Sausio 17-ąją S. Daukanto aikštėje – piliečių tylos akcija

Į Lietuvos valdžios cinizmą, smurtą, melą, į jos prieš visuomenę kariaujamus mažuosius ir didžiuosius propagandos karus laisvieji menininkai ir piliečiai kviečia atsakyti tylos akcija.

Šį šeštadienį, sausio 17-ąją, 12 valandą Simono Daukanto aikštėje jau 32-ąjį kartą kviečiami susieiti visi neabejingi, Lietuvos Konstituciją, savo ir kitų teises bei laisves branginantys žmonės.

Šį kartą – į piliečių tylos akciją. Nes viskas jau seniai pasakyta. Ir daug kartų pakartota.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
74 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Geras

Renkasi visi „ne prie ko”.

Nida

Pagarba šiems žmonėms, kurie stovi už teisingą ir žmonišką Lietuvos valstybę, kai visi „ne prie ko”.

keista

kad kedofilus ir violetinius rusų agentais apšaukė – tai nieko keista.
keista, kaip iki šiol dar antisemitais neapšaukė.

Laikas

viską pakeis.Daugiau naujų žmonių valdžioje.Svarbu,motyvuotų,kita išmoks.

A.N.

Tikra tiesa, jokio dialogo nėra, niekas nieko nepasako ir nepaaiškina. Iš mergaitės atėmė viską: šeimą, draugus, tėvynę ir gimtąją kalbą, o kiek tęsis jos tremtis – nežinia.
Bylą „tiriantys” pareigūnai nepasidarė demokratiškesni ir labiau gerbiantys piliečių teises. Toliau kabinėjasi prie visokių interneto komentarų ar melagingų parodymų, neabejingus žmones stengiasi įbauginti, jiems atkeršyti. Manau, kad jų požiūris į besirenkančius Daukanto aikštėje toks pat kaip į Lietuvos laisvės lygos mitingo prie Mickevičiaus paminklo dalyvius. Jei galėtų, tai susidorotų, išvaikytų, tik kad laikai jau nebe tie. O kada teisininų sąmonėje laikai pasikeis?

pensininkas

Keistas pasiūlymas, rinktis tylėti? Nebenorime Tiesos, Teisingumo, nebėra Deimantės? Pasiduodame? Paskutinis kartas? Kiek stovėsime tylėdami. Minutę, dvi? Nesuprantu.

KAŽKADA

Mečys Laurinkus pasakė: daugiausia pasiekiama daužant langus….

Šiandien per

žinias pranešė,kad kažkokia motina vertė mergaitę Anglijoje …pagal metus,kad nebūtų Deimantė?

Viena geriausių

LRT laidų „Labanaktukas” su Teta beta.

tikrai

ne. Deimantė Vilniuje, motka Anglijoje

pagarba

siems zmonems ir akcijos organizatoriams, kurie isradingai ir nenuilstamai siekia teisingumo.

ko KT tyli?

ko KT nepasmerkia tų 17 akcijų?
reiškia KT pritaria, kad jų kolegos – pedofilai?

Pensininkė Pensininkui

Nenukvakite, kolega. Tylos protesto akcijos rengiamos visame pasaulyje. Kaip galite zyzti, kad nenorima Tiesos? Gi čia Tiesos akcija.

 Jei gyvenciau Lietuvoj,

butinai ateiciau. LAISVE DEIMANTEI!

skaitykit tautoszinios.lt

NOV 23, 2014
Jonas Varkala: Negalim pavargti ir susitaikyt su blogiu

Cha cha

Vėl saujelė psich. ligonių kabinės šiukšles. Kaip nenusibosta tų ligonių durniavimas prezidentūrai? Ar ne laikas bent jau baudas už šiukšlinimą išrašinėti?

tyla - tai pritarimas

prezidentūra, KT, komunistų vyriausybė, teisingumo instancijos savo tylėjimu pritaria pedofilams.

Lietuva jumis didžiuojasi

žmonės mielieji kaip jums padėti kad išliktumėte?
Gyvenu toli.

tam ha ha

išgama,kas esi?Stankė?

primenu

,,išgamom”svaidėsi venckienė.Stiliukas nepakito.Reikia priminti,kad tai kalinių žargonas?

