Ryšard Maceikianec. Turime per daug moralinių vertinimų ir per mažai faktų vertinimų

pogon.lt

[…] praradus valstybės suverenumą – beliek gelbėti minties suverenumą. Jozef Mackevič

Pasibaigus šių metų prezidento rinkimams D. Grybauskaitė jau kitą dieną pavadino juos istorine pergale. Tam tikra prasme su tuo reikia sutikti – viskas, kas buvo vakar, jau priklauso istorijai.

Tačiau pažyminys „istorinis“ vartojamas veikiau tuo atveju, kai kalbama apie teigiamai vertinamus lūžinius įvykius, todėl kyla tam tikrų abejonių, ar Istorija norės D. Grybauskaitės perrinkimą priskirti teigiamiems, o tuo labiau lūžiniams istoriniams įvykiams tik dėl to, kad būtent ji dar penkerius metus užims valstybės vadovo vietą.

Juo labiau, kad šiuolaikinėje demokratinėje Europos dalyje jau seniai valstybių vadovais nerenkami asmenys su tokia biografija bei išsilavinimu ir iš čia kylančia valdymo bei elgesio kultūra.

Laukiant šio lūžio praėjo dar pusė metų, o stebuklingų permainų ar bent požymių, rodančių teigiamas permainas, kaip nebuvo, taip ir nėra. Dar daugiau, ES žiniasklaidos priemonėse prezidentės paskelbtas mūsų laimėjimas – nepaprastai greitai įveikiamas jaunimo nedarbas – kaip sektinas pavyzdys kitoms ES šalims, nesužadino šalies gyventojų entuziazmo. Matyt, nepaisant laimėjimo propagandos, net paprastas duonos valgytojas jau supranta, kad nedarbo tarp jaunų žmonių sumažėjimo didėjant jų emigracijai prie teigiamų reiškinių priskirti nedera.

Dar daugiau, jei prezidentė nesilaikys Lietuvos Respublikos Konstitucijos turinio bei dvasios ir nepanorės skirti šeimai palankioms programoms to milijardo litų, kuris pažeidžiant pagrindinį Įstatymą dabar išleidžiamas privilegijoms sovietinei ir naujajai nomenklatūrai, tai jos antrosios kadencijos pabaigoje galime tapti ne tik šalimi su giliausiu socialiniu susiskaidymu ir didžiausiu emigracijos mastu, bet ir visuomene su mažiausiu gimstamumo lygiu pasaulyje. Su visomis iš čia kylančiomis šalies ateičiai grėsmingomis pasekmėmis.

Tiesa, konservatoriai ir liberalai iš Sąjūdžio ir toliau džiaugiasi, kad laimėjo jų remiama kandidatė. Pagaliau ir socialdemokratai bei jų satelitai taip pat patenkinti, nes darė viską, kad Z. Balčytis, vaidinantis konkurentą, nepakenktų rinkimuose D. Grybauskaitei.

Tačiau mūsų ši sisteminga pergalė nedžiugina. Tiesiog netikime, kad sovietinių tarnybų ideologai, veikėjai ir bendradarbiai bei kolchozų nomenklatūros atstovai, kurių rankose šiandien atsidūrė strateginės pareigos, lemiančios Valstybės ir Tautos likimą, sugebės atvesti šalį į sėkmę. Apsimetinėti, sekti, bauginti, atimti, skaldyti ir kiršinti – tai jie moka ir gali. Dirbti ir pasiaukoti iš tikrųjų – nepajėgia. Nes to nėra jų prigimtyje ir kultūroje.

Todėl pasinaudodami išorinės grėsmės dingstimi gilina vidinę visuomenės okupaciją. Likvidavę žmogaus teises ginančias organizacijas ir nutildę ar perpirkę politines partijas bei žiniasklaidos priemones, dabar jau imasi visuomeninių organizacijų, paskutinės ir silpniausios pilietinio pasipriešinimo linijos, kad nusiaubtų, suskaičiuotų ir nurodytų, ką turi daryti ir kuria kryptimi veikti.

Todėl, atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, nepaprastai svarbu, mūsų nuomone, praradus valstybės suverenumą – gelbėti minties suverenumą. Tuo labiau, kad tos nepriklausomos ir suverenios minties apraiškų yra vis mažiau.

