Šį sekmadienį šventomis Mišiomis bus paminėtos 57-osios A. Ramanausko-Vanago žūties metinės

Šiandien sukanka 57-eri metai, kai Vilniaus KGB kalėjime po kone metus trukusių fizinių ir moralinių kankinimų buvo sušaudytas mokytojas, Lietuvos Laisvės Kovų Sąjūdžio Ginkluotųjų pajėgų vadas generolas Adolfas Ramanauskas-Vanagas. Kur buvo užkasti palaikai, iki šiol nežinoma.

Minint vieną šviesiausių pokario ginkluotos rezistencijos asmenybių, dvylika metų kovojusį už Tautos laisvę ir lietuvio orumą, sekmadienį, lapkričio 30-ąją, 10.30 val. Šv. Ignoto bažnyčioje Vilniuje (Šv. Ignoto g. 6) bus aukojamos šventosios Mišios.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
amzina slove Didvyriams!

tas garbingas zmogus is tikruju mylejo Lietuva, vardan Lietuvos iskentejo visus kankinimus ir galaiusiai buvo stribu nuzudytas. Bet nepalauztas!

vygantas

Slove Lietuvos Partizanams.

Skorcenis

Kiek zinoma,jo dukrele Ramanauskaite kolaboravo su Seimu ir raudonaja daktare Dalia,ir anai p-ui Lietuva…Va,ir baigiasi meile Tevynei prie L O V I O !

Romas

Sovietiniai laikai labai sugadino žmones, pasidarė abejingi, greta esančiam. O dėl jio dukros, aš tėvo nesmerkčiau, vaikai ne būtinai gali pasirinkti tėvo kelią. Tada buvo žiaurūs laikai.

Romas neteisus

Tai ne sovietiniai laikai sugadino žmonės, o koservinis liberalizmas virtęs vagių, melagių gauja išvogusi Lietuvą. Tai jų darbai padarė žmones abejingais

P.S.

Ar konservinis liberalizmas, ar liberalusis konservatizmas visvien viena ir ta pati gauja.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top