Šarūnas Jasiukevičius. Naujas video iš Baltarusijos-Lenkijos sienos

Ryte buvo naudojami tik pagaliai, dabar metalo kirpimo žirklės, kastuvai, turi su kuo ir medžius pjauti.

Ką turime suprasti:

1. Nelegalių migrantų skaičius prie sienų tik didės. Ryte jų buvo iki 1000, dabar jau yra virš 3000. Baltarusijoje iš viso nelegalų yra nuo 30 iki 50 tūkst.

2. Jų pasirengimas ir ekipuotė su kiekviena nauja ataka tik gerės. Kas kartą atstumti, jie grįžta geriau pasiruošę.

3. Migrantai į smurtą jau pradėjo atsakyti smurtu. Suprato, kad puolimas didelėmis grupėmis yra efektyvus.

4. Labai tikėtina, kad nelegalūs migrantai šią arba kitą naktį bandys veržtis 3-4 grupėmis po kelis tūkstančius žmonių, kad išskaidyti Lenkijos pajėgas. Dabar sutelktų 12.000 žmonių atakai sulaikyti greičiausiai nepakaks. Tikėtina, kad rytoi susirėmimai persikels į Lenkijos teritoriją.

5. Jei atakos pavyks, jau kitos dienos rytą migrantų ekipuotė pasipildys iš Lenkijos kariuomenės atimtomis priemonėmis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nu ir ką

po kokiuo dešimtmečio jie jau eis į LT iš vakarų, kai apsiuostę pamatys realijas. Kokias sienas ir kas tada dar gins?

Dzeikas

Anksciau ar veliau Lenkijai(ir ne tik) teks pereiti Rubikona – panaudoti saunamuosius ginklus. Juolab, kaip teisingai pastebejo straipsnis, migrantai tiekiami non stop, t.y. lektuvu reisai pilni migrantu vyksta pilnu tempu. Bandome speti kas vyks toliau: Jeigu Lenkijos KP nesiryz panaudoti saunamojo ginklo – jokios technines -inzinierines priemones n e p a d e s. O laikyti 100.000 kariuomenes mazdaug tiek MINIMALIAI reikia sulaikyti daugiatukstantine minia 400km ilgio atkarpoje – ilga laika Lenkija nepajegs. Protrukiai po kelis simtus-tukstancius anksciau ar veliau ivyks. Ir Lenkijai teks rinktis: arba priimti migrantus, arba praleisti juos i Vokietija. Baltarusija atgal ju nepriims – irodykite ,kad jie atejo is musu. Variantas 2: Lenkija ryztasi panaudoti saunamaji ginkla, yra auku ir migrantams dasunta, kad „pamete krantus” jie… Skaityti daugiau »

Kis

su Lopata tikras stovi rikras bulbasas,tokius reikianupiskinti,kadsluzba medom ne kazalos.Pasibaigs turto niokiojimai,beje galima pateikti pradziai bent nota Lukasenkai.

amam

Vokieciai turet but aktyviausi,nes blogiausiu atveju lenkai padarys koridoriu ir…ate,Deuchland

stop svetimos kultūros invazijai

būtinas kuo skubiausias POLITINIS susitarimas su Baltarusija. Tą padaryti realiausiai pavyktų nušalinus nepavykusio perversmo organizatorius,pvz. Lietuvoje – tai būtų 2 visiems žinomi atsakingieji – tai Nausėda su Anūku.Dabartinis padėties aštrinimas – tai nusikaltimas prieš niekuo dėtus eilinius lenkus /lietuvius.

europai

ateina galas,šitie laukiniai užtriede savo gimta krašta europa pavers dar didesniu šiukšlynu.Nekviesti sveteliai prievartaus moteris,narkotikais šers mūsų jaunima,ju populiacija auga kaip ant mieliu dirbti jiems gi neprivaloma ir taip pašalpas gauna,belieka tik daugintis.

???

O gal dievas siunčia musulmonus gelbėti ES nuo Švabo, Geico, vaivorykštinių, bankinės vergijos? – va teis ordos musulmonų – išnyks vaivorykštiniai, marmaliacija, kaukės ir palūkanų sistema – Alaxas draudžia palūkanas.

ZXZX

Baisi pasirinktis Lenkijai ir Lietuvai – nekontroliuoji valstybės sienų – vadinasi, nėra valstybės. Jeigu savo valstybės sienas ginsi be jokios atodairos ir pačiomis žiauriausiomis priemonėmis (o kaip sutvarkyti tas laukinių gaujas?), tada tave teisiuolių pasaulis apšauks žudiku…

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top