Skirmantas Malinauskas primena: egzistuoja ne tik melo inžinerija, bet ir du BK straipsniai

Kaip melo inžinierius negalėjau šito apeiti.

Gabrielius Landsbergis apkaltina iš karto du aukštus šalies tarnautojus– Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininką ir Konstitucinio teismo pirmininką. Vieną – kad grasino, kitą – kad grasinimams pasidavė ir niekam nepranešė apie juos.

Abu G.Landsbergio žodžius paneigė.

G.Maksimaitytė perdavė D.Žalimo komentarą, kad susitikimas iš tiesų įvyko Konstituciniame Teisme, tačiau šio susitikimo KT pirmininkas nevertina kaip spaudimo. Anot jo, tai buvo darbinis susitikimas.

Čia yra tikroji melo inžinerija. Žmonės, kurie skaito tik antraštę, tiki, kad garbus partijos pirmininkas remiasi patikimais šaltiniai ir nemeluoja. S.Jakeliūnui iš karto metamas šešėlis, kuris niekuo nepagrįstas.

Dar daugiau, tokiu būdu padaromas spaudimas Konstitucinio Teismo pirmininkui ir sukuriama abejonė jo objektyvumu. Jei bus priimtas G.Landsbergiui nepatinkantis sprendimas, jis galės aiškinti: na va, juk sakiau!

O juk tai ne šiaip viešas apsižodžiavimas. Kalba apie Baudžiamąjį kodeksą. Tiksliau, apie 231 jo straipsnį: „Tas, kas bet kokiu būdu trukdė teisėjui, prokurorui, ikiteisminio tyrimo pareigūnui, advokatui arba Tarptautinio baudžiamojo teismo ar kitos tarptautinės teisminės institucijos pareigūnui atlikti su baudžiamosios, civilinės, administracinės arba tarptautinės teisminės institucijos bylos tyrimu ar nagrinėjimu susijusias pareigas arba trukdė antstoliui vykdyti teismo sprendimą, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų“.

Yra ir 154 straipsnis. Šmeižimas: „Tas, kas šmeižė asmenį, neva šis padarė sunkų ar labai sunkų nusikaltimą, arba per visuomenės informavimo priemonę ar spaudinyje, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top