S. Skvernelio ministerija aptarnauja Rusijos nusikaltėlius ar su jais kovoja?

Prieš porą savaičių Lietuvos vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis griežtai paneigė spaudoje pasirodžiusią žinią, kad garsiems Rusijos nusikaltėliams ministerijai pavaldžios institucijos suteikia leidimus gyventi Lietuvoje. Sausio 19 dieną jis teigė: „Nė vienas iš šių asmenų neturi leidimo gyventi Lietuvoje“.

Ir pridūrė: „Patys pamatėme, kad leidimų išdavimo tvarka tam tikrais atvejais yra pernelyg liberali. Todėl inicijavome teisės aktų pataisas, kurios buvo patvirtintos ir įsigaliojo nuo praėjusių metų lapkričio 1 dienos. Dabar tvarka – kur kas griežtesnė. Visi minėti Rusijos piliečiai dėl leidimų išdavimo kreipėsi anksčiau, kuomet galiojo senoji tvarka. Pagal naująją tvarką nė vienas iš jų tokio leidimo tikrai negautų“, – tąkart sakė vidaus reikalų ministras S.Skvernelis.

Šiandien ministro S. Skvernelio komanda viešai pripažino, kad Lietuvos vidaus reikalų sistemos pareigūnai yra suteikę paslaugų Rusijos nusikaltėliams.

Kaip rašoma šiandieniniame BNS pranešime, Vilniaus Vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyba yra išdavusi Rusijos nusikaltėliui Achmedui Jevlojevui, vadinamam įteisintam vagiui („Vor v zakone“), turinčiam Pakumpėlio ir Achmedo Ingušo pravardes, leidimą gyventi Lietuvoje.

Kad sausio 29 dieną tokį leidimą A. Jevlojevui iškilmingai įteikė Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdybos specialistai, patvirtino ir vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio atstovas spaudai Tomas Beržinskas.

„Ministras šiandien susisiekė su generaliniu policijos komisaru. Komisaras jį užtikrino, kad policija šiuo metu jau aiškinasi situaciją ir jei matys, kad yra pagrindas, nedelsiant pradės ikiteisminį tyrimą dėl pareigūnų veiksmų, jiems gresia maksimali atsakomybė. Yra pagrįstų įtarimų teigti, kad tai buvo padaryta ne tik neteisėtai, bet ir specialiai“, – sakė T.Beržinskas.

Vidaus reikalų viceministras Elvinas Jankevičius LRT radijui pripažino, kad net jeigu šis įvykis yra tik klaida, tokia klaida yra nedovanotina.

„Aš manau, kad arba tai yra didelė klaida, bet tuomet – tikrai nedovanotina. Galima būtų įžvelgti piktnaudžiavimą, galbūt ir siekiant naudos. Mes atliksime tyrimą ir tyrimo rezultatus vertinsime labai griežtai. Buvo duoti visi pavedimai pakartotinai patikrinti šiuos asmenis. Ir kol vyksta patikrinimas, leidimų išduoti niekas neturėjo teisės“, – LRT radijui sakė E.Jankevičius.

Viceministro teigimu, leidimas Achmedui Jevlojevui gyventi Lietuvoje vasario 3 dieną buvo panaikintas, taigi „jei minėtas asmuo kažkur važiuos ir bus patikrintas, tai jo leidimas – nebegalioja“.

Šiuo metu dar aiškinamasi, kas dėl šio sprendimo kaltas: Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ar Migracijos departamentas.

Pasak vidaus reikalų ministro S.Skvernelio atstovo spaudai T.Beržinsko, kitam nusikaltėliui Olegui Šamaninui leidimas gyventi „nėra ir tikrai nebus išduotas“.

Paklaustas, ar ministerija bei policijos vadovai neturi duomenų, kad leidimas gyventi A.Jevlojevui galėjo būti išduotas už neteisėtą atlygį, jis sakė, jog „negalima to atmesti“.

T.Beržinskas taip pat tvirtino, kad atsakomybė po šio įvykio bus taikoma ne tik už sprendimą atsakingiems darbuotojams, bet ir jų vadovams.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Geras klausimas

VRM gina Lietuvos piliečius ar juos daužo automatų buožėmis ir purškia ašarinėmis dujomis. 3 metai praėjo nuo Garliavos orgijos, o Skvernelis nieko nedrįsta atsakyti.

