Stokholmo priemiesčio Hiusbio maudykloje suskirstymas pagal lytį: „atgal į viduramžius“

Paskutiniame posėdyje Jervos (Järva) rajono taryba, kuriai pirmininkauja Kairiųjų partijos narys Rašidas Mohamedas (Rashid Mohammed), balsavo už piliečių pasiūlymą įvesti atskirą maudymosi laiką Husbybadet maudykloje Hiusbyje.

Stokholmo miesto tarybos opozicijos atstovas Kristoferis Fjelneris (Christofer Fjellner) kritiškai vertina šį pasiūlymą.

– Manau, kad yra blogai, jei Stokholmo miestas finansuoja skirstomą pagal lytį maudymosi laiką. Viena vertus, taip suteikiama mažiau galimybių maudytis, bet svarbiausia, taip atkuriamas požiūris į mergaites ir berniukus, kuris mums netinka,“ – laikraščiui Aftonbladet sakė Kristoferis Fjelneris.

Hiusbio gyventojas Lejonas Al-Kbr (Lejon Al-Kbr) pritaria pasiūlymui. Jis sakė Aftonbladet, kad pats praranda koncentraciją, jei pamato gražią moterį, o jo paties žmonai neleidžiama maudytis su kitais vyrais.

– Kai plaukimo laikas skirtas tik moterims, jos gali jaustis saugios, – sakė jis laikraščiui.

Simin Eftekhari pasiūlymą vertina kritiškai.

– Mes negrįšime į viduramžius. Vyrai ir moterys lankysis kiekvieną dieną, ir visos darbo valandos turėtų būti prieinamos visiems, – sakė S. Eftekhari, kuri turi omeny, kad musulmonės moterys gali rinktis maudytis vilkėdamos visą kūną dengiančius kostiumus.

Jervos rajono tarybos pirmininkas Rašidas Mohamedas šį sprendimą laikraščiui Aftonbladet komentuoti atsisakė.

Šaltinis: nyheteridag.se

3 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top