Skirkite 0,6% GPM Nacionalinam susivienijimui

Jeigu manote, kad Nacionalinio susivienijimo veikla pasminga, PAREMKITE skirdami 0,6 proc. nuo savo mokamo gyventojų pajamų mokesčio. Jums tai NEKAINUOS NIEKO, išskyrus kelias minutes jūsų laiko. Kiekvieno žmogaus AUKA REIKŠMINGA – sudėtos kartu, jos leidžia partijai veikti ir skleisti patriotines idėjas.

Nacionalinis susivienijimas nėra iš valstybės biudžeto išlaikoma partija. Lėšų turi tiek, kiek jų surenka iš nario mokesčio ir 0,6 proc. nuo GPM paramos. Diskriminaciniai valstybės įstatymai neleidžia piliečiams remti partijų ne rinkimų metu. Vienintelė ne partijos nariams prieinama paramos forma yra skirti Nacionaliniam susivienijimui 0,6 procento nuo savo sumokėto GPM.

Nacionalinis susivienijimas labai dėkingas visiems, kurie skyrėte šią paramą 2023 metais. Ši parama nuosekliai auga tiek pagal skyrusių žmonių skaičių, tiek pagal surinktas lėšas.

Nacionalinio susivienijimo surinktos paramos sumos ir rėmėjų skaičiaus augimas buvo didžiausias iš visų partijų, o bendras paramos ir aukotojų skaičius – tarp didžiausių Lietuvos partijų, ženkliai lenkiant ne vieną, jau senokai esančią Seime.

Pabrėžtina, kad 0,6 proc. parama partijai NIEKAIP NEKONKURUOJA, NEATIMA IR NESUMAŽINA jūsų skirtos 1,2 proc. GPM paramos nevyriausybinėms organizacijoms – joms ši parama skiriama iš kito „krepšelio“. Parama partijai ir gali būti skirta tik partijai, o jei šios paramos nepaskirsite, ji sugrįš į bendrą valstybės biudžetą ir valdžia šiuos pinigus paskirstys savo nuožiūra. Neskirti šios paramos – tai atiduoti teisę už jus spręsti kitiems.

Skirkite Nacionaliniam susivienijimui 0,6 proc. nuo GPM! Padėkite ginti tai, kas svarbiausia.

Paramą galima skirti jei esate deklaravę pajamas už 2023 metus.

Paramos formos užpildymo instrukcija ČIA.

Politinė reklama.

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top