Tyla- pats

galingiausias ginklas.Gerai,kad jie to nesupranta.Kažkada archyvų tyloje jaunas idealistas padarys revoliuciją.

Eglė

Pagarba už atkaklumą. Už pilietinio protesto estetiką irgi.

Visuose rajonuose reikia

pradėti rinkti visuomenininkų komandas.Dabar būtų proga tai paskelbti per būsimus debatus.

Ula

Pagarba akcijos organizatoriams.Ir kas tai bebūtų,ar tylos,ar angelų,ar žvakučių akcija,ji yra prasminga.Jos bijo visos televizijos, nė žodeliu neužsimenančios apie gegužės 17d akcijas,jos,matomai,bijo tylinti Prezidentė . Mūsuose tylėti yra įprasta.Tylima net ir tada kai kažkoks Simonko akivaizdžiai šaiposi iš mūsų lakūnų -didvyrių, kurie yra ant dešimties litų banknoto,šaiposi, kad jie, neva ,yra gėjai,kad jis platins tuos banknotus tarp savų, kad brangiai parduos užsienyje…

ana

Labai gera akcija tylos, dar labai tiktų akcija maldos, nes velniai labai bijo šitų dalykų.

jooo..

tyla pagerbsim žuvusius Paryžiaus menininkus.

Lineta

Daznai reikia drasos kalbeti. Siuokart pritariu tiems, kuriems reikia drasos nueiti ir iskalbingai tyleti.

taip,

padėkosim Dievui, kad turim geriausią pasaulyje PREZIDENTĘ.

gerai

gerai kad turim tik vieną valdžią ir tik vieną žmogų, tokį tvirtą, kad jis vienintelis nebijo prisiimti atsakomybės ir už šalį, ir už mūsų kvailystes… todėl nereikia niekur blaškytis… galim vis toj pačioj vietoj… patylėti…

o tie,kas kalba apie valdžių ir atsakomybės pasidalinimą, mala niekus… geriausia valdžia yra MONARCHIJA, kaip sako Letas Palmaitis. Reikia ir mums, kaip DB, karalienės.

Canada

Didele pagarba visiems laisviems. Tyla geriausia byla.

is toli

Esame su jumis gerbiami zmones ir palaikome sia akcija!

Andtikedofilas

Ačiū Dievui, gal pagaliau violetiniai nukvalėliai užtils. Gaila, kad praeityje nesusiprato palaikyti banditų kedvenckių gaujos aukų, arba bent jau patylėti.

Beta > gerai

Neįsisvajok. DB yra konstitucinė monarchija.

Vykdomoji valdžia priklauso ministrų kabinetui, kuriam vadovauja ministras pirmininkas, priimantis sprendimus monarcho vardu.
Taigi, monarchija Grybauskaitei ne išeitis. Be to, net jei Lietuvoje įvestum monarchiją, tai Grybauskaitei karalienės titulą kaip savo ausis matyti- nekilminga.
Geriau jai būtų diktatore tapti. Bet ir čia sunkus atvejis- per likusius keturis metus diktatore gali nespėti tapti, o dar diktatoriai dažnai būna nuverčiami. Liūna ateitis Madam laukia- ne prezidentė, ne monarchė, niekam nereikalinga, nekenčiama. Užjausčiau, bet… nenusipelnė net tiek.

to Beta > gerai

O tai dar ne diktatūra?

stebėtojas Betai

kaip suprantu, nekenčia Prezidentės tik „spiečius.”. Tik NEAPYKANTA Prezidentei, tą širšių spiečių ir jungia. Ar ne per prastas pamatas politiniam rūmui? Spiečius palaiko Prezidentės konkurentus, kurie pralaimėjo rinkimus. Konkurentai taip pat nesugeba savo neapykantos nuslėpti. Aiškiai matosi, kad Prezidentės nekenčia buvę pretendentai į prezidentus – Vaišvila, Paulauskas, Zuokas, Puteikis, nušluotasis Paksas, Tomaševskis… jų rėmėjai spiečiasi į „spiečių”, maitinasi neapykanta patys ir aplinkiniams ją skleidžia. Aišku, ne visi iš šių lyderių turi Kremliaus palaikymą, bet toks egocentriškas valdžios troškulys, kada imama atvirai nekęsti tautos pasirinkto lyderio, rodo, kad šie konkurentai valdžios siekė savanaudiškais sumetimais. O savanaudžiai lengvai paperkami. Tuo tarpu Prezidentė yra tiesiog gimusi politine lydere. Ši bebaimė moteris kelia sumenkintos tautos savivertę, ragina nusimesti vergišką požiūrį į buvusią jos prievartautoją,… Skaityti daugiau »

Ypac kilmingas

Grybauskaites brolis melyna nosimi.Tik sese labai negarbingai brolio neisileido i savo rumus.

