Šį sekmadienį Vilniuje vyks Taikos ir solidarumo eitynės „Už jūsų ir mūsų laisvę“

Rugsėjo 21-ąją, sekmadienį, pasauliui minint Tarptautinę taikos dieną, o Rusijos demokratams protestuojant prieš savo valdžios karinę intervenciją į Ukrainą, Lietuvos laisvieji menininkai ir piliečiai kviečia į Taikos ir solidarumo eitynes „Už jūsų ir mūsų laisvę“.

Šį sekmadienį 17 valandą susirinkę Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje, savo paramą už laisvę kovojančiai ukrainiečių tautai pareikšime eitynėmis iki Ukrainos ambasados (Teatro g. 4).

Laukiami visi, branginantys laisvę ir taiką.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
132 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taigi

Tik visiški idiotai beretiniai gali dalyvauti tokiose akcijose, nes karą Ukrainoje sukėlė JAV ir ES, savo lindimu į svetimas žemes ir noru jas kolonizuoti, ir plėšti jos turtus. Irakas, Libija, Sirija, Ukraina, po to globalistiniai grobuonys veršis į Rusiją, JAV to ir neslepia.

Taigiui

vai kaip baisu. Tai gal, Taigi, stokis į kaliošus ir eik ginti Rusijos nuo imperialistų.

Klausimas

Jūs nelaisvi? O kas kaltas, kad už pinigą parsidavėte Europos Sąjungai, kad priversti tarnauti Vašingtonui, giedoti jų giesmeles?

Canada

Pagarba visiems, kurie eina uz Ukrainos laisve.

Vakarai Ukrainoje parodė,

kaip jie mus gins.Kažkur pakampėse tūnos,rengs slaptus susitarimus,o mūsų vaikai guldys galveles amžiams.Ir vis tiek bus koks kąsnis atkąstas,kol vakarų „pagalba” atskubės…Na,paskui statys beprasmėms aukoms kryžius,paminklus,savo vaikus išdavę.
Pamokė,kad jokiu būdu nepulti karštligiškai ginti valdžios ir aukoti gyvybes.Ačiū vakarams,kad save demaskavo.Beprasmės ukrainiečių aukos.Šitiek vaikų išguldyta dėl nesąžiningų sąmokslininkų.Pamoka Lietuvai.Tegul ima Grybauskaitė į rankas šautuvą eina po kulkomis.

Beta Taigiui

O tu pats sau dar nenusibodai? Ištisomis dienomis po kiekvienu straipsniu kartoti tą patį per tą patį- timpt už vadžių ir vėl iš pradžių… Normalus žmogus tokia nuobodybe būti nenorėtų ir net nesugebėtų. Nebent tu programa?

TAIP

Šie „Lietuvos laisvieji menininkai ir piliečiai” dirba tam, kad į Lietuvą ateitų „žalieji žmogeliukai”. O šis Jų renginys tik drumzlių kėlimas, žmonių protų maišymas. Kaip galima kovojant prieš Lietuvą, kovoti už Ukrainą? Reikia šį renginį padaryti be šių gyvulių „Lietuvos laisvieji menininkų ir piliečių”. O jiems šiknas atspardyti.

Diedukas Betai

Dar viena programa – „Taip”

Marija

Jei nebesuprantame ir neremiame ukrainiečių laisvės kovos, kaip apginsime savo laisvę?

Ne to Taip

Spėju, kad laisvieji menininkai ir piliečiai atsimena 1939-1940 m. piliečių tylos pamokas ir nori sustabdyti žaliuosius žmogeliukus, veikiančius VSD, prokuratūroje, kariuomenėje, seime, vyriausybėje, prezidentūroje…

Tai

ir įvardink, avine, „Ne to Taip” kas tokie. O ne tu ir tie gyvuliai “Lietuvos laisvieji menininkai ir piliečiai” puola pamatines Lietuvos valstybingumo struktūras. Reikia mąstyti. Juk šių gyvulių veikla analogiška kaip rusų rytų Ukrainoje. Netgi tos pačios tezės: apie taip kad valdžia negirdi, apie skalūnų paeiškos problemas, apie valstybės institucijų išsigimimą ir kitaip niekinimą. O tikslas – kai užims pvz „pedofilinę” prokuratūrą ar pliciją „žalieji’ – taip jiems ir reikia. Ir dar ateis visas šitas „zbrodas” palaikyti, kad gerai padarė „išvaikę šituos pedofilus”. Mąstykit, kas esat ne gyvuliai, kokias veiklas vykdo šie “Lietuvos laisvieji menininkai ir piliečiai”.

