Sujaudino… Atviras laiškas tiems, kurie neturi ko pasiklausti

Mūsų dori, pareigingi žmonės – sąžiningi piliečiai. Tuo įsitikinau, kai stotelėje laukiantiems autobuso padalinau informacinius Tautos referendumo lankstinukus. Kol visi laukėme atvykstant autobuso (o Šiauliuose panaikinus maršrutinius mikroautobusus tenka sugaišti po pusvalandį), prie manęs priėjo net keli perskaičiusieji tekstus ir prisipažino, kad palaiko referendumą, ateis balsuoti, bet nebeprisimena, kaip ankstesniuose referendumuose žymėjo biuleteniuose savo pasirinkimą. Vyresnio amžiaus moteris net susigraudino, baimindamasi suklysti.

Pirmą kartą per visą pasirengimo, parašų rinkimo ir agitacinį laikotarpį, faktiškai jau išėjus į finišo tiesiąją, atšilo mano širdis. Rūpi žmonėms Lietuva. Jiems ne tas pats, ką valdžia su mūsų žeme darys, jie nori, kad būtų atsiklausta tikrųjų savininkų.

Pirmą kartą mintyse nebeburnojau Šiaulių valdžios, sugriovusios įprastą susisiekimo sistemą mieste, net džiaugiausi, kad turiu laiko autobusų stotelėje pasitarti su šiauliečiais. Pasakiau jiems, kad viskas yra labai paprasta: jei jiems rūpi Lietuva ir jie pritaria referendumo iniciatoriams, tai birželio 29 dieną, atėjus į rinkimines apylinkes, reikia atsakyti teigiamai ir ties žodeliu „TAIP“ pažymėti savo pasirinkimą.

Ir čia pat, stotelėje, nesislapstydama parodžiau, kaip pasielgsiu pati.

Su meile –
Irena Vasinauskaitė

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top