Spaudos konferencija Seime: Ar Lietuvos valstybė pajėgi padėti Garliavos mergaitei? (vaizdo įrašas)

Seimo nariai prof. Povilas Gylys, Vytautas Antanas Matulevičius bei Jonas Varkala spalio 23 d., ketvirtadienį, 11 val. Seimo spaudos konferencijų salėje rengia spaudos konferenciją „Ar Lietuvos valstybė pajėgi padėti Garliavos mergaitei?“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
66 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
JULIUS

AČIU JUMS PARLAMENTARAI.
PAVIEŠINKITE TUOS 13 SEIMŪNŲ,KURIE BALSAVO,KAD NEBŪTŲ ATLEISTAS VYRIAUSIAS,,PŪLINYS”

Tadas

Jei būtu norėjus,tai būtu padėjus,taigi tuščia ta konferencija,geriau šitie seimo nariai kreiptūsi į Europos sąjungos valstybes,kad atkreiptu dėmesį į Lietuvos teisinę sistemą,kurios lygis ,tikrai ne europietiškas,o greičiau putininis,arba zimbabinis.

jonas

konferencija labia reikalinga Lietuvos zmonems

To Julius
Skaitykit ekspertus...

Teismas leido suimti paieškoje esančią įtariamąją N. V.

blenis

jus nesidziaukit, kad atleido kryzeviciu. I jo vieta paskirs ne geresni: koki nors cinika, versacka, kondratjeva ar kita tipo teiseja, „pasizymejusi” galutinai uzpedofilinant vaika. Ar ne grybe siule Garnelinei super duper posta? Isvada viena, kad pedofilijos byla pareina is prezidenturos- visi teisejai” nusipelne” pedofilijai, po kurio laiko dosniai apdovanojami ir paaukstinami- pradedant Valantinu, baiginat Kuriu. Kryzeviciu irgi iskomandiruos i silta posta kokiame briuselyje ar strasbure. Kai tuo tarpu Venckienei ir seneliams iskele daugiau bylu, nei patys besusigaudo.

Ar tarp venckinių yra nors vienas bent apysveikis!

Prof. Povilo Gylio spaudos konferencija „Dėl Klonio gatvės gynėjų ir Kedžių šeimos persekiojimo“.
Dalelė stenogramos:
45:50 Gylys: – Mergaitė yra pavojinga ir aš bijau dėl jos gyvybės. Manęs, iš manęs dažnai pasityčioja, kad tu maždaug ieškok mergaitės, bet pati motina pasakė kažkada iš gal jai išsprūdo: – kai aš aplankysiu ten tą ir ( pabrėžia, dar pamoja ranka) dukters kapą. Nu jinai tą pasakė (pabrėžtinai). Tai yra viešoj erdvėj (ir dar linkteli galva)
———————–
Tai Gylio žodžiai, OFICIALIAI pareikšti iš Seimo konferencijų salėje prieš porą savaičių.
gylys ką tik sapaliojo apie numarintą vaiką ir dar RĖMĖSI mamos žodžiais. O dabar senis komunistas pamiršo numarinęs, apsimetė dievu, prikėlė iš mirusių ir ruošiasi vėl gelbėti!!!!!!!

birute

Pagarba visiems seimo nariams,kurie rengia ir dalyvaus konferencijoje.Butinai ziuresiu,gerai,kad yra ismanusis…Sekmes geros valios zmonems.

ĮVYKIAI

pasiekė kulminaciją…
Vien eilinės spaudos konferencijos per maža..

nuomonė

baisiausia ,kai teisininkai -pamindami savo garbę ir orumą -bijo dėl darbo,kaip liepia kai kas ,taip daro…tai kaip galima teisti,ir pati aukščiausia valstybėj būti valdžia-KADA TEISĖSAUGA BE TEISYBĖS…….KAIP GALIMA DIRBTI TOKĮ NEGALBINGĄ DARBĄ,KADA TAUTA ,VERTINA ŽEMIAU NULIO……JUK TURIM PILNA IŠSILAVINUSIO JAUNIMO NUSIŪSTI APMOKYTI ,IR PAKEISTI ……LAUKIAM GAL ATSIRAS NORS VIENAS SĄŽININGAS TEISĖJAS IR PROKURORAS LIETUVOJE…KADA PRADĖS SODINTI ,VALSTYBĘ IŠVOGUSIUS VALSTYBININKUS…….

pasveikti galima tik gimtuose namuose

Mergyte pasveikti gali tik Seneliu namuose,kitur jai pasveikti nepavyks.

