Šarūnas Jasiukevičius. Grėsmės, apie kurias kalba Europos valstybių saugumo tarnybos, atvyko būtent per mūsų sienas

Vakar „Finacial times“ paskelbė, kad „Europos žvalgybos agentūros perspėjo savo vyriausybes, kad Rusija rengia smurtinius sabotažo veiksmus visame žemyne, nes ryžtasi nuolatiniam konfliktui su Vakarais.

Žvalgybos pareigūnai mano, kad Rusija jau pradėjo aktyviau ruoštis slaptiems sprogdinimams, padegimams ir infrastruktūros žalai Europos žemėje, tiesiogiai ir per įgaliotuosius atstovus, ir mažai nerimauja dėl civilių aukų.“

Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Švedijos, Čekijos net Estijos saugumo tarnybos vienbalsiai įspėja apie galimus Rusijos agentų teroristinių veiksmus.

Aš daugybę kartų esu sakęs, kad Lietuvos migracijos politika yra itin žalinga ne tik mūsų valstybei, bet ir visai Europai. Mano giliu įsitikinimu mūsų Vidaus reikalų ministerija su jai pavaldžiu migracijos departamentu, jau nuo 2014 metų turėjo stabdyti imigrantų srautus iš rusijos ir jai draugiškų valstybių. Aš jau nekalbu apie keliasdešimt tūkstančių migrantų iš Baltarusijos jau prasidėjus plataus masto karui.

Aš neabejoju, kad Europa mums turės nepatogių klausimų kaip čia taip atsitiko, kad grėsmės, apie kurias kalba Europos valstybių saugumo tarnybos, atvyko būtent per mūsų sienas.

Tuo tarpu pas mus šiuo klausimu iš valdžios įstaigų kapų tyla. Pas mus jokių pavojų niekas niekada nematė ir nenumatė. Vidaus reikalų ministrė nematė jokio reikalo riboti ekonominių migrantų srautus iš Baltarusijos.

Dar pernai ne viename interviu aš esu sakęs, kad tie 60.000 nepatikrintų asmenų su rusijos sąjungininkės Baltarusijos išduotais pasais, mūsų šalyje yra tiksinti bomba. Ir štai, jau apie tai kalba ir užsienio valstybių saugumo tarnybos.

Manau, kad pirmiausiai turime reikalauti Vidaus reikalų ministrės asmeninės atsakomybės. Galbūt ankščiau tai būtų galima pavadinti kolaboravimu su rusija iš kvailumo, tačiau ir toliau nesiimama jokių veiksmų užkardyti galimai su migrantais patekusių rusijos agentų galimus veiksmus.

Norėtųsi paklausti ministrės ką ji planuoja tuo klausimu daryti.

Galimai politinė reklama.

4.8 16 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top