KAS MOKA

tas ir kitus šokdina,pinigai viską gali.

matrioškos kitelio skvernas

– na, kuomet niekas nieko nesuuodžia, tuomet viskas o.k.
kai jau kažkas vis dėlto netyčia išlenda viešumon -tuomet mušamės į krūtinę, pučiame žandus ir dievagojamės jog tai „apmaudi klaida”.
kaip sako, čigonas vaiką baudžia ne todėl kad vogė, o todėl kad įkliuvo.
stengsimės daugiau neįkliūti.

info

Šiandien buvo įsilaužta į http://www.ekspertai.eu ir pašalinti kai kurie failai.

face

na ir foto to tipelio prie straipsnio.
ideali iliustracija psichiatrijos vadovėlio skyriui apie idiotus ir kretinus.

ha ha

Achmed Jevlojev tai aiškiai atvyko patalkinti LETUI PALMAIČIUI kurti šventąją Islamo valstybę Lietuvoje… :)Ar tik ne jis su broliu Muchamedu buvo nuteisti Rusijoj 100 metelių už sprogdinimus 2011? Jei taip greit paleido, tai matyt pasižadėjo ATIDIRBTI LIETUVOJE?
O kas jį čia taip maloniai priėmė?

O vat ko su juo atvyko Oleg Šamanin su Givi Gordeladze, tai visai neaišku… Nejau šitam Čičėnijoj, Dagestane treniruotaam Ingušijos piliečiui reikia dar palydos? Viens nesusidorotų?

ha ha

ius, Vidaus reikalų ministerija informuoja, jog nė vienas iš jų neturi teisės gyventi Lietuvoje. Dėl piliečio Merab Džangveladze buvo gauta neigiama policijos išvada. 2013-10-14 Migracijos departamentas prie VRM priėmė sprendimą neišduoti jam leidimo laikinai gyventi Lietuvoje. Sprendimas buvo apskųstas teismui. Apeliacine tvarka medžiagą nagrinėjęs teismas įpareigojo departamentą nagrinėti piliečio prašymą iš naujo. Tuomet vėl buvo paprašyta policijos išvados, ji analogiška: šio asmens buvimas keltų grėsmę viešajai tvarkai. Pilietis Givi Gordeladze neturi galiojančio leidimo gyventi Lietuvoje. Jis turėjo leidimą laikinai gyventi nuo 2013-01-14 iki 2014-01-14. Migracijos departamento iniciatyva buvo atliktas patikrinimas ir nustatyta, kad pilietis nevykdo teisėtos veiklos, kurios pagrindu gavo leidimą. Tuomet leidimas buvo panaikintas. Piliečio Achmed Jevlojev atveju 2014-11-12 Migracijos departamentas priėmė sprendimą išduoti leidimą, tačiau visos tam reikalingos… Skaityti daugiau »

 Prokuratūros/teismo parama Vilniaus Brigadai?

Tačiau grupuotės smegenys buvo šiuo metu Maskvoje gyvenantis milijardierius Dovydas Kaplanas. Manoma, kad būtent jis kurdavo nusikalstamus planus, o juos įgyvendindavo Borisas Dekanidzė ir Igoris Tiomkinas. Pinigai, kuriuos iš nusikalstamo verslo sėmė I.Tiomkimas, tuomet stebino ir kitus Vilniaus nusikalstamo pasaulio šulus. Daugeliui sostinės nusikaltėlių net ir 10 tūkstančių dolerių buvo dideli pinigai, o Igoris Tiomkinas vartė šimtus tūkstančių. Kalbama, kad jis neoficialiai vadovavo Lietuvoje gyvenančio kubiečio Jorge Ramono Sanchezo gaujai. Šis kubietis dar 1998 metais už brangių automobilių plėšimų organizavimą buvo įkalintas 11 metų, tačiau atlikęs bausmę toliau liko gyventi Vilniuje. Sostinėje Igoris Tiomkinas susitikinėjo ir su įtakingu įteisintu vagimi Mirabu Džangveladze, kuriam neseniai buvo suteiktas leidimas nuolat gyventi Lietuvoje. Bet mūsų šalyje I.Tiomkiną dažniausiai supo žydų kilmės verslininkai. šėjęs… Skaityti daugiau »

to face

Pritariu…kai tik pamatau tu skverneliu ir salaseviciuciu feisus ,tai ..nu baisu.

