Stasys Jakeliūnas. „Back in the U.S.S.R., mieli Lietuvos žurnalistai ir kolegos parlamentarai?“

Vakar įvyko penkių EP narių iš Lietuvos virtualus susitikimas su Lietuvos žiniasklaidos atstovais. Kalbėjome apie ES vakcinavimo strategiją. Paminėjau, kad ilgalaikiai šalutiniai vakcinų poveikiai nėra žinomi, ir tai, kad tokių poveikių tyrimas vykdomas masinio vakcinavimo metu, yra skandalinga. Nors tokios vakcinos negali būti laikomos saugiomis, tačiau nepaisant to, Lietuvoje kai kurie darbdaviai taiko psichologinį spaudimą atsisakantiems skiepytis.

Atkreipiau dėmesį ir kitas svarbias su Covid-19 susijusias aplinkybes. Daugiametį pavojingų eksperimentų su virusais ir kitais patogenais egzistavimą ir jau buvusius virusų „nutekėjimo“ incidentus. Tai, kad dalį tyrimų Wuhano laboratorijoje finansavo JAV administracija per asociaciaciją „EcoHealth Alliance“, kurios viena iš narių yra farmacijos milžinė „Johnson & Johnson“, baigianti savo sukurtos Covid-19 vakcinos aprobavimo procesą. Kad ne vienas mokslininkas mano, kad Covid-19 viruso kilmė nėra vien natūralių procesų rezultatas. Ir kad į šiuos klausimus ir abejones taip pat būtina ieškoti atsakymų tiek Lietuvoje, tiek ir visoje ES.

Eilinį kartą mano išsakyti teiginiai ir klausimai buvo apibūdinti kaip sąmokslo teorijų skleidimas (R. Juknevičienė), o viena žurnalistė suskaičiavo, kad tai atitinka keturis ar penkis Rusijos skleidžiamus naratyvus šia tema. Pateikiau jai informacijos, kuria remiuosi, šaltinius. Tarp jų – nė vieno rusiško.

Beje, praėjusių metų gruodžio mėn. duotame interviu, kuriame pasakoja apie dirbtinius Covid-19 viruso komponentus ir kaip marginalizuojami tiesą bandantys išsiaškinti ir ją skleisti mokslininkai, Nobelio premijos laureatas L.Montagnier (gavęs premiją už ŽIV viruso genetinės struktūros nustatymą) paminėjo ir vieną Prancūzijos mokslininką (Jean-Bernard Fourtillan), kuris dėl savo skleidžiamos informacijos apie galimą viruso kilmę ir požiūrio į vakcinavimą buvo patalpintas į psichiatrijos ligoninę. L.Montagnier tai palygino su Stalino laikų praktika, kuomet psichiatrija buvo naudojama dorotis su politiniais oponentais.

Back in the U.S.S.R., mieli Lietuvos žurnalistai ir kolegos parlamentarai?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dar

baisiau nei TSRS.

Nepasirašysiu

Žmogus, apgaule laimėjęs rinkimus į Europos Parlamentą (susitaręs su Marčiulioniu), ir dirbęs kolūkio pirmininko (privatizavusio kolūkį) sūnui, kaltina kitus sovietiškumu?
Kaip sako Koršunovas – Tartiufas.

stasys

Ną va patys matote ką renkame į Briuselio minkštų sofkuciu kandidatus . Visokio plauko simbiozai prisitaikę ant vakarų demokratijos kūno siurbti kraują ,dėka to labai smagiai progresuoja. Jei Lietuvoje būdamas Stasys Janeliūnas išimtinai narplioja Lietuvos vidaus sąmokslo problemas gavęs tokią progą aiškiai save kilstelėjo savivertes skalėje ..Leiskite paklausti kaip taip nutiko jog tik Lietuvos žurnalistai ta spaudos konferencija susidomėjo ? Gal vis dar silpnai su ta anglų kalba jaučiates ? Be abejo europarlamentaro statusą turint galima provincijoje gyvenantiems žurnaliugoms parodyti pademonstravus savo svarbą .

> 10:33

Pirma išmok skaityti, o tada jau pasirašinėk ar nepasirašinėk. O dar geriau – išmok galvą naudoti pagal paskirtį.