Tad dėl Zigmo Vaišvilos, Artūro Račo, Andriaus Nako ir kitų, dėl kurių есть мнение, kad tai Maskvos ranka – turime tam tikrų įtarimų, kad taip yra iš tikrųjų. Ir nors tie asmenys nepriklauso mūsų kartai ar mūsų pažįstamų ratui, negalime prisijungti prie juos smerkiančių ir juodinančių grupių. Tam kliudo paprasta žmogiška abejonė – jeigu pirmiau paminėti rašeivos yra Maskvos ranka, tai kas yra šiandien mus valdantieji – Maskvos politinės akademijos prie SSKP CK ir kitų panašių mokyklų auklėtiniai, kurie savo „moksliniuose darbuose“ Nepriklausomybės išvakarėse ir po jos paskelbimo šlovino kolchozus, Stalino kūrybą, kovos su antisovietiniais partizanais, ir kurie net paskelbus Nepriklausomybę toliau vykdė prieš ją „savo mažus karus“, saugomi okupacinės kariuomenės?

Tad gal iš tikrųjų […] turime per daug moralinių vertinimų, per mažai faktų vertinimų?

Ir galiausiai palyginimui istorinis mini ekskursas pagal Juozapo Mackevičiaus „Kelią į niekur“, skirtas žodžio laisvei carinėje Rusijoje ir Sovietų Sąjungoje, kurių sudėtyje buvo ir okupuota Lietuva. Tada bus galima suprasti ir tai, kodėl XIX amžiaus rusų literatūra priklauso pasaulinei klasikai.

[…] Tamsta išmanai rusų literatūrą, tiesa? O ar žinai, kada Gogolis savo „Revizorių“ rašė? Kam valdant? Carui Mikalojui I valdant. Tas caras vadintas „Europos žandaru“. Ir štai tas „žandaras“ leido statyti pjesę, kurioje iš visko – ir iš pareigūnų, ir iš visos sistemos drauge su jos žandarais buvo išsityčiota iki paskutinio siūlelio… Klasikinė rusų literatūra – tai tas pats Gogolis, Tolstojus, Dostojevskis, Turgenevas, Čechovas, Ščedrinas… vis protesto, nepasitenkinimo, tiesos ieškojimo, skrupulingos analizės dvasia, žmogiškos abejonės dvasia. Iš Rusijoje leistų grožinės literatūros knygų gal tik viena iš šimto neužtardavo engiamųjų, nekritikuodavo esamos padėties. O šiandien nėra tokios knygos, kuri netryptų engiamųjų ir neliaupsintų privilegijuotųjų, nesilankstytų viešpataujančiai santvarkai…

pogon.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vytautas Ju.

„Apsimetinėti, sekti, bauginti, atimti, skaldyti ir kiršinti – tai jie moka ir gali.“ „Todėl pasinaudodami išorinės grėsmės dingstimi gilina vidinę visuomenės okupaciją.“ Išvertus į lietuvių kalbą, tai reiškia, kad plauna smegenis ir kurpia diktatūrą, pagal globalizacijos projektą. Ten tėra tik viena „vertybė“ — lustas. Globalios vyriausybės kūrimas, nuo 2008 m. pabaigos, perėjo į naują etapą. Pono Bernankės teigimu, valstybių politiniam elitui papirkti į draugiškų šalių centrinius bankus buvo pervesta pusė milijardo dolerių. Štai ir visas „istorinis lūžimas“.

ruta

200 % sutinkame su Gerb Autoriumi !Galima net pravesti paralelias tarp Lietuvos ir Rusijos – viska suedanti korupcija ,teisesauga , aptarnaujanti savus , propagandinis kiselius apie ‘laimejimus’ , mistinius pasiekimus , istatymai, priverciantys spauda , info, aptarnauti /patarnauti/ valdziai /sistemai/, nes kitaip neisgyvens ,milziniska socialine atskirtis , butaforine demokratija , Tautos nuomones /Referendumas/ netoleravimas , kai valdzia pamato gresme savo valdymui , neigalus Seimas , atidaves visus savo igaliuojimus prezidentei ir visa kita pataikautoju kruva , neisdrystanti pasakyti , kad ‘karaliene nuoga’ su visu valstybes sistema .., represijom irgi pradedame panasieti i Rusija .

Beta

„šiuolaikinėje demokratinėje Europos dalyje jau seniai valstybių vadovais nerenkami asmenys su tokia biografija bei išsilavinimu ir iš čia kylančia valdymo bei elgesio kultūra.”

Kol

garbinsim patriarxa Lansbergį tol greičiau artėsim prie Rusijos.

