Šiais metais iš Afrikos į Italiją atvykstančių migrantų skaičius išaugo 300 proc.

Nelegalių sienos kirtimų į Italiją šiais metais, palyginti su praėjusiais, padaugėjo keturis kartus, ir šie skaičiai yra didžiausi nuo 2009 m., kai Frontex pradėjo rinkti duomenis.

Pirmadienį pasienio agentūros Frontex paskelbti nauji duomenys rodo, kad per pirmuosius keturis šių metų mėnesius nelegalių migrantų, mėginančių pasiekti Italijos krantus iš Šiaurės Afrikos, skaičius išaugo 292 proc.

Sausio-balandžio mėnesiais Centrinės Viduržemio jūros regiono dalies maršrutu į Europos Sąjungą naujai atvyko 42 165 asmenys, o vien balandžio mėn. bandymų kirsti ES teritoriją buvo 14 474.

Šis skaičius yra rekordinis nuo 2009 m., kai Frontex pradėjo rinkti duomenis, ir viršija ankstesnės 2015-2016 m. migrantų krizės skaičius.

Šiais metais sumažėjo bandymų kirsti Europos Sąjungą kitais maršrutais, o Centrinės Viduržemio jūros maršrutu atkeliauja kiek daugiau nei pusę visų į Europą atvykusių asmenų. Šis maršrutas populiariausias tarp migrantų iš Dramblio Kaulo Kranto, Gvinėjos ir Pakistano, kurių pilietybės, remiantis Frontex duomenimis, yra trys dažniausiai sutinkamos.

„Nusikalstamos kontrabandininkų grupuotės vis dažniau naudojasi laikinomis metalinėmis valtimis, paskubomis surenkamomis per kelias valandas nuo išvykimo. Dažnai žvejų laivai velka šias metalines valtis arčiau Italijos Lampedūzos salos, kuri yra dažniausias jų kelionės galutinis taškas,“ – rašoma Frontex pranešime spaudai.

Tuo tarpu srautas Vakarų Balkanų keliu sumažėjo 21 proc. (šiemet užfiksuoti 22 546 bandymai kirsti sieną), Vakarų Afrikos maršrutu į Ispanijos Kanarų salas – 47 proc., o Rytų Viduržemio jūros maršrutu į Graikiją – 31 proc.

Šie duomenys atskleidžia tikrąjį krizės, su kuria susiduria Džordžijos Meloni (Giorgia Meloni) vadovaujama Italijos vyriausybė, mastą. Jos administracija sugriežtino bausmes neteisėtai žmones gabenantiems asmenims, kurie dabar gali būti įkalinti laikotarpiui iki 30 metų, ir siekė, kad vyriausybės nutarimai, ribojantys liberalių nevyriausybinių organizacijų, gabenančių migrantus į krantą, veiklą, būtų įtvirtinti vidaus teisės aktuose.

Neseniai Prancūzijos vyriausybės pareigūnai, įskaitant vidaus reikalų ministrą Žeraldą Darmaneną (Gérald Darmanin), apkaltino Meloni, kad jis nesugeba išspręsti migracijos krizės ties Italijos pietiniais krantais, ir tai sukėlė diplomatinį kaimyninių šalių konfliktą.

Italijos vyriausybė jau seniai ragino Europą aktyviau reaguoti į krizę, primygtinai reikalaudama, kad Italija nebūtų vienintelė atsakinga už Europos Sąjungos išorės sienos apsaugą.

Šaltinis: Remix News

3.7 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Marius

Nekenčiu tokių straipsnių. Pasakoma A, bet nepasakoma B. Tas B yra faktas, kad kol buvo Libijoje tvarka, taip, su diktatoriumi Muamaru Kadafiu, tokio migrantų antplūdžio nebuvo. Tiesiog nepraleisdavo negrų. Na, kai centrinės vieningos valdžios Libijoje nebeliko, tai ir nenuostabu, kad migrantai ir plūsta. Kaip netikėta, ar ne? Išties gi ne!

Paul Casimir

Taip, žinoma. Sirija, Libija, ir apšilimas prieš tai Irakas II – visi šie karai buvo pradėti ir toliau kurstomi sąmoningai, iš užsienių. Sudrumstas vanduo, jame neršia nebe vėgėlės. Ir Putinas sumanė paneršt, tačiau yra elementarus durnius ir nepataikė (ne jo lygio nerštas).

Kodėl taip yra

Na tai kur ta dešinioji Ukrainos patriotė. Ar čia eilinis „politinis paradoksas”? Labai griežtina, bet veikia atvirkščiai.

instagram takipçi satın al

SMM Panel Sağlayıcı : SMM panel sağlayıcı, sosyal medya hesaplarınızın büyütülmesinde kullanacağınız hizmetleri sunan bir şirkettir. Zedmedya.net olarak, smm panel sağlayıcı konusunda uzmanız. Farklı sosyal medya kanalları için takipçi, beğeni, yorum ve paylaşım gibi farklı hizmetleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Ayrıca, smm panel ana sağlayıcı olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Hesabınızın organik büyümesine katkıda bulunmak için bize güvenebilirsiniz.

tiktok beğeni hilesi

SMM Panel Türkiye : Türkiye’de sosyal medya hesaplarının büyütülmesi için SMM panel kullanımı giderek artmaktadır. Zedmedya.net olarak, smm panel türkiye hizmetleri sunuyoruz. İster Instagram, ister TikTok veya diğer sosyal medya platformları için olsun, smm panel hizmetlerimizle hesabınızın organik büyümesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca, en iyi smm panel seçenekleri arasında yer alıyoruz ve sizlere en kaliteli hizmeti sağlamak için çalışıyoruz. Sosyal medya hesabınızı büyütmek için tek yapmanız gereken, zedmedya.net adresini ziyaret etmek ve ihtiyacınıza uygun hizmetleri satın almak.

runkelis

Tuoj nebus kur begti lietuvaiciams… Teks pakeiti marsruta i N.Zelandija, Australija… gal net i P.Amerika.
Kas belieka. Juk neliksi giventi pavojingoje zonoje ir laukti – ukrainieciu tragedijos, juk nesaugu cia auginti vaikus ir anukus…

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top