Savižudybių skaičius 19 kartų didesnis

Dr. Alfonso Oliva, sertifikuotas plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, interviu laikraščiui “The Epoch Times” teigė, kad trūksta tyrimų, susijusių su asmenų, kuriems buvo atlikta lyties keitimo operacija, psichiatrinėmis pasekmėmis ir ilgalaikiu stebėjimu, tačiau verta paminėti svarbų dokumentą. 2011 m. žurnale PLOS ONE paskelbtame straipsnyje tyrėjai nustatė, kad žmonių, kuriems buvo atlikta lyties keitimo operacija, bendras mirtingumas, savižudiškas elgesys ir psichiatrinis sergamumas buvo gerokai didesni, palyginti su bendra populiacija.

“Sunku paneigti šį straipsnį, nes tai longitudinis tyrimas, – sakė daktaras Oliva.

“Švedijoje kiekvienas žmogus yra įtrauktas į duomenų bazę ir, naudodami diagnozių kodus, jie gali sekti, kas vyksta su kiekvienu piliečiu, kalbant apie jo ligos istoriją. Jie laukė daugiau nei 10 metų po to, kai žmonėms buvo atlikta operacija, ir nustatė, kad mirties dėl savižudybės pakoreguotas rizikos santykis buvo 19,1.”

Galima “ginčytis” dėl apsilankymų skubios pagalbos skyriuje, tačiau šis tyrimas rodo, kad pacientų, kuriems buvo atlikta transseksualų operacija, savižudybių skaičius po 10 metų buvo 19 kartų didesnis nei bendroje populiacijoje, sakė daktaras Oliva.

Be to, į tyrimą nebuvo įtraukti psichikos ligomis sergantys asmenys, todėl manoma, kad tai asmenys, kurie neserga jokia psichikos liga, išskyrus disforiją.

www.zerohedge.com

5 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top