Somalietis bažnyčioje peiliu mirtinai subadė britų parlamentarą

laikmetis.lt

Šiomis dienomis vėliavos šalia Jungtinės Karalystės parlamento pusiau nuleistos. Gedima britų konservatorių parlamentaro David Amess, kuris mirė po to, kai buvo užpultas peiliu bažnyčioje praeitą penktadienį.

69 – erių parlamentaras, atstovavęs Southend West apygardą Esekso mieste, lankė rinkėjus. Pranešama, kad susitikimo metu peilį išsitraukęs 25- erių somalietis sudavė mirtinus dūrius britų politikui.

Esekso policijos pranešime teigiama, kad Spalio 15 –ą dieną buvo gauta informacija apie peiliu sužalotą žmogų Belfair Metodistų bažnyčioje, į įvykio vieta nedelsiant išsiųstos policijos ir paramedikų pajėgos. Deja, net ir kelias valandas trukęs sero David‘o Amess‘o gaivinimas buvo bevaisis, sužalotas politikas mirė. Policija šiuo metu tiria nusikaltėlio motyvus ir aiškinasi ar tai buvo terorizmo ataka.

Jungtinėje Karalystėje įprasta, jog politikai savo apygaroje susitinka diskusijoms su rinkėjais, tačiau parlamento pirmininkė Lindsay Hoyle pabrėžė, kad artimiausiomis dienomis bus papildomai svarstoma dėl parlamentarų apsaugos, vykstant pas rinkėjus.

Miręs parlamentaras pasižymėjo konservatyviu požiūriu, aktyviai gynė žmogaus gyvybės nuo pradėjimo klausimus ir teises parlamente, prieštaravo abortų politikai. „Vienas geriausių, dosniausių, mandagiausių žmonių politikoje. Britanija neteko nuostabaus visuomenės tarno ir mylimo draugo bei kolegos“, – savo socialiniame tinkle rašė britų premjeras B. Johnson.

Šaltinis: Christian Post

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top