Vor v zakone  GIVI GORDELADZE

Оперативная сьемка – тбилисский Вор в законе Гиви Горделадзе на Пироговке. Преступный мир всегда рождал организованную преступность, в России и бывшем Советском Союзе главными в этом мире считались воры в законе, имеющими необычный воровской титул.

Ha ha

Mūsų prokuratūra globodama nusikaltėlius stebina visą svietą: Who were the Georgian gangsters arrested in Europe? I’ll complete this list as more identities become available, but to date, these are the names of the various figures arrested in the June 18 swoop on the Georgian Kutaisi gang across Europe: Hungary Merab Dzhangveladze, “Dzhango,” vor v zakone and leader of the Kutaisi ? Italy Guram Odisharia, “Buya,” vor v zakone Roin Uglava, “Matevich,” vor v zakone Gia Gurchiani, vor v zakone Aleko Imedadze, vor v zakone Beso Kuprashvili, vor v zakone Akaki Tugushi, “Enzo Batumi,” vor v zakone ? Czech Republic Alexander Kartsivadze, vor v zakone ? Lithuania Givi Gordeladze, “Givi Tol’styi” (“Givi the Thick”), vor v zakone [Gordeladze is again at… Skaityti daugiau »

Ha ha

Ar tik nėra taip, kad tuos, kuriuos Europolkas sugauna ir perduoda Lietuvai, Lietuvos teisėsauga maloniai paleidžia ir net pilietybę suteikia? . Štai dar vienas straipsnis:\ HARD BLOW AGAINST RUSSIAN-SPEAKING MAFIA . The Hague, the Netherlands 19 June 2013 Early on 18 June 2013, Europol supported the arrest of 18 suspects, 13 of them ‘thieves in law’ (vor v zakone), from the Georgian Kutaisi clan. This is one of the most significant blows against clans controlled by this high-ranking, elite of the world of Russian-speaking organised crime. , The operation was developed in Italy where the Central Operational Service of the Italian National Police and the Squadra mobile of Bari led the case and arrested 7 people. Other arrests took place… Skaityti daugiau »

niekam ne paslaptis

kad Rusijos gangsterius nuo seno prižiūrėdavo kgb ir kad dalis Rytų Europos kgb patys įsitraukė į Organizuotą kriminalą. Tai gal ir paaiškina, kodėl mūsų prokuratūra paleidžia šiuos nusikaltėlius. Gal turi jie kompromatą ir ant pačių prokurorų, o gal ir pasipelno ar susitraia ką nors pašalinti… kas žino?
Bet faktas tas, kad reikia visus senus prokurorus pašalinti.

kas galėtų įrodyti

kad ir prie Garliavos žudynių nebus prisidėję Vilniaus brigados vyriokai?

simbiozė

sovietinio raugo prokurorai globoja sovietinius kagebistus.
sovietiniai ex-kagebistai dirba LR saugume ir globoja sovietinius mafijozus, vagis žulikus ir banditus.
visus jjuos kartu -sovietinius prokurorus, sovietinius saugumiečius ir sovietinius banditus globoja jų bendras stogas – sovietinė partškolos Matrioška.

Graikijos nelaimė

pasirodo, kuomet Gruzijos Prezidentas ryžtingai išvijo iš savo šalies mafiją, Rusijos/eurazijos žd bosai ir etniška rusų mafija sugužėjo į Graikiją, paskui savo pinigus Kipro ofšore. Na ir prasidėjo…

>> simbiozei

ar tu durnas?
pradėjei gerai, bet užbaigei kaip visada… kaip bato aulas.
Tai ko KGB sūnus ir Prokuratūrs globėjas A.PAulauskas taip kabinėjasi prie „matrioškos” a? Ko ne kriminalus gaudo, o tik iš Kusaitės „teroristę” daro, o iš Ulbinaitės „VALSTYBĖS IŠDAVIKĘ?