Reikalinga konferencija tema

Ar Lietuva pajėgi likviduoti violetinių banditų Kedvenckių gaują ir jų pasekėjus?

nuomone

Del mergaites Garliavos jau konferencijos nepades..jau ciareikia plaukti i tarptaitinius vandenis ir kuo greiciau,kol visai nepribaige mazos mergaites.

Klausimas?

Kas atpažinote – kas tos dvi gestapininkės nuotraukoje, kur apvesta raudonu apskritimu, kurių viena apsimovusi gumines pirštines iki alkūnių, o kita raudoname maišelyje su užrašu ,,Danija” laiko slopinančių chemikalų pripurkštą raudoną kaldrą? Juk jos atėjo vykdyti egzekucijos su raudonsermėge antstole WCkauskiene. Ar už tai raudonoji valdžia jau joms prisegė ordinus, ar jos gavo paaukštinimus pareigose?!Juk jos atliko ,,žygdarbį”, ne tik fiziškai, bet ir psichiškai naikindamos mergaitę.Kokios turi būti jų motinos, paleidusios į pasaulį tokias išgamas?

to:Klausimas?       2014-10-23 3:33

tos dvi asabos arba gestapininkes , tikriausiai, ,,imdamos” mergaite, jau nujaute, kad bus paleistas ebolos virusas. Tad tas ,,emimas”joms buvo gera treniruote. ministre Salaseviciute, stai jau ir turite dvi apmokymus su chemikalais praejusias gestapininkes (zr. nuotraukoje apskritime), kurias pirmoje eileje galesite panaudoti aptarnaujant ebola apsikretusius pacientus. Taip jos greiciau isvyks i Anapili, atsiimti savo ,,premijos” uz vaiko nuodijima.

Per šią šeimą

važiuoja vagiamų ES milijardų plentvolis.Kuo greičiau Rusija demokratizuosis,tuo greičiau bus atskleisti vykdomi kraupūs nusikaltimai ES.

gazpromo otkatai "valstybei"

už šildymą gaunami pinigai keliauja į gazpromą – lietuviai patys apmoka pedofilų otkatus „valstybei” – komisarams, prokurorams, antstoliams, valdininkams ir t.t.

Anikė

Žmones,kurie dar sugeba mąstyti,užjausti jau vadinami banditais…Istorija kartojasi-taip vadino ir mano šeimą ne kaimynai,o stribai,kurie „išsiuntė”
giminės vyrus taigos miško kirsti.Ar ne tų pačių vaisiukai dabar šeimininkauja?Stribų menkas mentalitetas,bet godumas,prsitaikėliškumas ir pyktis didžiuliai. Nekrikštai nevykdo 10 Dievo Įsakumų.
Reikia padėti nekaltiems Kedžiams ir Venckienei išsaugoti garbę ir orumą.

Šių laikų stribai

yra pedofilus dengianti valdžia.Jie ir bus teisiami kaip stribai.Pasenę ,bet teisiami.

Teismas jau kelis

kartus leido suimti Venckienę.Kartoja,kaip užstrigusi plokštelė.Nerimą jau kelia pačio teismo psichinė sveikata ir desperacija.

Taigi.

Kokios baisios tos su pirštinėm ir raudonu čemodanu.Kokios baisos jų veido išraiškos.Pragaras.

Taigi.

Gal ši istorija išmokys žmones ir Kedžių šeimą melstis ir tikėti.

Taigi

Gal nugalės teisybė pagaliau?

Taigi

Pirmyn vergai nužemintieji, išalkusių minia pirmyn!

senis

Kas turi loginį mąstymą, tas mato koks galingas raudonųjų pedofilų klanas. Apvogę Lietuvos žmones jie turi užtektinai pinigų,todėl lengvai nupirko žiniasklaidą, o teisėsaugoje,tai jiems jau paprasčiau, nes tarp aukštų pareigūnų yra pedofilų.Jų pagrindinis uždavinys buvo apmulkinti daugumą žmonių, ką jie lengvai pasiekė, o Venskienės ekstrakdikcijos jie nepadarys, nes prieš ją nieko rimto neturi. Jie jau pasimokė su Šarūnu Paberaliu, kur, taip sufalsifikavę bylą mėgino sugražinti iš JAV. Ateityje turėtų būti gėda tiems, kurie taip lengvai patikėjo šiuo šlykščiu išsigimėlių melu!

Vilniete

Gerbiami Lietuvoa KUNIGAI ,prasau tarkite savo svaru zodi,apginkite vaikeli.

