STI: J.Kalibatas paskleidė tikrovės neatitinkančią informaciją

STI

2021 m. lapkričio 15 d. delfi.tv laidoje prof. J. Kalibatas paskleidė tikrovės neatitinkančią informaciją.

J. Kalibatas: amerikiečiai paskelbė, kad nuo COVID-19 komplikacijų mirė 9 tūkst. vaikų.

STI: JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) 2021 m. spalio 26 d. paskelbtas skaičius yra 691, t. y. daugiau kaip 10 kartų mažiau nei sako profesorius (6 psl.). Galbūt profesorius kažką supainiojo? Būtų aktualu pamatyti, kokiais duomenimis remiamasi?

J. Kalibatas: miokarditas po skiepo pasireiškia 2 iš 1 mln. vaikų ir būna labai lengvas.

STI: FDA vertinimu miokarditas turėtų pasireikšti daugiau kaip 100 vaikų iš 1 mln.; 58 iš 1 mln. turėtų patekti į ligoninę, 34 – į reanimaciją.

J. Kalibatas: skiepykime, kad apsaugotume vaikus nuo sunkios ligos, daugelį organų apimančio uždegimo, hospitalizacijos, ilgalaikio COVID-19 ir mirties.

STI: pagrindinio Comirnaty vakcinos klinikinio tyrimo metu sunkaus COVID-19 atvejų neužfiksuota nei paskiepytiems, nei nepaskiepytiems dalyviams.

J. Kalibatas: ilgalaikis COVID-19 pasireiškia pusei vaikų.

STI: Šis procentas drastiškai padidintas, o išvardinti sutrikimai – pasunkti. Pavyzdžiui, Melburne atlikto tyrimo, publikuoto The Lancet Child & Adolescent Health, duomenimis, po ūminio laikotarpio COVID-19 simptomų turėjo 8 proc. vaikų. Dažniausiai tai buvo povirusinis kosulys (4 proc.), nuovargis (2 proc.) arba povirusinis kosulys ir nuovargis kartu (1 proc.). Povirusinio kosulio trukmė svyravo nuo 3 iki 8 savaičių, o povirusinio nuovargio – nuo 6 iki 8 savaičių nuo simptomų atsiradimo. Paskutinės peržiūros metu 2021 m. kovą visų 151 vaiko sveikatos būklė buvo grįžusi į pradinę būklę, o poūmiai COVID-19 simptomai buvo išnykę.

J. Kalibatas: teiginiai apie poveikį paskiepytų vaikų vaisingumui yra melas.

STI: tokio poveikio galimybė kol kas nei patvirtinta, nei paneigta. Tyrimai per trumpi, kad būtų galima atsakyti.

Išsamesni paaiškinimai: https://sti.lt/sti-pozicija-del-5-11-metu-vaiku-skiepu-nuo-covid-19/

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žodžio laisvė...

Šeimos gydytojų asociacijos vadas ponas J.Kalibatas užsiima melagystėm ir apgaule.Šiuo ponu nustojau tikėti dar nuo 1997
metų.

Jeigu

gerai uzmokejo,tai ir pciulbejo kaip rekia.Tik beda,kad Lietuvoje labai kvailiu pamazejo, nelabai kas beklauso.

-Kis

jeigu samoningai meluoja,neturint jokiu irodymu,butina bausti baudziamu straipsniu,kad sekantis pries meluodamas pasvarstytu,ar atsipirks su tomis gaunamomis babkemis?Rasymas nieko nereiskia,teisesaugai butina tiesiogiai atnesti i kabineta irodymus,tadapasturgalius ir pakels.Ne i tema.
Kada prades teisesauga atidirbineti nemazas mokamas babkyutes?

Argus

Ar galimavadinti gydytoju, o juo labiau profesoriumi žmogėną, kuris aiškiai ir sąmoningai meluoja tokiu svarbiu ir jautriu klausimu. Tai jau niekšybė.

Atkreipkime dėmesį,

kad žmonės šalyse kurie pagrįstai abejoja ar čia skiepais taip jaudinamasi dėl jų gyvybių, ar čia žvėriškas būdas prisikimšti savo kapšus, labiausiai ir žiauriausiai mušami turtingiausiose Vakarų ir Skandinavijos šalyse, kuriose labiausiai klesti genderizmo ideologijai bei narkotikai. Ar Lietuva neina tuo pačiu keliu? Klausimas ne retorinis.

Kalibatas

Partijos daktaras nuo pat karjeros pradžios

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top