Trupmenas  stebėtojui

Rusijoj apie 80 procentų tokių „stebėtojų” kaip tu myli Putlerį ir, liedami savo barinui meilę, kalba tavo žodžiais.

to ypač kilminga

neįsileido į rūmus, nes ne korumpuota. Neproteguoja savo giminių kaip kiti.

Jos tėvelis anksti tapo našlaitėliu, tai ir tų giminių netaip daug. Linksmas ir gražus vaikinas buvo, tai mergos mylėjo ir anksti vest pirmą žmoną turėjo. Gal nenorėjo merginos su pilvu palikti. Kas žino, tas pokario žmonių istorijas. 15 min spausdintam su juo interviu, pasirodė kaip turintis sveiką protą ir gerą humorą vyriukas, be galo savo Dalytę mylintis tėvas.

Trupmenui

Ką padarysi, Putinas numetė dujų kaulo graužtą ir liaudžiai. Jie niekada taip gerai negyveno kaip prie Putino. Dar Putinas, pasodindamas Chodarkovskį, sėkmingai suvaidino „kovotoją prieš oligarchus, prieš žmones nualinusį laukinį kapitalizmą, tačiau kad pats su savo KGB draigeliais pasinaudojo tuo laukiniu kapitalizmu prichvatizuojant resursus, nutyli. Dabar ji yra vienas iš turtingiausių ologarchų, kurio sąskaitoje virš 40 milijardų dolerių, o dar kiek nekilnojamo turto Užsienyje ir prie Juodosios jūros…

Bet kaip galima lyginti žmogų, kuris lipa kitoms tautoms ant galvų, su mūsų Prezidente, kuri drąsiai, kaip Žana D’Ark stoja gint savo ir kitas tautas nuo smurtautojų. Turint šalia tokį godų kaimyną, reikia, kad ir mūsų vadas būtų tvirtas.

Beta stebėtojui

Tikiu. Bus Grybauskaitė karaliene. Rūmuose kur durys be rankenų.

.>> Trupmenui

Niekus tauški. Rusijos „stebėtojai” kaip ir tamsta mano, kad visas pasaulis susimokė prieš juos ir kėsinasi sunaikinti matušką. Tu rašai: „mūsų Prezidente, kuri drąsiai, kaip Žana D’Ark stoja gint savo ir kitas tautas nuo smurtautojų”, o ruskis rašo, kad jų Putleris kaip koks šventas Georgijus stoja ginti Rusijos nuo viso pasaulio susimokiusių klastūnų. Ta pati iki pykinimo nusibodusi propagandinė schema. Aplink visi priešai, todėl reikia tokio mitinio personažo kaip mūsų Žana D’Ark. Ar ji savo didingą žygį pradėjo nuo mažųjų karų Partškoloj? Kažkoks kreivas, nenuoseklus išeina mitas. Negali juo patikėti, nors tu ką.

stebėtojas

Ne kariaut „sąrašui” prieš Prezidentę reikėtų, o jai padėti atstatyti normalią demokratiją su normalia rinkos ekonomika, o ne su laukiniu banditų kapitalizmu, kuris buvo paleistas iš prdžių, būtent tam, kad ir pas mus, kaip ir Rusijoj, KGB galėtų, prichvatizavus turtą, palįst po verslo priedanga ir uzurpuot valdžią, bei prasmukt į ES struktūras. Tačiau Lietuvoje KGB sunkiau, nei Rusijoj, kurioje „saugumu” pasitikima. Tai jų saugumas. O pas mus KGB – tai mūsų nesaugumas. Pavyzdžiui, kai Rusijos saugumo sūnus A.Paulauskas „Rusijos grėsmę” paverčia valstybės paslaptim, jis gina jau ne Lietuvos saugumą. O kai į lietuvių emigrantų prašymą suteikt dvigubą pilietybę jis referendumui pasiūlo tokį tekstą: SUTINKU, KAD IR UŽSIENIO PILIEČIAI GALĖTŲ TURĖTI LIETUVOS PILIETYBĘ”, TAI TOKS ŠIO KLAUSIMO SPRENDIMAS Lietuvos saugumo tikrai… Skaityti daugiau »

Betai

tikiu, „spiečius” padarys viską, kad tik Lietuvos sąrašas praloštų.

