Su 25-tosiomis atkurtos Lietuvos Respublikos metinėmis!

Nuoširdžiai sveikiname visus Lietuvos Sąrašo narius, rėmėjus, talkininkus, visus Tiesos judėjimo dalyvius ir portalo skaitytojus su Valstybės atkūrimo 25-mečiu.

Būkime stiprūs ir tiesos lydimi, kad būtų stipri ir teisinga mūsų Respublika.

Lietuvos Sąrašas
Tiesos judėjimas
Tiesos.lt redakcija

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Juozapas

Sveikinu visus dorus, geros valios Lietuvos piliečius su Kovo 11-ąja.
Linkiu, kad ateitų tas laikas kuomet Kovo 11-ji bus ne tik Ypatinga diena, mūsų Tikėjimo Laisve ir Noro kurti savo Valstybę paminėjimas.
Tikiuosi, kad kažkada Kovo11-ji grįš į mūsų širdis kaip Tikra Šventė, nes šiuo metu Kovo 11 sakralumas daugeliu atvejų išlikęs tik atskirų žmonių širdyse, o visa kita užklota storu butaforinių blizgučių sluoksniu.
Tik tuomet, kai visi susitelkę , piliečių Talkoje iškuopsime Melą ir veidmainystes, kai nušluosime butaforijos šlamštą, apsikuopsime nuo istorinių šiukšlių -tuomet Kovo 11-ji ateis į mūsų namus, kiemus ir gatves tikra Švente.

Anikė

Lietuvos Laisvės ir lietuviško žodžio Patriarcho Justino Marcinkevičiaus,kurį Tauta norėjo matyti Prezidentu,gimtadienis- taip pat Kovo 11-oji. Tai pranašiška Dedikacija,manau,mums,šiandien tinka susiskaldžiusiems,bailiems, nusivylusiems,sugniuždytiems melo, patyčių,gąsdinimų… Ar tau neskauda būti? Ar tau žiūrėt nešalta? Ar netamsu kalbėti? Pasemsiu širdį žodžių iš meilės,iš kantrybės, iš amžino sunkumo. Suvilgysi jais lūpas, akis jais prasiplausi, apsimazgosi skausmą. Pareis nušautas žodis, sugrįš namo pakartas, klabens duris išvytas. Sustos visi prie darbo, sueis visi prie meilės, suklups prie amžinybės. Laikas jau vėl talkon kviestis Poeto prikeltus Donelaitį,Mažvydą,Katedrą, Daukantą,Pirčiupio motiną ir kitus mūsų milžinus,kad vėl įsiviešpatautų pagarba Tautai,jos tradicijoms,papročiams,unikaliai kalbai,kad žmogus vėl pasijustų asmenybe,ne mokesčių mokėtoju ar statistiniu vienetu šiandien viešpataujančioms besielėms piktoms godžioms „vėlėms”. PAUKŠTIS – į dangų. Kur ten taip lekia, Žodis – į širdį. kas… Skaityti daugiau »

internauts

su švente visus, niurzglius ir pozityvius.
25 metai reiškia, kad jau turėtume būti pakankamai subrendę, kad nepraleistume progos kai kada ir patylėti. Nes ir savo žodžiais kuriame savo ateitį. Tai taikau ir sau.

Pensininke

Tikiuos sulaukti laisves sventes , kai valstbes valdzioje nebus melo, dvigubu standartu, kai eilinis pilietis gales oriai nueiti i teatra ar nusipirkti knyga. Dabar dekui tikriesiems kovotojams, zuvusiuju artimiesiems ir negyvenkime ivairiu baimiu itampoje.

va va

apie tautininkų eitynes pranešėjas nutylėjo, po vėliavų ceremonijos pranešdamas apie tolesnę programą. apie lenkų ir kitų mžumų eitynes taip pat. o apie Pro patria tai gal nė nežinojo.

kaži kodėl nesimatė Seimo nacionalinio saugumo pirmininko Paulausko? Ar aplamai yra kas jį tokiose šventėse matęs?
o Graužinienė atrodė šiandien gražiai ir kalbėjo nekvailai. vat kaip atsitinka, kai įgauni nepriklausomybę nuo kniaziaus diktatūros.

va va

ar matėt Patacką? Varkšelis, bet išstovėjo visą ceremoniją.
visgi,
dalyvaut labai smagu, bet per tv daugiau pamatai.
tikiuosi, kad aikštės tv nufilmuos ir tautininkų eitynes ir pro patria kalbas?

dėkui Putinui

kad suvienijo mūsų šalį ir aplamai pabaltijį… visai kaip sąjūdžio laikais.

Viešpatie,

vardan Jėzaus Kristaus, prašom išlaisvink kiekvieną iš mūsų pirmiausia nuo ego ir visokių iš to plaukiančių priklausomybių, o po to ir visą tautą nuo politinių, ekonominių ir ideologinių priklausomybių. Te mūsų protus valdo Tavo Šventoji Tiesos Dvasia, te vienintelė mūsų priklausomybė būna nuo Dievo Tėvo, Sūnaus Jėzaus Kristaus ir Šventosios Tiesos Dvasios. AMEN>

Pompastika

nežavi,ypač ,kai ji disonuoja su skurdu , labdaros valgyklomis.

nuostabi Tauta

apvogti, apmeluoti, išblaškyti po pasaulį, bet nenugalėti, nes mūsų, gražių ir turtingų, pilnos gatvės, pilnos Maximos, koncertų salės, teatrai, mūsų automobiliai vis gerėja ir užkemša kiemus bei plačias gatves…Mes buvome ir būsime, jokia klasta ir ginklas mūsų nesunaikins. Su švente, žmonės.

Tadas

Puiki šventė ir mes už ją kovojom,deja šiandien ją švenčia tik Grybauskaitė su Ulbinaite.

Jota Pensininkei

„Tikiuos sulaukti laisves sventes”. Prajuokinot 🙂

Lietuva,buk Laisva !

,Ar atsirado bent vienas istorikas Lietuvoje, kuris pamokų metu nepabijotų mokiniams kalti šiuos ir panašius teiginius? Aiškinti, kad nuo R. Pakso nuvertimo, įstojimo į NATO ir ES faktiškai Lietuvos Nepriklausomybė nustojo egzistavusi. Jeigu atsirado, ar jie dar turi darbą? Konstitucijoje aiškiai parašyta, jog užsienio karinių bazių steigimas Lietuvoje draudžiamas. Referendumo nebuvo. NATO yra ne gynybinis, o karinis aljansas. Referendumo dėl to nebuvo. ‘naujas str.LL

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top