Stambulo konvencija. Andrius Švarplys: „Išskirtinių grupių kūrimas veda į visų karą prieš visus“

Kodėl baltaodis vertėjas verčia juodaodžio rašytojo knygą? Jis juk negali suprasti kitos rasės mąstysenos, jausenos, raiškos.

Tapatybių politikoje rasinės, seksualinės, etninės grupės tampa uždaros, išskirtinės, jų niekas negali suprasti iš išorės – tik tos pačios gupės atstovai. Tai, žinoma, negalioja baltaodžių grupei, nes ji yra kalta už praeitį, už išnaudojimą. Todėl baltaodžių sukurta sistema – konstitucija, teisės ir laisvės, demokratija, kultūra – yra white suprematism ir turi užleisti vietą nuskriaustoms grupėms.

Šitaip naujoji globalistinė Kairė įtvirtina rasizmą: tiek kalboje, tiek politikoje, tiek teisėje.

Stambulo konvencija tikrai nekalba apie rasinį vertimą. Bet ji kalba apie lyties tapatybę (jauseną) ir moterų patiriamą specifinį smurtą dėl lyties, vadinasi, įtvirtina lytinių tapatybių grupių išskirtinumą. Suprasti moterų vyrai negali, jie jas tik išnaudoja.

Išskirtinių grupių kūrimas veda į visų karą prieš visus. Todėl grupinių tapatybių primetamas rasizmas eina kartu su cenzūra, socialiniu „garsenybių“ spaudimu, TV ir kitų medijų šališkos pozicijos transliavimu ir, galiausiai, elitistiniu prieš daugumos piliečių valią nukreiptu valdymu. Tai grįžimas į gentinę, tribalistinę visuomenę.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

Į kiekvieno kompą po kagebistą, – o, laikai atėjo, ane? Prie kiekvieno komentaro po virtualų kagebistą – nedesovietizuotą, neliustruotą policininką arba Sovietijos-Neosovietijos fundamentų asą iš Kapsukės ar Riomerio, o gal VDU? Žodžio laisvė ne absoliuti. Absoliuti tik LRT dezistų ir Dubnos veselnykų (Zigmučio, Jurgio ir Andriuko) propaganda – dezinformacijos propaganda, ar taip?

Tapatybių yra daug.

Rudaakių, mėlynakių, juodaakių, blondinų, brunetų, ryžų, storų, plonų, aukštų, trumpų… Dar skrandininkų, migrenikų, diabetikų, džiovininkų, širdininkų, hipertenzikų… Nušašusių, spuoguotų, išbalusių, pajuodusių… Hiperaktyvių, apsnūdusių, melancholikų, cholerikų, ekstravertų, intravertų… Išlepintų, užguitų, susireikšminusių, kompleksuotų… Kas iš šalies gali juos suprasti, kas gali įsijausti į jų vidinį skausmą? Kada bus pasirašyta po Stambulo, Dubajaus, Uagadugu ir kt. konvenciją saugoti visus nuo smurto ir patyčių, nuo nepalankių ar smalsių žvilgsnių, nuo kreivų šypsenų ir kreivų pagalvojimų??? A???

Deivis

Karas turi būti su iškrypėliais ir Lt chunta.

Dom Tri demaskuoja lrt žurnaliūgas:

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1355516/atims-vaikus-sukonstruos-nauju-lyciu-ir-viskas-uz-es-pinigus-dekonstruoja-populiariausius-mitus-apie-stambulo-konvencija Teiginys: Stambulo konvencija skirta socialinės lyties sąvokai Lietuvos teisinėje sistemoje įtvirtinti. – fainai suniekinama viskas – socialinė lytis tai tiesiog – operacinis terminas totali absoliuti, nesąmonė. Teisėje nėra tokio dalyko kaip operacinis terminas, yra terminai, kurie yra teisiniai. Terminai turi pasėkmes, pasekmės paprastos – nelieka vyro ir moteris kaip biologinės lyties teisėje. Atsakymas – taip, bus įteisinta socialinė lytis. Nu kodėl meluojat, Jūs faktų tvirtintojai? Gender – yra lengvai pasirenkama, jei reikia tam patvirtinimo, nu bent jau Wikipedia paskaitykit – ….. Gender identity is „one’s internal, personal sense of being a man or woman (or a boy or a girl). Taigi, kaip jausimės tokie ir būsim, o biologinės lyties savoka liks vadovėliuose. O ką tai reiškia tai reiškia kad… Skaityti daugiau »

