Stanislavas Belkovskis: Jeigu Putinas sužinos, jog JAV tiekia ginklus Ukrainai, bus atakuojamas Charkovas

inforesist.org

Jeigu JAV prezidentas Barack‘as Obama nuspręs tiekti Ukrainai letalinius ginklus, tuomet Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, pasitelkęs prorusiškus smogikus ir rusų kariškius, gali „organizuoti“ Charkovo ataką. Apie tai duodamas interviu televizijos kanalui „Dožd“ pareiškė rusų politologas Stanislavas Belkovskis.

„Aš manau, jog ėmus tiekti amerikiečių ginklus Ukrainai, Charkovas taps mainų objektu. Jeigu Putinas sužinos, jog letalinė amerikiečių ginkluotė patenka į Ukrainą, jeigu apie tai – kaip pareiškė valstybės sekretorius John‘as Kerry, teigęs, jog Barack‘as Obama tokį sprendimą netrukus priims, – bus pranešta artimiausiomis dienomis, tuomet įmanoma, jog bus atakuojamas Charkovas“, – pasakė S.Belkovskis.

Pasak politinio eksperto, Minsko susitarimai buvo ir lieka neveiksminga klastote. „Rusija jų nepalaiko, ji to nepripažino, ji nemano esanti už tai nors kiek atsakinga“, – teigė S.Belkovskis.

Jis pabrėžė, jog atiduoti Charkovą – tai ne tas pat kaip užleisti Donecką ir Luhanską. „Doneckas ir Luhanskas – tai periferija. O Charkovas – tai antroji Ukrainos širdis, tai Kijevas-2“, – pažymėjo politologas.

S.Belkovskio nuomone, Putinas veiks pagal seną principą. „Tai bus „DNR ir LNR sukilėliai“, tai bus visiškai nepriklausomos, su Charkovu susijusios grupės, greičiausiai atsakingos už šiandieninį teroro aktą (sprogimas Charkove įvyko sekmadienį, vasario 22 dieną – inforesist.org past.), ir suprantama, tai bus jau ilgą laiką atostogaujantys rusų karininkai ir kareiviai“, – pareiškė jis.

S.Belkovskis taip pat spėja, jog vadinamoji „vyriausybė tremtyje“, kurios įkūrimą anonsavo pabėgęs Ukrainos ekspremjeras Nikolajus Azarovas, greičiausiai yra steigiama tam, kad būtų galima sutelkti „rusiškuosius taikdarius“.

„Aš manau, jog „vyriausybės tremtyje“ idėja pasireiškia tuo, kad būtų pagrindas rastis tam tikram subjektui, galėsiančiam pasikviesti Rusijos kariuomenę į Ukrainą. Tuo atveju, jeigu, pavyzdžiui, Charkove prasidėtų kokios nors riaušės“, – teigia Stanislavas Belkovskis.

inforesist.org

Iš rusų kalbos vertė Jeronimas Prūsas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Letas Palmaitis

Begėdžių azijatų šantažas. Gavę ginklus ukrainiečiai varys alkoholikus iki Maksvos. Ordą išgelbės nebent „Vakarų” įsikišimas ruskių pusėje. Jei ne, kremlius pavartos branduolinį ginklą, kurį „Vakarų” „garantijos” yra atėmusios iš Ukrainos. Ką gi, bus Armagedono pradžia, po kurios nei „Vakarų”, nei ruskijos nebeliks.
Beje, dar klausimėlis kaip ten su tuo ruskių branduoliniu ginklu. Vandenilinių bombų jiems nebus prasmės sprogdinti prie pat savo sienų, o atominėms juk reikia nuolatinių bandymų ir atnaujinimo, kurio dešimtmečiais nebūta.

Ratas

Tai ką jūs, Stanislovai Belkovski, siūlote Ukrainai ?