Diedukas

Visa tai yra gražu, eitynės, mitingai, sankcijos… Bet į visą tai putleriui nusispjaut. Neliks jis nei alkanas, nei nubiednės, nei sąžinė jo prabils. Vakarai savo minkštakūniškumu tik skatina šio bepročio apetitus. Buvo puiki galimybė sustabdyti putinišką Rusiją visiem laikam. Pakaktu tik gerai apginkluoti ukrainiečius ir didysis karlas „Pu” nusilaužtų dantis. Jau rašiau, kad Ukraina (nors ir nustekenta, ne be „pu” pagalbos) tai ne mažosios respublikos, kurias rusai suvalgo, net nepaspringę. Tai 45 milijonai. Be to gerai pramokusių kariaut. Tai būtų putino Rusijos kapinės. Deja…

Stasys

„Taigi”, „Taip”, „Tai” – taigi tas pats gyvulys trijuose asmenyse ,manau, pasamdytas už grašius ir pastoviai budi, visur spjaudydamasis savo koloradiniais snarpliais…. Nereikia kreipti į jį per daug dėmesio.

Uz Laisva Lietuva ir Ukraina

nuo chevron’o isgamu !!

Teritorijos jie

neišsineš ,nei rytai,nei vakarai.Ateis laikas,atsiims ukrainiečiai,atsiimtume ir mes.Svarbiausia tautai išlikti fiziškai,kad sielose išsaugoti Laisvės dvasią.O grožėtis galima daug kuo.Dangaus,žemės,aplamai gamtos ir kūrybos grožio neįmanoma privatizuoti,užkariauti.Todėl verta išlaukti.O valdžia tegul pati saugo savo turtus.

Apuokiukas

Šiaipjau aš jau aptinku idėjas apie Baltijos-Juodosios jūrų sąjungą – tautinių, demokratinių, šeimos vertybes puoselėjančių, prieš Moskoviją nesiklaupiančių valstybių sąjungą. Atrodo, tai ir būtų vienintelė alternatyva neaišku kokias vertybes puoselėjančioms ES ir NATO. Beje, gal kas pasakys, kas pasidarė su ,,Ekspertais.eu”? Skaitau straipsnius apie Ukrainą ir kt. – tiesiog šlykštu ir ,,taigiškų” komentatorių visa gauja…

Dabar matom

į kokią proputinišką ES įstojom.Nuo vilko bėgom ant dar klastingesnės ir žiauresnės sieloje meškos užšokom.Pasiklauti tik savimi ir gerai pastudijuoti amerikiečių pozityvųjį mąstymą.Kažin ,ar škotai neparodys Europai naujus mąstymo būdus?

Žinios apie

Ukrainą jau nyksta iš visų LRT žinių.Ar tai reiškia,kad mūsų vadovai dalyvavo Judo dalybose.Tauta turi pasakyti ukrainiečiams,kad mes nepritariame slaptiems susitarimams.Paprasti žmonės.Taip pasakyti,kad išgirstų visos merkel,grybauskaitės ir pagedę suomiai.

>apuokiukas

Apie ekspertų .au apsinuoginimą viską pasako masyvios Grybauskaitės ir Grušo nuotraukos.Lenino portretai,padabinti dvasininkų veideliais.Rusijoe,sako ,šventikai jau meldžiasi Putino stabui.Pas mus irgi taip išeitų.Dangus tokių šposų nedovanoja.Bet kad geri kunigai jau meta kunigystę,kaip prievolę.Tarnauti Dievui galima ir širdies bažnyčioje.

to 13:12

neatsiims jokios teritorijos ukrainieciai.Doneckas ir Luganskas isgamom padovanoti55metams su pratesimo galimybe.ar bent isivaizduojat kas bus belike is tos teritorijos po chevronu ir shellu ?? NIEKO,tik nuodai..

kas

atsakys į klausimą:ar Lietuva laisva?

>to..

Na taip,taip buvo laivynas Kryme išnuomotas ir kas iš to gavosi…O šiaip,jei mūsų laisvė ir saugumas buvo mainų objektas ir nudažytas nekaltų ukrainiečių krauju.Tai Grybauskaitę ukrainiečiai turi laikyti išdavike,o mums turi būti baisi gėda.Reikia kažkaip šiuos klausimus užduoti ir užduoti:ar viskas skaidru.Gal V.Landsbergis netylės?Nes kitaip,tai tas mūsų saugumas tik popierinis.Baltų saugumas.Rusai gi sutarčių nesilaiko.

