SOS!!! SOS!!! SOS!!! Kolorado Vabalai Vilniuje

Kastytis Braziulis | Alfa.lt

Žmonės vis dažniau ir dažniau praneša, kad Lietuvoje vienur ir kitur pasirodo kolorado vabalų. Ir tai dar tik pavasaris, kas bus vasarą, jei jokių konkrečių veiksmų prieš koloradų veisimąsi nesiimsime! Juos atpažinti galima iš agresyvaus elgesio, niekinančio žvilgsnio, fanatiško požiūrio, piktos veido išraiškos ir atributikos: koloradų valstybės (Rusijos) vėliavėlės, kolorado kaspinėliai.

Rusų vėliavėlių ir kolorado kaspinėlių nešiojimas ir demonstravimas Lietuvoje nėra draudžiamas. Tie, kurie juos nešioja, nepažeidžia įstatymų. Jie elgiasi teisėtai. Teisėsauga neturi teisių juos patraukti administracinėn ar baudžiamojon atsakomybėn. Gyvename demokratiškoje šalyje, kurioje laisvas žodis, laisva mintis yra ne užgniaužiama, o skatinama ir priimtina.

Kolorado vabalai nėra nekalti gyvūnėliai. Jie yra kenkėjai ir itin pavojingi. Visi, kurie nepalaiko koloradų politikos ir jos neremia, yra priešai. Kolorado vabalų mąstymas, paslėpti tikslai ir kėslai yra nusikalstami. Reikia tik laiko, kai jie pradės savo mąstymus realizuoti tikrovėje. Dėl idėjos jie yra pasiruošę mirti.

Koloradų valstybės valdovų klanas yra sukūręs naują ideologiją. Ji pasižymi šiais pamatiniais teiginiais:

(a) karas pralaimėtas, didžiosios valstybės vertybės palaidotos. Kolorado vabalai jaučia didelę nuoskaudą, skriaudą, pažeminimą dėl, jų įsitikinimu, be kovos pralaimėto karo Vakarams ir fašizmui. Tiek kovojom, tiek aukojomės ir nieko neiškovojom. Praradom didingą valstybę, praradom viską;

(b) išorės priešas. Pirma, kolorado vabalui priešas yra konkretus, akivaizdus ir apčiuopiamas. Kolorado priešas yra JAV, Europa ir NATO. Kai priešas yra aiškus, tai su juo lengva kovoti. Viskas yra aišku. Juoda yra juoda, o balta yra balta. Išėjai į lauką, išgirdai kita kalba kalbantį žmogų ir davei jam į snukį. Pataikei. Antra, kolorado vabalų įsitikinimu, Vakarai kėsinasi į jų šventovę – rusų tautos dūšią (dvasią). Dėl to jie jaučia didelį pyktį ir neapykantą Vakarams. Mes nekovojome su jumis, mes įsileidome jus į savo kiemą, mes sutikome su jūsų sąlygomis, mes prisitaikėme prie jūsų, o jūs dabar norite atimti mūsų sielas ir mus pavergti. Taip nebus. Trečia, kolorado akyse priešas yra morališkai degradavęs, ištvirkęs, supuvęs iš vidaus. Klesti narkomanija, homoseksualizmas, kapitalo garbinimas, neteisybė ir t. t. Ketvirta, kolorado vabalai niekina priešo pasaulio valstybės valdymo modelį. Jie niekina demokratiją ir parlamentarizmą. Tai yra netinkamos valstybės valdymo formos. Vakarų pasaulį valdo kapitalas, o jo atstovai (nedidelė grupelė gobšuoliškų parazitų) mulkina savo liaudį visokiomis išgalvotomis demokratijomis;

(c) tautos pašaukimas. Jie tiki, kad yra išskirtiniai, kad tik jie suprato visuomenės vystymosi paslaptis ir žino, kaip tai įgyvendinti realiai. Jie bandė, tačiau dėl kai kurių netikusių lyderių ir išdavikų kaip Gorbačiovas turėjo nutraukti geresnio pasaulio kūrimą. Jie yra išrinktieji, todėl privalo kitiems pasaulio žmonėms atverti akis, o patys aukotis dėl šios, jų įsitikinimu, kilnios misijos.

Ideologijos pavyzdys.

Ką daryti?

Jeigu pastebėjote kolorado vabalą, tai fotografuokite, filmuokite jį, išsakykite jam, kad jis ir jo ideologija yra nevykusi ir nepriimtina. Nediskutuokite su kolorado vabalu, tai beprasmis užsiėmimas. Asmens, tapusio kolorado vabalu, neperkalbėsite.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top