Kuo čia dėti

rusiški ar nerusiški naratyvai? Pati Rusija nuo to kenčia. Tik apie Kiniją kažkaip nebekalbama… Gal pirma sukūrė vakciną, o paskui paplatino virusą? Kiniškų kaukių irgi stebuklingai užteko vos ne visam pasauliui. Sąmokslo teorija? Gal. O Raselė, kaip visuomet, prieš Lietuvą ir prieš sveiką protą. Užtat viską iki panagių išmano apie Rusiją. Įdomu, iš kur? Sovietmečiu geriausiai informuoti būdavo kagėbistai. Ne kvaili stukačiai, bet tikri kagėbistai. Vėl sąmokslo teorija? Duok Dieve…

StasySG

palaikau jakeliūną. Gerai dirba EP.

Marijonas

Šaunuolis Jakeliūnas!

Kis

Kol aferistai KGB -istai laisveje ramybes nesulauksime?Laikas uzsiimti ta publika,juk jie jau nesislapsto,imk ir semk?

Žodžio laisvė...

Visi esame mirtingi,todėl noriu gyventi tiek,kiek skirta nuo Dievo.Nenoriu dalyvauti
įvairių sukčių eksperimentuose,todėl nesivakcinuosiu.Tik aš esu savo kūno savininkas ir teisėtas sprendimo priėmėjas.Niekas neturi teisės iš manęs reikalauti įsidurti
iki galo neištirtos medžiagos.Man gyventi nenusibodo ,todėl jokie agitatoriai ir
valdiškos galvos negali man įsakyti kokį nuodą man naudoti.Kas be saiko ryjate saujomis vaistus ,jūsų valia.Aš to griežtai nedarau,net ginčijuosi su šeimos gydy-
toju,kitaip jis išrašytų daug be saiko chemijos.Labai daug žmonių naudoja vaistų
miegui.Aš jų visai nenaudoju ir kitiems rekomenduoju to nedaryti.Jei neima miegas,imkite knygą ir skaitykite ją nors iki ryto.Tai bus daug naudingiau nei ryti tabletę.

Jules

Kam dar neaišku, kad ta laboratorija buvo Obamos išfutbolinta į Kiniją? Atstokit, prapiesoriai, o tai užknisote juodai, ypač su savo moksliniais laipsniais. Jūsų vieta kalėjime už tą Covid’ą ir ekonomikos sugriovimą, juo prisidengus. Na, o žmonės su aukštuoju pseudo išsilavinimu parodė, ne tik ko verti jų diplomai, bet ir makaulės, be jokios abejonės. Veršių ir avinų tauta, ne daugiau, anot Sikorskio. Švabo ir Markuzės vergai.

Smalsu

O ką Jakeliunas nuveikė Europos Parlamente per arti 2 metus?
Gal gal pasidalintumete nuorodomis?

rusiška sąmokslo teorija

na jei tata, Rasos gaujos vadas, jau senai paskyrė mus visus runkeliais, tai kaip tikri runkeliai uoliai tikime, kad už tiesos sakymą gavusi kalėjime pasėdėti amerikietė dr. Judi Mikowitz (žr. dokumentiką „Plandemic” https://karzygys.lt/plandemija-lietuviskai/ ) ir šiaurės britų dialektu kalbantis anglas dr. Vernon Coleman be paliovos vardijantis įvairiose šalyse NUO VAKCINOS mirusius žmones filme „21st Century Nuremberg Trials” (https://www.roxytube.com/watch/21st-century-nuremberg-trials_ewVgHgfLwWYmJee.html ) na tikrų tikriausi „rusai”.
Tiktai paradoksalu, šitie „ruso naratyvo sąmokslininkai” skleidžia anaiptol ne ruso Jėzaus Kristaus naratyvą, – išgelbėt pasaulį nuo žmoniją nebaudžiamai žudyti užsimojusios psichopatų sektos, kuriai per dideli trilijonai ir per lengvas gyvenimas smegenis nuspaudė.

dar vienas "rusas sąmokslininkas"

https://www.roxytube.com/watch/plannedemic-exposed-david-e-martin-covid-for-profit-must-watch_QAx5w3hzLh2mU4h.html
Amerikos nacionalinės žvalgybos karininkas, detaliai dėstantis plan-demijos nusikaltimo prieš žmoniją sudėtį, turbūt irgi „rusas”, anot juknevičienių.

stasys

Smalsu.. visi jo geri darbai str. ,aišku jei neskaityti to fakto jog labai smarkiai užimtas atstovaudamas Lietuva EP.