Ar  Baltijos šalių vadinamasis

saugumas nenuplautas ukrainiečių krauju ir slaptais susitarimais?Tai baisiai ciniška.Juk NATO taip nenori kariauti.Kas jiems tie kankinami žmonės.Kol pasaulis negailės žmonių ,o jų kūnai yra sielų buveinės,tol vakarų gerovė bus tik miražas.Vien tik kūnas sotus -tai gyvuliška,turi būti ir siela soti.

Išdavus kruviną  Ukrainą,tikrai

nepasijutome saugiau.Koks čia saugumas,jei žvangės ginklai,reiškia žus žmonės.Tai nesaugumas,tai karas.

Dabar per žinias pranešė,kad

Grybauskaitė sukritikavo apklausas,kuriose žmonės sako,jog Lietuva atsilaikys tik 2 dienas.Tie žmonės išplautais smegenis nė nesilaikys, jie net laukia rusų,kad galėtų varyti kontrabandą ir kombinuoti.Kam aukoti geriausius?

Įvairūs slapti susitarimai

rodo,kad vakarai žaidžia mafijos lygio žaidimą.Todėl mafijos susitarimai mafijos bosui Putinui neverti nė skatiko,jis darys ką norės.

Ir pasipylė Lietuvos

propagandistai a la bogdanas į Ukrainos platybes mokyti lietuviškos „demokratijos”.Geriau ukrainiečiai tegul jų paklausia apie slaptus susitarimų protokolus.Tegul propagandistai paneigia,o jei negali ,tai tegul atsiprašo ukrainiečių už vakarų klastą ir tegul barstosi galvas pelenais,kad mūsų saugumas ukrainiečių gyvybėmis grįstas.Reikia kelti šiuos klausimus ir šaukti ukrainiečiams „atsiprašau”.Visi kas tik galim,už vakarų klastą ir krikščionybės palaipsnį praradimą.

Taigi

Vakarams ir jų naudai vieni dirba už pinigus ir karjerą, o kiti- beretiniai iš durnumo. Pirmieji niekada ukrainiečių neatsiprašys, o antrųjų galvos barstymasis pelenais ukrainiečiams nereikalingas. Ar Lietuvoje kam nors reikėtų atsiprašymo, pavyzdžiui, už „Mažeikių naftos” aferą, taip ir ukrainiečių atveju – žala jau padaryta, nors tarp ukrainiečių tik mažuma tai supranta, visada kvailių daugiau.

neužmirškim

Taip ir yra, kaip parašyta nuotraukoje, „Lietuviai, ukrainiečiai su jumis”.

to 13:17

pritariu.butent TAI ir turetu padaryti tie laisvieji menininkai ir pilieciai jei jie is tikruju laisvieji.

"Kai kurie fariziejai

iš minios jam šaukė:”Mokytojau ,sudrausk savo mokinius”.Jis atsakė jiems:”Sakau jums,jei šitie tylės-akmenys šauks”.
Gal VSD ,konservatorių ir socdemų Prezidentūra norėtų,kad Laisvieji menininkai tylėtų,bet Evangelija liepia kitaip.Klausti reikia.Pasakyti reikia.Gal taip ir išvengsime atominės grėsmės.Gal.

laisviems menininkams

buduliai jusu sukio nesupras.turit aiskiai visom kalbom pasakyti,kad,,mes-lietuviu Tauta nepritariam grybauskaites ir landsbergio veiksmams Ukrainoje ”

Irena

ne apie budulius kalba. O KGB-VSD, ką daro laisvieji menininkai, supranta labai gerai.

Šlovė Ukrainai

Laisvės gynėjams šlovė.

 >Šlovė Ukrainai

Didžiavyriams šlovė!

Taigi
Tomas

Labai reikalinga akcija. Ar dalyvaus joje ir kiti LT rašytojai? Ar tik Liudvikas Jakimavičius? Gal kiti jau rašo poemas „Apie Putino ir Grybauskaitės draugystę”?

