Socialinis tinklas GAB atkūrė JAV prezidento Donaldo Trumpo įrašus iš „Twitter“ paskyros

Internautas Vytautas Gumbakis viename iš komentarų Audriaus Bačiulio paskyroje praneša, jog socialinis tinklas GAB sukūrė paskyrą realdonaldtrump, kurioje yra visi JAV prezidento Donaldo Trumpo įrašai iš „Twitter“ uždarytos paskyros.

Internauto teigimu, socialinis tinklas pastarosiomis dienomis „patiria kolosalų naujų vartotojų antplūdį“.

Ieškoti gab/realdonaldtrump

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
saunu

Saunu,gera naujiena

Tai kad neveikia:

Gab Social
We’re sorry, but something went wrong on our end.

stasys

Kaip gi dar mases valdyti ? tik pasiūlius D.Trump išimtinius minties veikalus publikuotus twitter .Ar ne laikas jas sudeti į knyga ir išleisti bescelerio tiražu ? ną taip, galima Ameriką pribaigti ir šakute ją suvarius į pilvą .

Jules

Pone Stasy, kaip runkelius valdyt aiškiai parašyta E.Bernays veikale „Propaganda” – gali pavakariais pasiskaityti žiemos metu. TV dėžės pagalba lengviausia valdyt Lietuvos „Babuškas ir diedus”.

Kis

o man tai kas lai eina ubagaut,jeigu nezino is kur eura gaut?

Su šituo

rinkimų klastojimu padaryta neišmatuojama žala pasauliui,jau nekalbant apie Ameriką.Visiems pasaulio diktatoriams tai atrišo rankas.Ir Navalno sulaikymas šiandien yra iš dalies to pasekmė.Nes klastoti irgi reikia mokėti ir nesivaržyti,kaip tai daro Putinas,o pasaulis vaizduoja,kad to nemato.Amerika per ilgai buvo gana demokratiška,kad jai tai pavyktų paprastai ramiu bveidu.Vienintelė Trumpo kaltė,kad jis,kaip visi amerikiečiai ilgai gyvenoje taikioje,ramioje visuomenėje ir nemokėjo,kaip vadovauti,valdyti pasipriešinimą netiesai.

stasys

Liaudes gynejai gyne tarybine liaudi.

stasys

.. kodėl autoriui pačiam nepabandzius atsakyti į klausimą ?. Kodėl demokratiją labiausiai myli kvaili ir atkakliausiai gina jo teises žinodama jog jam asmeniškai nusispjauti ant jos o jis pats mielai dėtų skersa ant vertybių progai pasitaikius ?( mintis kavos puodelyje )

Kis

kas gina Trumpo politika-Lietuvos priesas.Nes reikia mums runkeliams sakyti aciu,beje kaip ir Elcinui asmeniskai uz laisve,nes be kongreso ir senato tramdymo sio amerikietisko antro Ziriniovskio senai Pabaltijis butu po Putino padu,tik deka anu dvieju rumu mes ir musu seses esame laisvi ir Nato dar neisformuota,nes tai buvo ir yra to neuzaugos svejone.Tai butu kerstas uz SSSRS sugriobima,nuo sausio 20 prasides lengvutis Parasos griutis.Beje Busho slauneliu si karta nebus.

stasiui

Jūs teisus ir nors kartą pasakėte tiesą.Būtent ,tai Biden ir darys žiūrėdamas į kavos minčių puodelį ir burdamas iš tirščių – dės skersą ant demokratijos.Jau padėjo suklastodamas rinkimus ir sukiršindamas visuomenę,o toliau tik detalės „skaldyk ir valdyk”,leniniškai dirba „demokratas”

 We're sorry, but something went wrong on our end.

Na ,neveikia tas Gabas. Paaiškinkit kas supranta ,kame reikalas?

GAB'as blokuojamas

kas žino, parašykit kaip jį pamatyt

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top