Moralė svarbiausia...

Valdo Lietuvą kolaborantai,kurie ją toliau alina ir nutautina. Tai, o ir daugumos šalies žmonių baimė bei egoizmas yra mūsų valstybės tragedija… Nakas – tai savotiškas sistemos sąjungininkas, su aiškia tarnystės Kremliui nuodėme..Tai žmogus suktas, slapukas be jokių principų, galintis įvaryti durklą nugaron bet kam …Jo portalą , kaip prokremlišką, įvertino visuomenininkų gausus būrys (savotiškas prisiekusiųjų teismo analogas…:) )
Zigmas- tik kritiškas kolaborantų sistemai savimyla. Jis nedirba Kremliui,bet ,deja, Nako sumaniai manipuliuojamas, remia prorusišką ekspertų portalą..

Beta to Moralė svarbiausia...

Moralė svarbiausia, sakote. Žiūrim ką turim: Jos skirtas GP Valys tai padaręs nusikaltimą asmuo. Jos buvusi patarėja Ulbinaitė (pikti liežuviai kalba, kad Grybauskaitės paliepimu) išdavė valstybės paslaptį ir užuot prisipažinusi, dar ginasi, kad tuo valstybei padėjusi. Iš pareigų išmesti jai neįtikę FNTT vadovai Gailius ir Giržadas, tai mums kainavo berods virš 200 000 litų. Ar ponia bent atsiprašė? Kas stabdo tyrimą dėl Snoro pažymos nutekinimo lrytui, nežinote? Kažin kodėl taip staigiai į Vyriausybę buvo prakištas Grybauskaitės žmogus Skvernelis? Ar tik ne iš baimės, kad kitas gal būt atleistų kyšių skandaluose paskendusį, bet Grybauskaitei ir jos konservams palankų Jucevičių? Paskutinis skandalas kai ponia uždarbiauja iš valstybės skolos procentų, tai moralu? Ypač jei tie procentai atsirado dėl jos nusistatymo: „Iš TVF” nesiskolinsim?… Skaityti daugiau »

StasysG

Kas tie Nakas ir Zigmas iš tikrųjų, gerbiamasis Maceikianec’ai? Parašykite kas nors.—————„Nakas – tai savotiškas sistemos sąjungininkas, su aiškia tarnystės Kremliui nuodėme..”;
Zigmas- tik kritiškas kolaborantų sistemai savimyla. Jis nedirba Kremliui,bet ,deja, Nako sumaniai manipuliuojamas, remia prorusišką ekspertų portalą..

pardon už klaidą

ne pusė milijardo, o pusė trilijono, t. y. 500 milijardų $
Vytautas Ju.

žinau vieną

Žinau vieną Prezidentės moralų poelgį: ji apsilankė N. Vilnios bibliotekoje ir paragino gyventojus pirkti ir aukoti knygas bibliotekoms. Nes ten jau knygų tuoj nebeliks – nėra už ką pirkti. Nes Darba parcijas kuruojama Kultūros ministerija nusprendė, kad knygų nereikia runkelių vaikams, o juolab pačių bibliotekų. Tiesa, vienos bibliotekos dar kol kas reikia – tai M. Mažvydo nacionalinės, mat ten neva rekonstrukcija, todėl pinigai dideli plaunami. Bet tik kol kas. Taigi, tai itin moralus poelgis – paraginti šelpti. Pernai irgi ragino, bet biblioteka negavo nė vienos knygos. Negaus, žinoma, ir dabar. Bet už tai kaip gražu…ir moralu

Beta to StasysG

Kas tie Nakas ir Zigmas nėra taip ir svarbu. Jie ne prezidentai, ne GP, ne FNTT, ne AT, ne VSD vadovai ir net ne Seimo nariai. Jie piliečiai.
Bet KAS TA GRYBAUSKAITĖ ir ar tikrai ji savarankiškai priima sprendimus, štai klausimas koks!