Apuokiukui

matyt buvote ilgai isvykes atostogu, – ekspertai.ru „luzo” (buvo pakabinti) mazdaug birzelio pradzioje… No to laiko vis atviriaus loja samdytu cekistu „taigu” standartiniais „au-au” ir stumia raudona kremlekiselioviska kisieliu.
Nebuvau tavertes tos pornografijos jau pora menesiu ir nesiajuciu ka nors prarades. Is esmes liko tik vienas normalus portalas. Kuriame abudu skaitome ir pakomentuojame. Tai yra cia. Sitas portalas. TIESOS.LT

Kritikas Pikčiurna

Gerbiamieji, ar nematote sąsajų tarp to ką daro Putino Kremlius Ukrainoje, sutelkęs milžinišku savo šlies ištekliu, ir to kas vyko Garliavoje, o dabar vyksta „teismų” salėse, naudojant policijos, išsigimusios teisinės sistemos ir žiniasklaidos propagandines pajėgas prie Deimantę Kedytę, Kedžių ir Venckų šeimas, bei taikius žmones, siekusius viešumo ir tiesos šioje skandalingoje istorijoje? Juk čia tas pats scenarijus: „Išeik dabar, arba po minutės!”… Tai du labai skirtingi, bet neatsiejami reiškiniai, kai nedidelė grupelė niekšų įgyja neribotą ir nekontroliuojamą valdžią ir kėsinasi į kiekvieną mūsų po vieną ar nedidele grupe. Europa Ukrainos atžvilgiu vis dar užima veidmainišką poziciją, kaip ir nemaža visuomenės dalis yra abejinga Deimantės Kedytės ir jos šeimos tragedijai bei skausmui. Tai nekontroliuojamos atstovaujamosios valdžios virsmo į nusikalstamą totalitarinę sistemą… Skaityti daugiau »

Ramunas

Už kokią laisvę? Su Rusija ar su ES ir JAV. Pvz.: Lietuvos „laisvė” šiuo metu yra su ES ir JAV. O jei kalbėti apie tikrąją laisvę, tai Lietuvai pačiai reikia išsivaduoti.

Ar ne prezidentūra

finansuoja ekspertus.au.

Eglė Ramūnui

„Laisvė su Rusija”.:) Kada tokia buvo? Turėkite savigarbos ir nenusišnekėkite taip žiauriai.

Liudvikas

Pavergtas protas ir užguita siela nesukuria laisvės. Valstybės laisvė prasideda nuo tavęs, Ramūnai, o ne nuo kokių nors valstybinių institucijų, kurioms kitos institucijos leidžia laisviau ar vergiškiau vilkti baudžiavos pantį.

ar už

Grybauskaitės, Landsbergio, Porošenkos, Kolomoiskio, Firtašo, Pinčiuko, Jaceniuko, Kličko, Tiagiboko, Turčinovo, Nalivaičenko, Parubijaus, Krutovo laisvę?

to 8:23

as matau sasajas tarp Garliavoje siautejusiu banditu ir jav banditu,siautejanciu Ukrainoje.

rusų šnipas

Ar tikrai Ukrainoje tauta kovoja? Ten vyksta klanų karas dėl įtakos. Remdami dabartinę valdžią, remiat tokius pačius, kurie ir Lietuvoje yra užgrobę valdžią.

Pagarba

Rašytojui Jakimavičiui ir kitiems laisviems menininkams.

Ukrainoje tauta kovoja kaip mes 1991 m. Ir mes Gorbačiovo-KGB Rusijai buvome „fašistai”, JAV agentai. Argi taip greitai viską pamiršome?

Ramunas

Po to kai: 1. Pats Porošenka spaudžiamas ir pats šantažuodamas privertė parlamentą Donbasui suteikti ypatingą statusą; 2. Iš Nyderlandų tyrimo paaiškėjo, kad Malaizijos lėktuvas numuštas Ukrainos, -JAV, NATO, Vokietija su ES jau sėdi labai tyliai. Tik Lietuva vis dar kariauja savo propagandinį karą. Kodėl gi nekariauti, jei tikslas ura toks ir netgi laisvieji menininkai gali tapti puikiu įrankiu. Atkreipiu jūsų dėmesį, kad pusė Ukrainos piliečių savo laisvę regi tik su Rusija, ne su ES ir JAV. Tai už kurią laisvę jūs agituosite? Turbūt už tą, kaip ir mūsų – su ES ir JAV. O už visišką laisvę mes negalime Ukrainos agituoti, nes patys neišsikovoję, tai prastas jiems esame pavyzdys. Šiaip pagalvokite kartais – kodėl taip intensyviai mums pumpuoja, kad rusai… Skaityti daugiau »

to 13:05

nekliedek,mes nesprogdinom gabalais ,nedeginom zmoniu,mes visi buvom civiliai.vakaru samdiniai zveriskumu lenkia rusu kareivius daugybe kartu.jie nupila sauktinius vien uz tai,kad sie nezudo civiliu zmoniu.

Ramunas

Ne tauta Ukrainoje kovoja kaip mes 1991 m., o JAV pastatyta valdžia kovoja prieš savo tautą. Nesuklyskite, nes, pastebėjau, labai lengva kai kuriuos suklaidinti.

132
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top