Sakalas Gorodeckis. Pirmą kartą po Sąjūdžio Vilniaus bendruomenės eina į rinkimus kartu

Manau, pirmą sykį Lietuvos politinėje istorijoje, išskyrus Sąjūdžio laikus, rinkimuose dalyvauja vieningas šioje srityje n+k metų besiaukojančių kandidatų sąrašas, kurių tarpe daugiau nei 5 partijų nariai, tame tarpe 2 pirmininkai, savo programos pagrindiniu siekiu laiko tikros savivaldos sugrąžinimą piliečiams, o ne politinių ambicijų ir ego demonstravimą.
Tai, matyt, bus nesuvokiama mūsų oponentams, ieškantiems savo vietos municipaliniuose reikaluose rinkimų sezono metu.

Ar išgirs ir pastebės tai Lietuvos sostinės rinkėjai, pavargę nuo politinių ambicijų karo ir beskonybės įsivyravimo Vilniuje? Koks skirtumas tūlam piliečiui, koks yra paklotas asfaltas: liberalus, socialdemokratinis ar konservatoriškas? Svarbu, kad jis būtų be duobių, atridos kišenėn ir sprendimus priimtų jų atsiklausę jų pačių labui konstruktyvaus dialogo kultūroje.

Beje, sisteminė žiniasklaida visais būdais nutylės, kad vienintelė politinė partija Lietuvoje savo programoje įtvirtinusi trečio lygio savivaldos atkūrimo Lietuvoje siekį, kaip kad yra visose ES valstybėse, yra #tautininkai. Visais būdais nutylės, kad piliečių įtraukimą į valstybės valdymą, respublikonizmą, siekia įtvirtinti būtent #LSąrašas.

#BVilnius #bendruomenės eina kartu į #savivaldą

* * *

Rinkimų komiteto „Bendruomeniškas Vilnius“ iškelto kandidato į merus Liutauro Stoškaus ir kitų kandidatų į Vilniaus savivaldybės tarybą spaudos konferencija (kol kas tėra tik tokia garso kokybė – red. past.):

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
117 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
117
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top