Think again

matrioškos vikpadžiui 20:49

„Tai ko KGB sūnus ir Prokuratūrs globėjas A.PAulauskas taip kabinėjasi prie “matrioškos” ?”
..
atsakymas paprastas- tik dėl maskarado.
vienas ne toks vertingas kegebistas „plūsdamas” kitą kegebistę – Rezidentę kuria pastarajai alibi.
priedangos operacija.
nieko daugiau.

ha ha

Krymą dabar Putinas pavertė gangsterių, mafijos, narko biznio saugiu rojumi. Į jį persikelia net Meksikos ir Lotynų amerikos mafija. Vadinasi, Putinas yra gangsterių gangsteris ir tik panašūs į jį gali tokiu vadovu didžiuotis, kuris vadovauja kone 300 000 gangsterių armijai aplink pasaulį.

Ekspertas prof.Mark Galioti pasakoja kaip organizuotas nusikaltamumas įsikomponuoja į politinę korupcinę sistemą. Tai ko gero tinka ir mūsų korupcinei sistemai. Ukraina tapo daugiau korumpuota už Rusiją. Ir tai gal būt galima paaiškinti, kad Ukrainos KGB likus be darbo, įsitraukė į organizuotą nusikalstamumą kaip ir mūsiškė kgb:
https://www.youtube.com/watch?v=lyrhcvbJ9uo&feature=youtu.be

ha ha - vikpadžiui

o tu žinai, kad ir dabartinis nato vadovas Stoltenbergas dirba KGB. Taip, tai atskleidė vienas KGB agentas ir rašė rusų laikrasčiai, o pats Putinas patvirtino, kad tai jo draugas. Ir Merkel tėvas KGB ir gal net Obamos? 🙂

Tik neaišku, ko tada tam Putinui raudonajam taip NATO bijoti?

ha-ha 'jui

vyruti, smagu kad taip nuosekliai stengiesi pateisinti arkliško žvengimo nicką.
bet va protelį dar tau derėtų pamiklinti – asilėlio protelis.
kodėl gi tau nepasirašinėjus organiškai harmoningu gimtuoju nicku – „yh-aaaah, yh-aaaah”?
nesidrovėk.

Faktas

Nevisi grybai valgomi,nevisi skverneliai jaukūs ir saugūs.Garliavos pogromo liudininkai iki šiol tampomi teismuos ir jiems už pilietiškumą medalių prezidentūroj nekabina,nebent vel mentūroj bananais vaisins.,

apie ha ha

šitam portale pastoviai trinasi Kauno zoologijos sodo exgyventojas kažkoks hipopotams ha-ha,kažin ar skiepytas?

to  21:50

ir „skiepytas” ir romytas.
viskas kaip priklauso tokios tarnybos mului.

Svabiausi gera nuotaika

Slidus tie ruskiu nusikalteliai, o musu policininkai vistiek linksmi. Gi graziai atrodo komisaras, ar ne, tai kas, kad banditas paspruko netycia.

ruta

Kaip taip iseina su Lietuvos institucijom ? Atrodo viskas tvarkoje – gauna gerus atlyginimus , pritupda savu i postus , bet tik reikia saziningai atlikti savo darba – viskas, pilnas kolapsas , ar jie vis nori patvirtinti , kad ne be reikalo Lietuva pirmauja ES korupcijos rodikliais , ar cia tokia , jau nusistovejusi praktika – pardavineti sprendimus ir viskas buna gerai ir niekas netikrina ir niekas , kam turetu rupeti , ka ir kaip daro jo pavaldiniai ,nesikrapsto , kol ivykis neislenda i viesuma ? Paradoksas viskas Lietuvoje ‘funkcionuoja’ , kol nereikia pradeti dirbti , na is tikro , kur pirstu dursi – ten skyle .Ateina negeros mintis , kad visi / auksti ir auksciausi / viska zina ,… Skaityti daugiau »

egle

Ko cia liejat apmauda ant ha ha? Jis kaip Agatos Kristi detektyve mis Marpl atliko puiku tyrima. Ir man senai jau kelia itarima ta Paulausko prokuroru chebriuke. Nepasitikiu Paulausku nuo Pociuno mirties. O kai jo geriausias draugas Jasaitis pirmas atleke i teisejo Furmonaviciaus nuzudymo vieta, tas itarimas tik dar labiau sustiprejjo. Juk Furmonavicius ta diena turejo i teisma atnesti VSD seklio Kestucio Vilkausko jam iduota kompromata butent apie prokurorus ir teisejus. Uspaskis Nijolei Ozelytei pasigyre, kad apie visus turi kompromata. Tai gal turi ir apie prokurora Versecka, kuris taip ilgai tempia ta jo byla. Gal ta kompromata, paemes is nuzudyto Furmonaviciaus Jasaitis perdave Uspaskichui? Kaip manot? Argi ne keista, kad nei viena byla 66ioj istorijoj neistirta? Kitaip ir nepagalvosi –… Skaityti daugiau »