Tęsiant L.Donskio mintį,kad

vakarai neturi plano,kaip eiti pirma Rusijos,norisi galvoti,kad vakarai nutolo nuo krikščioniškų vertybių,tapo ištižusiais kūniškais vartotojais ir neranda į ką atsiremti.Todėl, anot L.Donskio,anksčiau Rusija ėjo su proletariato idėjomis ir tai kurį laiką veikė,tai dabar vakarus perka dujomis,nafta,pinigais.Vakarai leidžiasi perkami?Verti Rusijos?

putinas - molodec vaikinas

mūsų geriausias draugas putinas taip techniškai išmaudė visą rusiją ir visus rusus šūduose, kad jie ilgai ilgai smirdės…

Julius

O jei amerikonai ginklų neduos, tai rusai neatakuos Charkovo? O gal tada, jei ukrainiečiai apskritai nusiginkluos: panaikins armiją, o visus ginklus perkals į arklus – rusai su šypsenomis ir mojuodami lauko ramunėm paliks Ukrainą ir griš į savo tėvynę-mamą? Ot būtų „bajeris”…Bet čia iš lesbogėjų sapnų rinkinio.

Infokarys

Kai Putinas negali ko nors pasakyti, už jį tai pasako Belkovskis.

Rytų ir vakarų mąstymo

sandūra.Vieni ir kiti turi ko pasimokyti vieni iš kitų.Pasaulis beveik yra galbūt ant naujo kompromisinio mąstymo laiptelio?”Kas turi,tam pridėta…”.Gal bus laikas,kai Merkel,Olandas,Obama ar Grybauskaitė ,kas nors iš Rusijos ar Kinijos kartu kalbėsis ne tik apie interesus,o gal apie vertybes sau šnekučiuosis…apie pagarbą,orumą,atjautą,meilę artimui,pagalbą,diskutuos…dujų ar naftos bus pridėta…

sm Letui

kails, Letai,

kas liecia „nelikima nieko” po branduolinio karo, tai yra ne visiskai taip.
Ivairiuose saltiniuose teko skaityti, kad Ordos kariaunos mastymas baigiasi ties raudonu mygtuku. Kai tuo tarpu amerikenu karine doktrina jau yra pazengusi i mastyma „karo uzbaigimas ir gyvenimas po to”.
Ziurint siandieniniu realiju, galima daryt isvada, kad Ordos liks 0.00, kai tuo tarpu kokie 10-12 proc. Amerikos likutis prades zmonijos istorija is naujo.
Gaila tik, kad Europos likucio tikriausiai nebebus. Cia mus azijatai pasiekia visur.

Letas Palmaitis dėl Donskio minties

Paseno ir naivu. Jei „Vakarams” reikėtų tik ruskijos naftos, paprasčiausia silpninti Ordą sankcijomis, atjungti nuo SWIFT. Mafiozai matys, kad viską praranda, o serijinis neišgelbės, nudobs serijinį, prasidės mafijinės kovos už valdžią, ims atsiskirti regionai, Orda subyrės. SSSR žlugimas parodė, kad toks scenarijus puikiausiai veikia, juo labiau, kad dabar Orda toli gražu negali prilygri „Vakarams” nei ekonomiškai, nei „kariškai” [iš jos „bulavų” pusė sprogsta ir nukrinta, nekalbant apie tai, kad neaišku, kokias „branduolines bombas” jie ten įdės nebeturėdami atominių ginklų gamybos (nepamirškime, kad uranas visą laiką skaidosi, t.y. jo mažėja). Tuos pačius naftos resursus Vakarams pigiau gauti iš subyrėjusios ruskijos, jau neminint, kad randami vis nauji energijos gavimo būdai ir jau dabar tik konkretūs pramonininkai, bet ne visa ES priklauso nuo… Skaityti daugiau »

Laisvas laikrastis

, Bene absurdiškiausia tai, jog duodama interviu „Deutsche Welle“, ne kartą viešai apsimelavusi didžioji karo propagandistė Raudonoji Dalia tarsi iš kulkosvaidžio išpyškino: „Mes matome atvirą agresiją, atvirą melą Europoje“. Kaip sakoma, be komentarų…
Kadangi Vokietijos kanclerė A. Merkel nuvykusi į Vašingtoną griežtai pasisakė prieš ginklų davimą Ukrainai, JAV dar nepriėmė galutinio sprendimo dėl letalinės ginkluotės tiekimo Kijevui. Na, o „demokratiškoji“ Lietuva jau tiekia ginklus ir visokeriopą pagalbą proamerikietiškai Kijevo chuntai, bombarduojančiai Donbaso miestus, vykdančiai rusakalbių vietos gyventojų genocidą Pietryčių Ukrainoje…’