Pensininke

visus teisesaugos strukturu vadovus skiria ir atleidzia Grybauskaite , daugumos lojaliu seimunu pritarimu jai. Seima isrenka netoliaregiska liaudis, kuri tiki korumpuotu partiju grupuotemis.

to Klausimas?

Viena is ju vistgaidis tai talailiene.

Brinkazis

Šauniai patarnautojų žurnaliūgų klausimus pakomentavo V. Matulevičius, priminęs V. Pociūno pomirtinį šmeižimą. Šauniai nusodino žurnaliūgas A. Skučienė: buitiniais klausimais neatsakinėsiu.

mociute

ta seimo konferencija tik teparodys,kad vaiko beda nera uzmirsta,neziurint i kolosalias, kazkieno teisesaugoje, pastangas.PAGARBA NEABEJINGIEMS SEIMUNAMS IR VISIEMS ZMONEMS

mociute

ta seimo konferencija tik teparodys,kad vaiko beda nera uzmirsta,neziurint i kolosalias, kazkieno teisesaugoje, pastangas.PAGARBA NEABEJINGIEMS SEIMUNAMS IR VISIEMS ZMONEMS.

kamara

Ačiū P. Gyliui. Tiek daug tiesos jo žodžiuose, kad tik nedemokratinėje, socialistine dvasia persunktoje valstybėje yra teigiama, kad esi blogas, nes priklausai ne tai socialinei grupei ( vargononkų, tarybiniais laikais garliavos, lietuvos laikais). O jei valdžia toleruoja, net skatina tokį mąstymą, tai dvasiškai tebesame okupuoti.

nebestebina

Žiūrėjau konferenciją trumpam atsitraukdamas dėl darbo. Buvau nusiuntęs klausimą del betikslių teisėsaugos veiksmų užvedimo ant minties jog visas šitas šaršalynas sukeliamas dėmesio nukreipimui nuo kitų Lietuvos žmonėms svarbių, negatyvia prasme, vykstančių procesu, tokių kaip nacionalinės valiutos sunaikinimo ir kitų.
Iš tų atkarpų kurias stebėjau negirdėjau, kad būtų paliestas šis klausimas, o manau jis kur kas svarbesnis už daugelų pasirinktųjų klausimų. Tokiu atveju, jūs, spaudos konferencijos dalyviai, tapote manipuliacijų įrankiais, o kai kurie gal būt net ir sąmoningai tai darote. O gal aš neteisus ir praleidau kaip tik svarbiausą klausimų atsakymų dalį? Gal kas matęs visę konferenciją galėtų paneigt mano nuogastavimus? Tai tiek ir tenorėjau sužinoti. Kartais tyla būna iškalbingesnė uš daugybę ištartų žodžių.

Taigi

Violetiniai, kaip „Klausimas?”, toliau kliedi, tam tikri asmenys – ar specialiai iš savanaudiškų interesų ar patys tuo tikėdami- įkalė nesąmones, kurios jau seniai paneigtos, ir iki šiol kartoja. Ir kada pasibaigs jų kliedesiai? Net jeigu teismas už nusikaltimus Venckienę pasodins į kalėjimą, jie ir toliau kliedės. Tokiems jau tik psichologai ar psichiatrai gali padėti, bet jie patys juk į juos nesikreips, nes nesuvokia savo beprotystės.

Nuomonė

tai primityvus DK veltėdžių šou kvailiukams. Per vaiko ašaras patogiai įsitaisę prie lovio pašūkavo, kvailiukai paplojo ir visiems ramu. Dabar visas šitas erzelis, konferencijos/paplepėjimai, kreidelių teplionės,- tik veiklos imitacija. Kodėl? Vieniems gal, kad pateisinti savo sotų ketverių metų egzistavimą, kitiems gal išlaikyti kvailiukų auditoriją, iki kito karto, kai prireiks kažką pakišti po policijos bananais?

