ŠANSAS YRA – DABAR TEREIKIA ATEITI

Viena akivaizdu jau dabar. Net ir itin skeptiški ir mūsų idėjoms atvirai priešiški žurnalistai ir aktyvistai jau pripažįsta mus realiais kandidatais į Europos Parlamento mandatą.

Štai Andrius Tapinas neseniai paskelbė palaikantis Žaliųjų partiją, bet kartu ir prognozę, kas laimės mandatus. Pagal jį 4 partijos laimės tikrai, o dar 5 turi realių galimybių laimėti mandatą. Mes pirmąkart minimi tarp šių, realiai pretenduojančių į mandatą.

Vienintelė iš tiesų konservatyvi ir už gynybos stiprinimą pasisakanti partija. Nebėra nei klausimo, nei prasmės skaidyti balsus balsuojant už nieko nedarančius ir šansų neturinčius sąrašus, kurių lygis matėsi debatuose, o galimybės – surenkamoje paramoje. Niekas negalėtų pasakyti, kad Tapinas šališkas NS naudai. Jis, o ir kiti alfa ar delfi redakcijose įvardijantys mus realiais pretendentais, tiesiog mato, kad dirbame ir kad tai turi atgarsį.

Tas atgarsis matosi įvairiausiomis formomis. Štai pernai Gražulis Janutienės laidose aiškino, kad „Sinica konservų projektas“, nes Vilniuje pasikabino plakatus ten, kur anksčiau kabėjo Benkunskas. Be to, iš kur Nacionalinio susivienijimo pinigai plakatams? Tik iš konservatorių, žinoma, pasak Gražulio. Kliedesiai be stabdžių rodo vienintelį dalyką – visišką nepagarbą savo rinkėjams.

Šiemet Vilniuje esame kuklesni, padengėme jį mažesniais stendais, bet mūsų plakatus matote visoje Lietuvoje – Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje, Molėtuose, Ignalinoje, Ukmergėje, Šiauliuose ir t.t.

Giriuosi ne pačiais plakatais, giriuosi, kad užaugome iki to, kad galime juos nupirkti. Tik biudžetinės partijos tai daro iš mūsų visų mokesčių, o mes iš tiesiogiai mums pačių palaikančių žmonių skirtų GPM aukų, kurių jau renkame po daugiau nei 100 tūkstančių į metus. Palyginimui 2020 metais tos paramos buvo vienuolika kartų mažiau. Visi tie plakatai yra Jūsų paramos išraiška.

Bet ne plakatais bandome laimėti. Vien šį pusmetį visoje Lietuvoje išdalinome per 800 tūkstančių laikraščių, didelę jų dalį žmonėms į rankas. Dešimtys mūsiškių kiekvieną savaitgalį ar net darbo dienos vakarus atiduoda šiam darbui. Palyginimui 2020 metais tas skaičius buvo 100 tūkstančių ir mums patiems atrodė didelis.

Komanda mane informuoja, kad mūsų reklaminių filmukų bendra sklaida pasiekė beveik milijoną peržiūrų. Anksčiau net nesvajojome pasiekti tiek žmonių. Absoliuti dauguma NS tiesiog net nežinojo, kad ir palaikyti ar nekęsti negalėjo.

Ar visa tai duos rezultatą?

Duos, jei ateisite. 2019 metais, dar prieš visą čia aprašytą augimą, surinkome 42 tūkstančius balsų. Tada aktyvumas buvo aukštas ir to buvo per mažas. Dabar aktyvumas bus žemas ir nėra menkiausios abejonės, kad jau yra pakankamai mus palaikančių žmonių, kad laimėtume EP mandatą. Bet tie žmonės turi ateiti.

Ateiti atsakingiau nei Laisvės partijos, nei LSDP ar Skvernelio rinkėjai. Jeigu palaikote ir jeigu ateisite aktyviau nei kitų rinkėjai, visiškai akivaizdu, mandatas bus. Tad sekmadienį tereikia ateiti. O geriausia – pajudinti tą patį padaryti šeimą, kolegas ir draugus.
Birželio 9 dieną balsuokite už Nacionalinį susivienijimą, 15 sąrašą. Tereikia ateiti.

Vytautas Sinica

Politinė reklama.

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
31 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
31
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top