Letas smLetujui

Kails smLetujau! Koks skirtumas tarp pagoniškos ir abraominės mąstysenos? Pagonys „tvirtai gyvena žemėje”, yra gamtos vaikai, augalai, kuriems viskas yra čia ir dabar. Pagonims PADEDA jų dievai. Abraomitams laikina žemiška egzistencija yra beprasmybė, nes Prasmė – tik ją žinantis Pats Kūrėjas. Jo Mintis nepasiekiama žmogaus protui, o Jis nėra joks žmogaus padėjėjas ir joks „dievaitis vienaskaitoje”, bet yra VIEŠPATS ir pačios egzistencijos Pamatas. Apie Jį žinioma tik tiek, kiek Jis Pats apreiškia žmogui. O Jis apreiškia, kad privalu vykdyti tik Jo Valią, ir kad Jo Valią vykdančio bei Jo Mesiją tikinčio Jis neapleis, bet prikels paskutiniąją dieną. Todėl Paties argumentai apie tai, „kas liks”, tikinčiajam abraomitui yra paikybė. Niekas neįvyks prieš D-vo Valią! Pagonių „ateitis” yra čia, iš jų kilsiančiųjų… Skaityti daugiau »

Letas LaisvasLaikraščiui

„Laisvas Laikraštis” yra spectarnybos įrankis žmonių nepasitenkinimui nukreipti čia panuojamos vėl atsirasti Ordos naudai. Mat Orda – tai visiems suburliokėjusiems įprastas ir mielas alkoholinis bratuškinis „išgelbėjimas” nuo „Vakarų išsigimimo”: velnias yra išgelbėjimas nuo kipšo.

Pastebėjimas

„kails” skamba, kaip fašistų pasisveikinimas „heil”. Ne veltui ta chebra taip remia Ukrainos fašistus ir čečėnus teroristus.

bukiukui etatiniam

„kails” – senoves prusu kalba reiskia pasilabinima „sveikas”

to bukiukui etatiniam

Nežinojau, kad yra išlikusių žmonių iš senovės, kurie kalbėjo prūsų kalba ir dėl to šiandien ją žino.

rupūs miltai

na koks jums čia rusas? Tipiškas Aukso Ordos chazaras. Ir dar Boriso Berezovskio pusbrolis. Tas žmoga yra įsteigęs NACIONALINĖS (tik neaišku, kurios nacijos) Strategijos institutą ir pats jam vadovauja nuo 2003. Buvo daug prisidėjęs prie gandų apie Chodarkovskį skleidimą. Ir dar prie Medvedevo, su kuriuo daugiau bendrauja, o taip pat su SILOVIK lyderiu Igoriu Sechinu, paviešino apie Putino turtus ir kad tai vers Putiną laikytis įsikibus valdžios, nes mat turi 5 procentus Gasprom akcijų, 37 Surgutneftgaz, 50 procentų naftą parduodančios Gunvor kompanijos, vadovaujamos Putino artimo draugo G.Timchenko.
Tad apie Apokalipsę dar anksti svajoti. Pešasi tarpusavyje oligarchiniai ORDOS gangsteriai ir tiek.
O tas „Nacionalinis Strateginis institutas (think-tank)bei Politech, kuriam šis chazaras vadovauja, turėtų būt žinomas Zigmui Vaišvilai.

internauts  i Letui Palmaičiui

Klystate, kaip tik Vakarai tai Obama, bet ne į vakarus persimestos Ordos atstovai, griaunantys Vakarus iš vidaus, tokie kaip Kissingeris, kuris taip džiaugiasi savo sukurtu „kūdikiu” Kinija. Mao visas reformas vykdė pagal Kissingerio rekomendacijas. Ir būtent Kissingerio neokonų šaika yra numačiusi kuo Obamą pakeisti. Nes būtent Obama pasidarė šio juodojo JAV kardinolo priešas Nr 1, nes atėmė iš Ordos ir TVF, ir Fed rezerv. Ir vadovavimą Pasaulio bankui. Pasaulio banko buvęs vadovas Volfovičius gana atvirai gyrėsi Stradfordo universitete, kad tai jo dėka buvo nusilpninti Vakarai, kad besivystančios šalys dabar lenkia Vakarus, kad į Kiniją buvo perkelta gamyba, kad tai Kinija dabar investuoja į Afriką daugiausia, o ne Vakarai, kad jau ne į JAV universitetus veržiasi studentai iš viso pasaulio, bet… Skaityti daugiau »

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top