Kodėl ?

Kodėl sąraše atsirado žviegianti kiaulė ekonomistė?Siūlau rengti susirinkimą jos asmens aptarimui.Kiaules -lauk iš daržo.

to>

Kam pats žviegi?

pasakykit jūs man

kodėl „spiečius” kaip mat sulekia tik po tais straipsniais, kur kritikuojama Prezidentė, o nėr ten,kur va šiandien kalba Darius Kuolys ar pati šio portalo redaktorė? Neįdomu?
.
Jūsų lojalumas „Lietuvos sąrašui” labai net abejotinas.

dėmesio

VISIEMS 2015-01-17 16:43
pirmadieni 19d. 11val piketas prie savivaldybes Vilnius Konstitucijos g. 3 ,del pasleptos ir niekam nerodomos Deimantes Kedytes. Prasome kas galite sudalyvaukite ,leidimas yra .

RETRO

Štai vienas budulis (galimai tai Rusijos propagandos gerb. LR PREZIDENTĘ pasamdytas šmeižti provokatorius) rašo: “Didžiausia emigracija, didžiausia atskirtis, daugiausia savižudybių, didžiausia korupcijas, mažiausi atlyginimai, didžiausia skola, brangiausia energetika ir t.t. ir t.t.” Sakyk, prašau, kiek klasių baigei? 8-ias ar 10? Kaip ten bebūtų, skaityti moki. Tai paimk LR Konstituciją ir paskaityk už ką atsako Prezidentė. Kodėl tu nesikreipi dėl emigracijos, dėl atlyginimų į premjerą A. Butkevičių? Bet tau šito nereikia. Tavo tikslas yra kiršinti Lietuvos žmonės prieš Lietuvos žmonių PREZIDENTĘ, nes Rusija jau pradeda nerimauti. Čia yra lietuvių niekaip nesugebančių suvokti, kad mūsų gerbiama Lietuvos Respublikos PREZIDENTĖ padarė labai svarbų darbą įvertindama, kad Rusija yra teroristinė valstybė. Juk KLEVAS YRA KLEVAS, O BERŽAS YRA BERŽAS. Paimkit vien Lietuvos istoriją. O… Skaityti daugiau »

RETRO

Kas dabar šnypščia prieš gerb. Lietuvos Respublikos PREZIDENTĘ? Tai vis tie patys padarai, tik persidažę, o kai kurie apsiverslėję, ir svarstantys svarbiausius politinius įvykius prie alaus bokalo, kokioje nors karčiamoje. Kuo jūs nepatenki? Prezidentės vardas teršiamas kaip pigioje knaipėje prie alaus bokalo, dėl to, kad ji jau tada sovietmečiu išdrįso pasakyti TIESĄ. O jūs per visą tą 20 metų, kiurksojote, miurksojote ir iki pat šiandien neskiriate melo nuo tiesos. Todėl jums nieko nereiškia apipilti purvais šitą garbingą žmogų. Tokie kaip gerb. PREZIDENTĖ kovojo ir savo protu, pastangomis iškovojo daugeliui tą laisvę, kurios dalį mes dar turime. Bet man apmaudu, kad ta sunkiai, krauju iškovota laisve šiandien naudojasi ir tie šliužai, kurių visa drąsa iš pasalų apšmeižti, sumenkinti, nuvertinti garbingą ir… Skaityti daugiau »

RETRO

Matote, su psichiatrija yra tokie labai įdomūs dalykai. Aš tai tiksliai žinau, kad jie man nepripaišys jokios ligos, nors jų sąraše yra apie 400 “diagnozių” arba “simptomų”. O dabar dėl LR Prezidentės. Jūs ją “kritikuojate” ir maišote su purvais, tai sakyk prašau: ką jūs asmeniškai galite padaryti geriau, nei padarė Ji?

74
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top