wikipedia

Ryszard Maciejkianiec (lit. Ryšard Maceikianec, Ryšardas Maceikianecas; ur. 28 czerwca 1947 w Koniuchach) – litewski prawnik, polityk, w latach 1990–1996 poseł na Sejm Republiki Litewskiej, lider Polskiej Partii Ludowej. Pochodzi z rodziny rolniczej od co najmniej 250 lat zamieszkałej na Wileńszczyźnie. W 1965 ukończył Wileńską Szkołę Pedagogiczną. W latach 1965–1969 pracował jako nauczyciel. W 1975 uzyskał stopień magistra prawa na Uniwersytu Wileńskim. Od 1973 do 1991 członek Komunistycznej Partii Litwy. Pracował w radzie rejonu Soleczniki. W pierwszych wolnych wyborach w 1990 zdobył mandat w Radzie Najwyższej LSRR. W marcu 1990 wstrzymał się od głosu podczas głosowania nad niezależnością Litwy od ZSRR. W 1992 ponownie wybrany do Sejmu Litwy z jednomandatowego okręgu Wilno–Troki z poparciem Związku Polaków na Litwie. W 1996… Skaityti daugiau »

Puikus

straipsnis. Kritinis. Bet juk žmonėms reikia ir kitokių straipsnių. Tokių, kurie aiškintų, kas yra Gėris ir Blogis. Tokių, kurie rodytų kelią ir telktų visuomenę pokyčiams (ne revoliucijai). Jeigu niekas nesikeis, išnyksim.

>> Betai

kurie jos sprendimai jums nepatinka, leiskite paklausti? ” Likvidavę žmogaus teises ginančias organizacijas ir nutildę ar perpirkę politines partijas bei žiniasklaidos priemones, dabar jau imasi visuomeninių organizacijų, paskutinės ir silpniausios pilietinio pasipriešinimo linijos, kad nusiaubtų, suskaičiuotų ir nurodytų, ką turi daryti ir kuria kryptimi veikti.” iš tikrųjų, turime per daug moralinių vertinimų, per mažai faktų vertinimų, tovariišč Maceikianec !!!!:) Ar siekiate, kad visuomenines organizacijas ir Putinas Lietuvoje kurtų laisvai su visokiais rėmimo oš GAsprom fondais? Juk Putinas Izraelyje prisiekė, kad gins Žmogaus (rusakalbio) teises kurioje šalyje jis bebūtų. Už ką jį Simon Peres pavadino „geriausiu šių laikų politiku”. Nes, matomai, palestiniečiai rusiškai nemoka, tad ir teisių neturi. 🙂 „Todėl, atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, nepaprastai svarbu, mūsų nuomone, praradus… Skaityti daugiau »

Autorius

visuomet gerai rasantis ir gaila,kad jo nera Seime.

slaptai

Visockas :Labai norėčiau išgirsti kuo išsamesnį ir konkretesnį atsakymą, kas gi kaltas dėl šių nesutarimų? Valdemaras Tomaševskis? Varšuva? Trūksta lenkų inteligentų? O gal čia didelę įtaką daro Lietuvoje lenkų kalba leidžiami laikraščiai? Maceika nec:Inteligencijos Lietuvos lenkai beveik išvis neturi, yra tik labai nedaug žmonių su aukštuoju įsilavinimu. Dar nesusikūrė pilietinė visuomenė, posovietiniai žmonės dar nesieja savo sėkmės su valstybės sėkme, nesupranta kai kurių visuomeninių procesų, tiki posovietinei propagandai. O tuo naudojasi tie, kurie vadovauja Tomaševskiui, lenkakalbė posovietinė spauda ir vadinamoji Varšuva. Sakau taip todėl, kad Lenkija yra šalis, kur nesurengta liustracija, kur sovietų agentų liko labai daug – maždaug keletas milijonų. Tad iš tiesų kas yra Varšuva, Lenkija – kol kas suprasti sunku. Praėjo per 20 metų nuo to laiko,… Skaityti daugiau »

slaptai

V.:O gal čia kalti ir mes, lietuviai? Kokias klaidas daro Lietuva? Kaip, sakykim, vertinate Seimo nario Gintaro Songailos veiklą? Na kad ir dėl priešinimosi lenkų pavardes lietuviškuose pasuose rašyti lenkiškais rašmenimis? M: Kaltinti galima visus, tuo labiau, kad šiandieninės Lietuvos lenkų (pagal egzistuojančią iki XX amžiaus pradžios terminologiją – Litwinów) problemos prasidėjo ne dabar, o kaip tik XX amžiaus pradžioje, kada Pilsudskis pradėjo realizuoti savo neapgalvotą politiką Lenkijos kaimynų ir raudonosios Rusijos atžvilgiu. Tuo labiau, kad dabartiniu metu žymiai geriau atrodytų, jeigu lietuviai kritikuotų lietuvius, o lenkai – lenkus. Išnyktų galimybė panaudoti politikoje nacionalizmo smarvę. Bet iš Jūsų klausimo kyla kitas rimtas klausimas – kas yra lietuvis? Ar lietuvis yra tik tas, kuris kalba kasdien lietuviškai, ar visi Lietuvos piliečiai,… Skaityti daugiau »