Ayn Rand

Kažkiek OT
Ką tik paskaičiau naujausią mūsų vyriausybės šedevrą Viruso tema – su ABCD lygiais ir polygiais. Marazmas stiprėja, ir spėju čia kūrinys to niekad gyvenime tikro darbo ir apskritai užsiėmimo neturėjusio naujojo sveikatos apsaugos ministerio, buv „auditoriaus”. Bet ne jis gi sprendžia, kur kiti ministrai? Vargas Lietuvai. Esu rašęs, kad ateis laikas, ir Skvernelio vyriausybę prisiminsim kaip gėrį.

tiek

Jakeliūnai ,pats audite ,berods,stipresnis.Gal jau patikėk vakcinų kokybės klausimus jų kūrėjams – tikriems savo darbo profesionalams. Išvada: ne į ti ki nai.

Jakeliunas į prezidentus 2025!

Prieš Akto (kopijos) Radėja Propesoriu.
Dviejų idiotu lenktynes į Lietuvos nebūti.

iš naujojo karo banditėlių įstatymo

13 straipsnis. Karo policijos pareigūno teisės

4)Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka tikrinti, ar nusikalstamos veikos, administracinio nusižengimo ar drausmės pažeidimo padarymu įtariami asmenys yra blaivūs, ar nėra apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, taip pat pristatyti į sveikatos priežiūros įstaigą priverstiniam patikrinimui ar kitoms nustatytoms profilaktinėms priemonėms atlikti asmenis, įtariamus nusikalstamos veikos, administracinio nusižengimo padarymu, taip pat asmenis, kurie turi psichikos ligų požymių, kelia grėsmę savo, kitų asmenų ar Karo policijos pareigūnų saugumui;

Skaitom dar kartą:
„pristatyti į sveikatos priežiūros įstaigą priverstiniam patikrinimui ar kitoms nustatytoms profilaktinėms priemonėms atlikti asmenis,“

Juk ir vaikui aišku-akivaizdus išankstinis pasiruošimas prievartiniam vergų išnuodijimui paskelbus ypatingąją padėtį, susidorojimui su kitaminčiais ir t.t.

Akcija!

Jei asmeniškai vakcinuojantis į vergų išnuodijimo centrą atsivesite dar du draugus skiepams,jums skrodimas be eilės ir nemokamai!

Paklusnumas

Niekam nerūpi, ką per skiepijimą suleis, svarbu bet kokiom priemonėm priverst žmones skiepytis, efektyvumas 62%(Astra Zeneca) -gerai , efektyvumas virš 55metų (AstraZeneca)tik 8%- irgi gerai , galima bet ką suleist kad tik įdurt. aišku šiukštu rusiško negalima- užsikrėsi hibridiniais karais.Keista, kad mokytojai, šviesiausia Tautos dalis aklai sutinka skiepytis, juk iš 100 paskiepytų Astra Zeneca 38 žmonėm skiepas neprisiims

stasys

Ayn Rand 2021-02-9 15:18 ,. Pabarbenkite į medinį stalą tuo uztvirtindamas , tokių kaip tamsta tikrai ne vienas .

taip!

Mr.Jekeliunas yra auksciausio IQ lygio politikas.

Mekeliūnas

Ta pati, Tatos užsukta sąmokslo teorija – tik iš priešingos pusės. Vieną vis Rusija puola (Mekeliūną irgi), kitam – virusas netikras, žemė plokščia, ir t.t.
Kas galėtų paneigti, kad Mekeliūnas – ne konservatorių projektas?

Kad Žemė plokščia,

Mekeliūnai, aiškino to meto prapiesoriai – mokslinčiai, o raganos atvirkščiai. Už tai jas degino kartu su Džordanu. Dabar sakančius, kad virusas dirbtinis irgi žada uždaryti į konclagerius. Nerandi panašumų, a? Negi ir pats esi vadovėlinė žiurkė, ką manai?

to tiek

Nežinai, kam tie profesionalai pirmiausia dirba?

stasys

taip! 2021-02-10 13:17 …saliutuoju Tamstai viena pirštą pakėlęs .

26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top