Sąmokslo teorija apie savivaldos rinkimus: Ar šie rinkimai vyko be korupcijos?

tv.lrytas.lt

Kviečiame pasižiūrėti „Sąmokslo teorijos“ (vedėjas Arnas Klivečka) laidą apie šiurkščius Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo pažeidimus, dėl kurių VRK anuliavo mero rinkimų rezultatus kai kuriose savivaldybėse.

dalyvavo Širvintų mere išrinkta, bet VRK nepatvirtinta Darbo partijos atstovė Živilė Pinskuvienė, Seimo nariai Algirdas Sysas, Povilas Urbšys Remigijus Žemaitaitis. Laidoje buvo svarstomi šiurkštūs Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo pažeidimai, dėl kurių VRK anuliavo mero rinkimų rezultatus kai kuriose savivaldybėse.

Tiesos.lt primena, kad VRK, remdamasi prokuratūros informaciją, jog vykstant merų rinkimų antrajam turui, Širvintose galimai būti papirkta apie 50 rinkėjų – tikėtina, jie turėję balsuoti už Darbo partijos kandidatę. Ikiteisminiame tyrime, kurį atlieka Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Sunkių nusikaltimų tyrimo skyrius, dviem asmenims pateikti įtarimai dėl rinkėjų papirkinėjimo.

Pirmąją laidos dalį žiūrėkite ČIA, o antrąją – ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dėmėsio

Konservinė liberastinė socdeminė gauja puola visais frontais. Gerbiamieji širvintiškiai būkite budrūs. Nerinkite šių gaujų kandidatų, kad ir kaip jie saldžiai suoktų apie jūsų gerą gyvenimą, kad jiems svarbiausia žmogus ir kitokius pažadus. Jų pažadai tai tai gerai suorganizuota viešųjų ryšių akcija.
Kiek galima, kad 25 metus sėdėtų jums ant sprando šių gaujų vagiai. Jeigu jūs norite turėti savo rajone tikrą savivaldą rinkite Pinskuvienę. Ne širvintiškis, ne vilnietis, ne…..

Pinigų maišai

prieš dorus tautiečius. Ypač turtingi Klaipėdoj liberalai,kurie visais keleliais
pateko į savivaldybę.

ruta

Gaila , kad pas politiku Lietuvoje nera nei garbes , nei morales , o istatymai / ju/ priimti tokie , kad bet kokia padugne gali pretenduoti i valdzia , turek tik pakankamai pinigu ..Turetu uztekti VIENO fakto , kad subjektas NIEKADA negalietu pretenduoti nei i viena valstybini posta .
Darbo partija is viso nonsensas , jos vadovas / uspaskichas / pabego i Rusija nuo Lietuvos teisesaugos ir dar paprase Rusijos prieglobscio , derge Lietuva , turetu buti persona – non grata , bet Lietuvoje viskas ne taip , kaip turetu buti normalioje valstybeje . O kur dar uspaskicho 280 milijonu nesumoketu mokesciu , kai finansu ministre buvo panele Grybauskaite ?

to Demesio

Tai rinkit tamsta ta pinskuviene,o mastantys ,jos tikrai nerinks…aiskujei bus skaidrus tie perrinkimai?

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top