Sakartvele planuojama priimti 19 prieš LGBT nukreiptų įstatymų

laikmetis.lt

Sakartvelo parlamentinė dauguma inicijuoja įstatymų paketą „Dėl šeimos vertybių ir nepilnamečių apsaugos“, kurį sudaro vienas pagrindinis įstatymas ir 18 susijusių įstatymų projektų, kuriais iš dalies keičiami įvairūs įstatymai: Civilinis kodeksas, Darbo kodeksas, švietimo teisės aktai ir t. t.

Pasak Sakartvelo parlamento pirmininko Šalvos Papuašvilio, šis įstatymų paketas reglamentuos 8 klausimus, susijusius su santuokomis, įvaikinimu, lyties keitimo procedūromis, LGBT tematikos turinio uždraudimu švietimo sektoriuje ir žiniasklaidoje; mitingų ar demonstracijų, skirtų tos pačios lyties asmenų santuokoms ar incestui populiarinti, organizavimu.

Sakartvelo parlamento pirmininkas Šalva Papuašvilis, pristatydamas homofobijos ir propagandos įstatymo paketą, pažymėjo, kad intymios LGBT scenos kine ir televizijos laidose turės būti iškirptos. Anot jo, tai yra „įprasta praktika įvairiose temose“.

Gegužės 17 d., kai pasaulis mini kovos prieš homofobiją ir transfobiją dieną, planuojama paskelbti naują valstybinę šventę – „Šeimos šventumo dieną“.

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top