slaptai

V:Kartais susidaro įspūdis, jog lenko korta Lietuvos lenkams peršama per prievartą, dirbtinai. O gal po šiomis problemomis slepiamos kur kas rimtesnės ir baisesnės negerovės? Galų gale juk lietuviai turi bent jau moralinę teisę nepatikliai žvelgti į tuos Lietuvos lenkus, kurie turi lenko kortą. Juk tokią kortą netrukus gali sukurti ir Rusija… M:Šitie procesai, mano nuomone, labai aiškūs, tik reikia sekti jų eigą. Nepatogu būtų, jei viskas prasidėtų nuo rusų kortos, tad pradedama nuo lenkų kortos. Jeigu lenkų korta priimtina, tad kodėl nepriimtina rusų korta, kodėl diskriminuosime Lietuvos rusus? Lietuviams, gyvenantiems Lenkijos pakraštyje ir kurie sudaro apie 0,01 proc. gyventojų, leidžiama rašyti pavardes kaip jie tik nori, bet po to pradedamas vajus dėl Lietuvos lenkų pavardžių rašymo, kurie gyvena sostinės regione… Skaityti daugiau »

slaptai

V:Ar Lietuvos lenkams sudarytos užtektinai rimtos galimybės mokytis lietuvių kalbos? Ar vis dėlto esama jėgų, kurios nenori, kad Lietuvos lenkai, nepamiršdami savo gimtosios kalbos, puikiai kalbėtų lietuviškai ir įsilietų į Lietuvos bendruomenę kaip pilnateisiai piliečiai? ; M:Kad lietuvių kalbos ir literatūros programa mokyklose su lenkų mokama kalba yra silpnesnė – tai faktas. Turbūt manoma, kad jeigu tautinė mažuma, tai ir galvutė mažesne ir smegenų mažiau… O kad diskusija šia tema vyksta jau dvidešimt metų – tai tikrai gali kilti mintys dėl Lietuvos lenkų vaikų diskriminavimo. O tas tikrai apsunkina jiems gyvenimą, karjeros darymą, trukdo pasinaudoti darbo rinkos galimybėmis, reikalauja papildomo laiko ir lėšų, kad papildytų žinias, kurių neleista jiems buvo gauti mokykloje. Bet grįžtant prie lietuvių kalbos verta pažymėti: pakankamai… Skaityti daugiau »

slaptai

V: O kaip atrodo Vilniaus regione informacinė erdvė? ; M: Čia ypač sudėtinga situacija. Yra leidiniai „Kurier Wilenski“, Magazyn Wilenski“ bei „Tygodnik Wilenszczyzny“. Visi jie per savo darbuotojus ir ideologiją yra sovietinio laikraščio „Czerwony Sztandar“ tęsinys. Veikia taip pat radijas „Znad Wilii“, kurio savininkas yra Č. Okinčyc, premjero A. Kubiliau patarėjas ir ypatingas Rinkimų akcijos ir Tomaševskio šlovintojas. Dar yra TV Polonijos korespondentai. Visi jie yra finansuojami iš Lenkijos ir iš Lietuvos biudžetinių lėšų per Vilniaus bei Šalčiniinkų savivaldybes. Informacija vienašališka, nepalanki Lietuvai, nekorektiška, sudaro vadinamojo informacinio teroro atmosferą Vilniaus regione gyvenančių lenkų atžvilgiu. Gaila, kad mūsų vyriausybės iki šiol net nepagalvojo apie informacinės politikos būtinumą šiam regionui. Jeigu pasidomėsite, kokia spauda yra bibliotekose ir kokios lenkų literatūros mokosi vaikai… Skaityti daugiau »

slaptai

V: Kai kurie lietuviai mano, kad šiandieninė Lenkija užtektinai sėkmingai atsikratė sovietinės praeities, įveikė korupciją, sukūrė veiksmingą ekonomiką. Jūs sutinkate su tokiu požiūriu?
.