pavyzdys

Tai Stambulo konvencijos poveikis visuomenei puikiai pasireiškė Lenkijoje kai moteriškės virto savo kūdikius žudyti trokštančiomis harpijomis, ir kiek jų ten daug išsiveisė

Virginija Milker

Yuri Bezmenov you tubej isdeste KGB metodus visuomenes subversijom – kulink juda visuomene tikdar labiau stumtelet, kad maza nepasirodytu.

Tad ir musu vyrams siulau toki pati japoniskos bukido kovos principa. Pasieme pavyzdi is Soros ceu aukletinio Raskeviciaus pasiskelbkit visi „profesionaliais gejais”. Patikekit, apsimoka. 🙂 Kaipir jis galesit savo vaikus palikt mamoms, mociutems, o patys eit ant didelio reikalo!.. 🙂 Tarkim, Lietuva padaryt „geroves valstybe” gejams. O kai visi busim gejais ir lesbem, turesim privilegijuotas teises globalistu valdomam pasaulyje… Ir Kubiliui nebereiks bijot, kad Lietuva gali isgarset kaip „homofobine” salis.
Kaip jums tokia ideja?..

Virginija Milker

O jei rimtai, tai musu sali gali prazudyt politiku snobizmas ir politinis infantilizmas. Stai kad ir Rasa Jukneviciene. Sedi EP, o iki siol nesupranta, kad THE COUNCIL OF EUROPA nera ES insttucija. Skirtingai nei EUROPEAN COUNCIL, kuri ES institucija. Nors abi i lietuviu kalba verciams kaip EUROPOS TARYBA. Pirmoji, ikurta karo nugaletoju po Niunbergo proceso, vadinas ir su Stalin iniciatyva, 1949 ir teturi patariamaji vaidmeni Europos Sajungai. Jos vadovas Nils Muzinieks, arsiausiai stumiantis Stambulo Konvencija siule Latvijai valstybine rusu kalba. Bet latviai referendumu nubalsavo pries. Tad nenuostabu, kad i Council of Europa po Perestroikos pirmieji pateko arsus musu ir rusu komunistai – Ziuganovas, Zirinovskis, desimciai metu sovietinis Teisingumo ministras Kurys, po to dar desimciai metu jo sunus… O jei ir… Skaityti daugiau »

susimąsčiau

Virginijos pirmasis komentaras vertas dėmesio. O ką jeigu normalioji dauguma visi staigiai vieną dieną apsimestume jais, tais be galo nuskriaustaisiais…
Mes atseit irgi gėjai ir lezbietės. Kodėl tad būdami „tokie patys”, kaip jūs, turėtume dauguma paklusti mažumai???…

Janina.

Mano moteriška galva – tai medikų reikalas , o ne polititkų. Ką norit po visą pasaulį išvaikyti lietuvius. Kam nepatinka jie po karantino galės važiuoti kur nori.
Labai norinčiom tapti vyrais, siūlau į mišką. Turės aštrius įrankius ir galės apsiginti prieš vyrus, gulinčius po medžiu.
Svetimų žemių trokštančias valstybes , siūlau iš buožinti, o užgrobtas žemes išdalyti kaimynams. Po to praeis noras
kariauti

ah1

yra BK yra CK, ir nėra ko išradinėti dviračio kai jis jau išrastas.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top