Šarūnas Jasiukevičius. Mūsų valstybės siena yra parodija

Kauno diena

„Kad būtų galima kritikuoti sienos apsaugą, ji turi būti. Kaip atsakingi už sienos apsaugą patys batus užsiriša?“ – ironizuoja Šarūnas Jasiukevičius.

Šaulys, Praeities žvalgas, išgyvenimo ekspertas, nenuilstantis Ukrainos rėmėjas ir Nacionalinio susivienijimo narys. „Mūsų valstybės siena įveikiama buldozeriu, – paaiškina savo mintį Š. Jasiukevičius. – Siena neapsaugota, ji parodija. Žmogus su šlepetėmis gali ją pereiti.“

Skaudi Izraelio patirtis parodė, kad net ir viena geriausių pasaulyje laikyta žvalgyba nesugebėjo numatyti teroristų išpuolio. Šalis, kurioje moterys ir vyrai atlieka privalomą karinę tarnybą, buvo užklupta netikėtai. Kas tokiu atveju lauktų Lietuvos? Kiek priešų jau yra šalies viduje? Kiek iš jų išaiškinta, sulaikyta, nubausta?

Skaudūs klausimai, nenoromis vedantys prie minties, kad kiekvienam asmeniškai reikia rūpintis asmeniniu ir šeimos saugumu. Kaip tai padaryti, „Kauno dienos“ studijoje ir kalbamasi su ilgametę patirtį sukaupusiu taikliųjų šaulių (snaiperių) skyriaus šauliu Š. Jasiukevičiumi. Pokalbyje taip pat apžvelgiama situacija Ukrainoje, galimi karo baigties scenarijai ir Rusijos užkurtos karo mašinos grėsmė ateities Lietuvai.

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top