M: Manau, kad ne viskas taip paprasta ir aišku. Kas dabar valdo Lenkiją ir kokia ten padėtis – nuomonės labai skirtingos. Nereikia pamiršti, kad 1989 metais tik Lenkijoje prie apvalaus stalo įvyko valdžios ir įtakų pasidalijimas – prie vienos pusės stalo sėdėjo patyrusieji Lenkijos filialų sovietinių tarnybų atstovai, o iš kitos pusės – naujokas iš judėjimo „Solidarnosc“. Be to, jeigu Estijos skola sudaro apie 10 procento metinio BVP, Lietuvos apie 40 proc., tai Lenkijoje lyg viršija 100 proc. Tai irgi daug ką pasako.

Komentarui ,,Wikipedija"

Nu ir ? Kas jo biografijoj blogai ?Kad baige Vilniaus pedagogini,o ne partine mokykla ?Neuzmirskit,kad ir dalis lietuviu lenkiskai paskaito.O autoriaus paziuros-duok Dieve,kad kiti Lietuvos lenkai tokias turetu…

Ta proga

Kas lenkiskai suprantat-nuostabus filmas ,,Ponas Tadas” internete-A.Mickeviciaus poezija…

Beta to 16:14 ir 15:26

Problema tame, kad jūs net nesuvokiate savo problemos. Autokratija jau jūsų genuose ir jokios jezuitiškos plovyklos to jau neišplaus. Ypač kai protelis ne itin.
Ir net nelyginkite Grybauskaitės su ponu Rišardu Maceinecu- juokingai atrodote.

Juozapas

Visada mielai skaitau p.Ryšardo straipsnius. Matau, kad juos skaito ir Ponios dvaro cholujai. Čia matau pritaškyta copy/paste citatėlių iš tokio portalėlio „Slaptai”. Buvo eilinis gandų ir psiaudo įdomybių portalėlis kuris tyliai bezdėjo savo nišoje. Paskutiniais metais įvyko ūmus pasikeitimas to portalėlio politikoje. Nesiplėsiu dėl priežąsčių apie kurias numanau. Esmė- šiuo metu portaliukas Slaptai yra pavirtęs itin uoliu Ponios DG garbintoju ir gynėju. tiesiog patapęs KK hotdoginio gorienės komentaro klonu. Kadangi p.Ryšardo straipsnis skaudžiai žnyba į režimo pasturgalį, nenuostabu, kad Kontora kuri kiek suprantu kuruoja tokius go-go šokių komandos Ponios palaikymo „organus” pamėtėjo mums „citatų.” Dėl wikipedijinio komentaro. Jokio kriminalo p. Maceikianiec’o biografijoje ten neparašyta. Tačiau suprantu to „komentaro” tikslą -pasėti nepasitikėjimą Autoriumi, o per tai ir straipsnyje dėstomoms mintims. Turiu… Skaityti daugiau »

StasysG--->Beatai

O man svarbu štai kodėl? Aš galvoju taip: Ar Lietuvai būtų geriau, jei prezidentu būtų signataras Zigmas? Ar Lietuvai būtų geriau, jei kultūros ministerijai vadovautų aktorius Nakas? Arba ar Lietuvai būtų geriau, jei Žurnalistų sąjungai vadovautų žurnalistas Račas?———

„Beta to StasysG 2014-11-19 14:23 Kas tie Nakas ir Zigmas nėra taip ir svarbu. Jie ne prezidentai, ne GP, ne FNTT, ne AT, ne VSD vadovai ir net ne Seimo nariai. Jie piliečiai.
Bet KAS TA GRYBAUSKAITĖ ir ar tikrai ji savarankiškai priima sprendimus, štai klausimas koks!”

pensininkas

Daugelis komentatorių matyt sąmoningai rašo ne į temą, o reikėtų komentuoti apie ką rašo autorius, galvoju, kad taiklūs pastebėjimai.

Gerb. pensinykui

tikriausiai zinojote, kad yra ir tokiu „komentatoriu”, kuriu darbas yra uz judo skatikus dirbti temos „nuskandintojais”… Va tada ir prasideda ne straipsnio komentarai, o uostymas autoriaus kojiniu pries 25 metus…
Tokie, Gerb. pensinyke, vadinasi „troliais”. Nieko bendro su troleibusais jaunimo zargonu. Trolintojai/troliai buna putkininiai, betgi buna ir tautiniai.
Su klasifikacija nesiplesiu, nes gi ka tik aiskinau apie butent troliu nuklydimus nuo straisnio temos i visa, kas nesusije. Tiesiog buvo smagu pasidalinti zinojimu su tamsta apie trolius, kaipo reiskini.
Gero Jums skaitymo ir, savo nuoziura, komentavimo.

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top