Sausio 17-ąją per valstybę kaustantį įšalą S.Daukanto aikštėje buvo kasamasi iki tiesos (papildyta Aikštės TV reportažu)

Laisvieji menininkai ir pilietinis Tiesos sambūris šį penktadienį, vidudienį, susirinkę Vilniaus Simono Daukanto aikštėje, paminėjo Gegužės 17-osios antpuolį – atkasė iš po sniego „Tie-SOS!“ žodį.

Taip jau dvidešimtą kartą pilietinio meno akcija buvo paminėtas masinis valdžios smurtavimas Garliavoje. Vis dėlto pačios tiesos, kam įsakius ir kam pritarus prieš septynis mėnesius buvo užpulta Garliavos gyvenvietė ir šiurkščiai pažeista Lietuvos Konstitucija, visuomenei iki šiol nepavyksta sužinoti. Iš gimtųjų namų advokato Gintaro Černiausko smurtu išplėštas klykiantis vaikas paverstas „valstybės paslaptimi“ ir jau dvidešimt mėnesių izoliuotas nuo ją išauginusių artimųjų.

Su 2013 metų gegužės 17 dieną žiniasklaidai išplatintu ir iki šiol neįgyvendintu Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės viešu įsakymu pavaldžioms tarnyboms galite susipažinti ČIA.

Aurelijos Babenskienės, Mariaus Matulevičiaus (Tiesos.lt) ir Arūno Sartanavičiaus (Alkas.lt), filmo autorius – Vincas Kubilius, Aikštės TV reportažas – Aušros Gabalytės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
33 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
33
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top