Socdemai nenori savo nacionalinės valstybės, bet nori, kad valstybės piliečiai rinkimuose balsuotų už juos !

Almanas Stankūnas

Žinojome, kad Nacionalinio susivienijimo pasirodymas oficialiose Kovo 11-osios eitynėse su šūkiais už Lietuvos valstybės apsaugojimą nuo globalistų atakų daug kam labai nepatiks.

Buvo tikimybė, kad policija net bandys mums neleisti žygiuoti. Tačiau valdžia turėjo nuovokos to nedaryti, nes suprato, kad susilauks daug neigiamų pasekmių ir duos NS daug politinių taškų. Buvo pasirūpinta tik visaip blokuoti žinią apie šį nepatogų pasirodymą.

Bet pasirodo ne visiems politikams pakako minėtos nuovokos. O gal tiesiog neišlaikė nervai.

Kovo 27 d. Vilniaus m. tarybos socialdemokratų frakcijos vadovas Povilas Pinelis uždavė klausimą, kuriame sugebėjo viską sumaišyti – NS Kovo 11-osios eitynėse, Žiemelį, grafičius, nacionalistus ir neonacius ir pan.

Povilas, turbūt paskatintas socialdemokratų partijos globalistinės politikos, parodė ne tik nenuovokumą užsipuldamas Nacionalinį susivienijimą, bet sąmoningą ar nesąmoningą politinį neišprusimą painiodamas nacionalizmą ir nacizmą. Jo paniekinanti frazė, kad NS “rėkavo nacionalistinius šūkius” turbūt išduoda politiko nepakantumą nacionalizmo pasaulėžiūrai.

Politikui priminsiu, kad be nacionalizmo nebūtų buvę nei Vasario 16-osios, nei Kovo-11-osios, o be jų šiuo metu būtume kažkurios kaimyninės valstybės provincija, be lietuvių k. ir savo, kaip lietuvių tautos nuovokos.

Be nacionalizmo Ukraina būtų kritusi prieš Rusiją per kelias savaites ir tada orkų ordos iš Rytų jau žygiuotų per Baltijos ir kitas valstybes.

Dar priminsiu p. politikui, kad iš esmės yra tik dvi valdymo alternatyvos – nacionalinė valstybė ir imperija. Jeigu atmetama nacionalinė valstybė, belieka imperija. Tai suprantu Povilas yra už šią valdymo formą?

Pirmiausia Povilui pasakiau, kad Kovo 11-osios eitynių metu policijai aš prisistačiau kaip NS grupės atstovas ir galiu prisiimti atsakomybę už tai ką mes ten darėme. Todėl pasiūliau jam, kad jeigu pamatė ar išgirdo iš NS aktyvistų ką nors netinkamo, kreiptis į VMS Etikos komisiją dėl mano atsakomybės.

Taip pat jam pasiūliau pastudijuoti politologijos pagrinduose apie esminį nacionalizmo ir nacizmo skirtumą ir priminiau, kad vienas Seimo narys, nelabai žinojęs tų skirtumų ir bandęs NS susieti su nacizmu ir fašizmu, jau gavo atitinkamą Seimo Etikos ir procedūros komisijos verdiktą.

Jeigu p. politikas nesikreips į VMS Etikos komisiją, tai tokius jo pasisakymus kaip šis galėsime vertinti kaip demagogiją arba elementarios politinės nuovokos stoką.

Tuo tarpu šis atvejis yra puiki proga priminti visiems, kodėl jokiu būdu negalima rinkimuose balsuoti nei už dabartinius valdančiuosius, nei už socialdemokratus ar į juos panašius.

Komentaruose įkėliau nuorodas į mano pasisakymą, Povilo Pinelio pasisakymą (tarybos posėdžio įraše nuo 2.31.10) ir į knygos “Nacionalizmo dorybė” pristatymą – siūlau Povilui, kad nediskredituotų savęs, pirmiausia perklausyti šį įrašą, perskaityti knygą ir tik tada pradėti rašyti ir kalbėti apie nacionalizmą.

4.8 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top