Šarūnas Bagdonas. Tikiu bendrajam Vilniaus gėriui skirta politika

Einu į Vilniaus savivaldos rinkimus su Lietuvos Sąrašu, nes manau, kad yra labai svarbu įgyvendinti Sąrašo programinius punktus. Ypatingai – dėl miesto plėtros planų ir finansų skaidrumo, taip pat dėl esminiams miesto sprendimams reikalingo sąmoningo vilniečių palaikymo ir pritarimo.

Veiksmingos politikos dėka yra būtina labiau išnaudoti sostinės kultūros, švietimo, aukštojo mokslo ir pažangaus verslo potencialą. Lietuvos Sąrašas įsipareigoja tai daryti. Labai svarbus ir kitas įsipareigojimas – neleisti nutylėti ne visada patogaus, ne visada gražaus ar nedovanotinai dingstančio Vilniaus.

Tikiu bendrajam miesto gėriui skirta politika, netoleruojančia nedorų dalykų, kaip kad švaistymų miesto sąskaita. Nematau, kad dauguma politikų tikėtų bendruoju miestelėnų gėriu, kad suprastų, kas yra tas bendrasis gėris. Taigi nematau ir atsakingo politikų elgesio. Metas politikos efektyvumą vėl matuoti bendrojo gėrio, ne atskiro praturtėjimo miesto sąskaita matu. Esu tikras, yra labai svarbu grąžinti politikai sąžiningumą, garbę.

Vienu svarbiausių Vilniaus miesto Tarybos darbo principu laikyčiau visų miesto valdžios sprendimų viešumą, plataus ir tvaraus miestelėnų palaikymo ir sutarimo siekimą.

Manau, kad Lietuvos Sąrašo stiprioji pusė – ne išankstinis receptų teikimas, bet sąžiningo, atviro ir pagarbaus dialogo užtikrinimas įtraukiant dėl vienokių ar kitokių priežasčių nutylimas nuomones ir aplinkybes.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Hmm

Šarūnas Bagdonas kalba protingai. Taip mąstantys žmonės gali keisti politiką.

Bravo

Autorius vos keliais sakiniais užčiuopė Esmę nuo ko reikia pradėti.
Jei būčiau vilnietis,mano balsas atitektų „Sąrašui”.

Trupmenas

Rimtas vyras. Kai lyginu vos ne bet kurį Sąrašo žmogų su niektauzom Zuoku, Palucku ar Šimašium, tiesiog diena ir naktis. Sąrašo žmonės kalba savo balsu ir turi veidus, o ne glamūrinį celofaną, kaip šie valdžiagyviai.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top