Taigi

Atsipeikėjau kažkokiam miške, o kokia šiandien diena? Buvau konferencijoj, kažką kalbėjo, ar kliedžiu, jau nebesuvokiu, gal haliucinacijos? Kas tai įkalė, ar aš įkaliau, nebeatsimenu. Vakar įkalėm. Žiūrėjau ryte į veidrodį, nebesuprantu kas ten, baisu kas darosi violetiniai paakiai, kažką apie tą spalvą girdėjau. Laikas pas psichiatrą, amen…

kamara

Nuomonė „nebestebina” iš tikro mane labai stebina. Eurobusas važinėjosi po Lietuvą. Tautininkų partija kvietė pasitikti, aiškinti piliečiaams negatyvias nacionalinės valiutos naikinimo pasekmes. Ar buvote, ar dalyvavote? Lito naikinimas yra finansinis Lietuvos valstybės krachas. Dalyvauti, pasisakyti, inicijuoti ar kas nors draudžia? Garliavos įvykiai teigia, kad Lietuva nėra teisinė valstybė. Kai nerūpi Lietuva ir jos problemos, tai atsiranda tokie komentatoriai kaip ‘nestebina” ir pila kaltinimus. Ko iš tikro siekia tokie komentatoriai kaip „nestebina”, „taigi’, „nuomonė”? kad niekas Lietuvoje nesikeistų ir viešpatautų sovietinė tvarka.

Taiga

Idiotas violetinis Varkala toliau kompromituoja piliečių judėjimus už demokratiją. Nors nekištų pažangios visuomenės į savo violetinius nusikaltimus.

Taiga

Nusirašiau,bet man tai įeina į mano darbo instrukcijas.Toks įsakymas .

Taiga

Koks įsakymas? Kas davė? Kur aš?

Taiga

Aaaaa, kuopos vadas… Vakar įkalėm.

Chi chi chi

Šeiminikas ką tik pašėrė savo šunį TAIGĮ.Matyt karvės vaginą gavo pietums,kad taip viauksi.

Vadakste

Ale tikrai , tai kodel tos dvi motereles viena su guminem pirstinem iki alkuniu , o kita su raudonu maisiuku ir kokia paskirti jos turejo atlikti , kas galetu paaiskinti . Aciu.

Valdas

Nepajėgi.

Kad musuose istvirkimo buti,, negali" irodo

R.Salaseviciutes interviu Respublikos laikrastyje ,,Ragana sudeginta”,bei 2010,01.12 straipsniai lietuvos ziniose,15 min lt apie daiktiniu irodymu dingima is Gotlibo bylos,irodymau,esa atskleidzianciu itakingu pedofilu pavardes…

Visi portalai

keistai nutilo.Įsakymas?Nepadės.

 Nuomonė.

Labai keista, kad vadinami Venskienės šalininkai iki šiol apsiriboja tik kalbomis ir paaimanavimais, kad nieko negalima padaryti. Na, jei jau, būnant seimo nariais, nieko negalima padaryti, tai reikėtų eiti šieno ravėti ir užleisti vietas tiems, kas gali. Matyt, nieko ir nenorima daryti. Matosi, kad senųjų Kedžių, jų anūkėlės niekas iš seimūnų net ir nesiruošia ginti, lygiai taip, kaip niekas negina ir sąžiningų, dorų, siekiančių tiesos žmonių, kurie tebetampomi po teismus, taip teisinio banditizmo metodais siekiant įbauginti visus dorus Lietuvos žmones. Tokia ryškėja realybė – po teisėsaugos pareigūnų mundurais slepiasi nusikaltėlių bendrininkai. Kaip sakoma – faktai byloja už save – vien Senųjų Kedžių apkaltinimas pedofilija yra akivaizdus tokio bendrininkavimo neginčijamas įrodymas.

nagi

Laisvaslaikrastis raso…

to Nuomone

Pritariu ..per tiek laiko jau senai galejo kreiptis i tarptautines organizacijas…dabar komentatorius Reigardas siame portale nurode labai geras koordinates…Drasos kelio partijos nariai turetususidometi ka rase tas komentatorius ir keriptis ..kreiptis visur kur tik galima ,nes lietuvoj tai nieko nebus ,nes juk jauciasi ,kad bijo ,kad nisrysketu pedofilai sedintys akstuose postuose..toks skandalas negali iskilti i viesuma ,todel viska daro delto…bet Venckiene spejo isvaziuoti ir jiems yra didele kliutis,nes reikia rengti jiems ekstradicija norint ,kad liktu garbinti tie prokuurorai pateikdami nusikaltimus Venckienei..bet velgi parengus ekstradicija ko Venckiene ir laukia reikia pateikti visa filmuota medziaga ne 12 sek ,o medziga jei bus sufabrikuota tai bus isaiskinta ir vel geda didziausia ,juk name ,kas vyko prokurorai ta medziaga slepia,kad neisrysketu tiesa ,kaip mergaitei tas… Skaityti daugiau »

Taigi

Seimas bijo pedofilų

66
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top