vienam veikliam ir bažnytiniame ir visuomeniniame gyvenime kunigui, kad suvaržyti jam laisvę ( buvo rašyta „Lietuvos rytas” ) „anonimas” sugebentis prieiti prie internetinių serverių „įsodino” nekorektišką komentarą ir „nustatė”, kad tai iš kunigo kompiuterio. Kaip smagu kai kam pakirš inti vyskupą ir veiklų… Skaityti daugiau »

Šiukšlės giria

Škotijos referendumą,o Lietuvoje represijos?

Valdžios represijos

pasaulyje siaučiančios agresijos fone primena tik norą įbauginti.Tik tegul valdžia prisimena ir pagalvoja,kodėl 3000 britų kovoja džihadistams.Ar nepasišlykštėję kapitalizmo veidmainyste?Žinoma,tai nevykęs protestas.Bet valdžia netiesiogiai dirba džihadistams.

 kacius

Ar ne per daug Ivanovų, Kondratjevų, Kuznecovaičių? Kažkas yra pasakęs – du sutapimai, tai jau ne atsitiktinumas!
Stiprybeės Jums, Rūta, ir pagarba!

levanda

nieks nesustabdys zmoniu jegos , kitaip dar tebegyventumem vergvaldystes laikais

pensininkas

Atkreipiau dėmesį į tardytojo vardą ir pavardę – Olegas Ivanovas. Stalino laikais mane irgi tardydavo visokie ivanovai, sokolovai ir pan. Manau, vyksta lietuvių išpilietinimas į nesipriešinimo valdžiai individo sukūrimą.

kxe...

Lietuvos respublika – tai tik zemes lopinelis tarp Latvijos ir Lenkijos. nei ji respublika,nei ji vadovus turi. kaip galima tuos milimetrinius vabaliukus vadovais vadinti?

Gerbiamieji

Jai ketvirtis amžiaus renkate į seimą, į savivaldybes tokias Švabras Klozetavičius, Klozetavičienes ir Klozetavičiūtes, o Lietuvoje ko toliau vis blogiau. Ar kada nors susimastysite, kad rinkdami tokias kompanijas kaip kubiloidai, masiuloidai, socikai jums gyvenimą dergs tol kol jie sėdės prie lovio ir mis jūsų visų suneštais į biudžetą pinigais perskirstytais jų kelasdešimttūkstantinėms algoms, pieštukinėms išmokoms, šių kompanijų (partijų) dotacijoms ir dar daug visokių išmokų, priemokų, premijų, kuriomis maitina ir savus statytinius prezidentūroje, teismuose, prokuratūrose ir kitose jū prikurtose organizacijose ir organizaciėlėse. Mastykit pagaliau.

va ir vėl

Niekaip jie nurimti negali.Jau ir kariuomenė su KASP Šilalėje karines pratybas surengė,ant tiek rimta padėtis,o Policijos departamentas ir Generalinė prokuratūra toliau plečia ardomąją veiklą.Ne tyrėjo varde esmė,o ten,kur tiražuojami tokie nurodymai pavaldiniams.Policija žūt būt siekia destabilizuoti padėtį,supriešinti žmones,didinti įtampą Lietuvoje tokiu nepaprastu metu.Negi gatvinis ir organizuotas nusikalstamumas Lietuvoje jau nugalėtas,visi uniformuotieji latrai sutramdyti? Ką įžvalgieji VSD protai mano apie tokią kolegų veiklą,kiek sabotažo parametrų atitinka tokia policijos veika?

Irena Vasinauskaitė

Primenu, kad įkūrėme Šiauliuose LR Konstitucijos gynimo grupę ir nutarėme padėti visiems, kuriuos dėl Tautos referendumo organizavimo tąsys sistemos tarnai.

Taigi tam Gerbiamieji

Kol kas matosi, kad jums 25 metų rinkimų neužteko. Kai pradėsite mąstyti, tai ir suprasite, kad rinkimais nelaimėsite. Jeigu rinkimai kenktų valdantiesiems, tai jie seniai būtų uždrausti, kaip uždraudė referendumus.

pagalvojimas

gal nutarėte dalyvauti savivaldybės rinkimuose? Gal dėl to prisiminė – parašys kad teista ir tiek…. Manyčiau iki tada viską išnagrinės:)

nuomone

Baisu gyventi LT.

susidorojimas

sistema meta visas pajegas susidorojimui su pilieciais, kuriems ne vistiek, kokioje Lietuvoje gyvens jie patys ar ju vaikai. Mastyti ir blaiviai vertinti ivykius ar, neduok Dieve, isreiksti kritiska nuomone Lietuvoje yra dadziausias nusikaltimas

tiesa

i tautos referenduma atejo netoli keturiu simtu tukstanciu zmoniu, o dar kiek buvo pasimetusiu po vakaryksciu tada debatu. Tie kurie atejo yra didziule jega

Rūta

pamiršo šaukimą užregistruoti, atsiuntė be jokio numerio, matyt labai taupo popierių ir rašalą, tikra ekonominė policija:).

Taigi tiesai

Jėga, bet ne puskvailių judėjimams. Ta jėga galėtų eiti tik paskui proto ir išminties turinčią jėgą ir už ją balsuoti. Deja, tokios jėgos Lietuvoje per dvidešimt metų neatsirado ir kažin ar atsiras.

Anikė

Muliažines valstybės valdovams reikia paklusnių,bebalsių,mažaraščių,bailių vergų.Teismais,tyrimais,tardymais gąsdina išlikusius drąsius Tautos vaikus,kad ramiai galėtų viešpatauti neaišku kaip iškilęs virš mūsų ir save sudievinęs elitas.Ištvermės ir stiprybės nelygioje kovoje,gerbiama Rūta.

kas zino atsakyma

i 3 ir 4 klausimus?

cloumniu

Replica Handbags: Amount & Superior Consciousness!Our handmade Replica accoutrements are absolute artist delights consummate accessories for gucci replica the appearance conscious,at a atom of the amount of an aboriginal artist handbag.You could buy a Versace replica backpack for anniversary day of the anniversary for the amount of one aboriginal Versace handbag.Afar from you and Beubag.com,no one abroad will apperceive that your Versace replica backpack is louis vuitton replica a replica and not the actual original!From the aboriginal canicule to the present day the backpack is still a actualization icon,and over time the styles accept chanel replica afflicted but accustomed a backpack still agency fashion.Most able who abrasion these Rolex replica watches accept accepted that they accept begin a new angel… Skaityti daugiau »

26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top