egle

labai viskas susije – nesaziningas verslas, mafija, prokuratura… apie tai, kad paskui oligarchija eina visas nusikalteliu sleifas, kalbej dar Platonas, nes visuomene orientuojama ne i garbe, o i pinigus bet kokia kaina.

Klausimėlis

Norim paklaust sąžiningo-kompetentingo vid.reikalų ministro S.Skvernelio ar vaikų namų pedofilinimo programos baigtos ar bus sekmingai tesiamos toliau?

Kas  aptarnauja  vietinius nusikaltėlius

Kad nepakenktume nusikaltėliams. Vaikų psichiatras Linas Slušnys, kadaise dirbęs Švėkšnos specialiojo ugdymo centre, netikėtai prisipažino jau prieš dešimtmetį žinojęs apie pedofiliją. Tačiau nepranešęs teisėsaugai. O kodėl? Kad „nepakenktų” nuskriaustiems vaikams. Ir tai atvirai dėsto Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos pirmininkas? Vaikų psichiatras, terapeutas? Žurnalistai stengiasi bet kokią visuomenei daromą neteisybę paviešinti. Nedelsti! Nes kai įvardiji melą, padarai jį nekenksmingą. Kai parodai, kuris šuo serga pasiutlige, tas šuo utilizuojamas. Tokio šuns bent saugomasi. O šit vaikų psichiatras sužino, kad Lietuvoje laksto dvikojai šunys, sergantys pasiutlige. Tačiau tyli. Dešimtmetį. Esą kad „nepakenktų” jau nukentėjusiems vaikams. Ir visai nesvarbu, kad šuo, būdamas neizoliuotas, gali dar daugiau apkandžioti. Sužaloti dar daugiau vaikiškų psichikų. Aišku, ne visus pedofilijos ar kitų nusikaltimų atvejus pavyksta įrodyti.… Skaityti daugiau »

Skvernelis aptarnauja

ne rusus, o Daukanto aikste. Nors tai praktiskai tas pats.

prūsas

,.kai atmerki akis ir pasižiūri,kokios pavardės dominuoj valdžiukėj dabartės,ko benorėt,matai iš anksto užprogramuotą elgesį,būtent ką tikėtis iš v-asiliauskų,m-Asiulių,š-IMA-šių,kubilių,grauži-nienių,grybaus-kaičių beigi kitų išrinktųjų,prakeikimas kažkokis ir ne kitaip.su kuo kovoja policija taippat darosi neaišku.

ha ha

ups,
pasirodo, kad ir Juozapas moka pažert taiklių minčių. Dešimt balų.
Slušnys ne tik minkštakūnis…
jei pasidometumėt už ką jį išmetė iš Vaiko raidos centro…

Latvis

STT buvo irodziusi vizu pardavimo atvejus Migracijos departamente pries du metus. Ar zinai kaip viskas baigesi? Nei vienas Migracijos departamento vadovas- direktorius ar skyriaus vedejas NENUKENTEJO, VISI DIRBA IKI SIOL! Is valstybes tarnybos pasalino du departamento eilinius darbuotojus, ant ju nurases ta vizu pardavimo afera! Bet po keliu menesiu, tuos du darbuotojus vel prieme dirbti i migracijos departamenta, i tas pat pareigas, tik ne valstybes tarnautojais, bet laisvai samdomais, nes teismas jiems 5 metus uzdraude dirbti valstybes tarnautojais. SDtai kokia musu „nekorumpuota” LIETUVA.

Dabar jau galima

ir atimti iš jų tuos leidimus , nes gyventi tokioje šalyje jau nusikaltimas, o tokie taip nesielgia.Gavo leidimus ES (Lietuvoje), susitvarkė savo reikalus ir ATIA, turėkite tuos leidimus sau prisiminimui, o tas kas parašė apie tai , manau jo laukia N.Venckienės kelias.

35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top