Sukaupę drąsą konservatoriai vėl stabdys Rusiją

Dar visai neseniai Tėvynės sąjungai būnant valdžioje, Vilniuje Rusijos FSB karininkai tardė Lietuvos pilietę, Lietuvos Valstybės saugumo departamentas, talkindamas Rusijos specialiosioms tarnyboms, persekiojo „Grozno angelų“ Gatajevų šeimą, sekė žinomus Rusijos žmogaus teisių gynėjus, o ministerijų pareigūnai A. Lukašenkos režimui išdavinėjo baltarusių disidentus.

Tėvynės Sąjungos lyderiai, eidami premjero ir ministrų pareigas, ne tik nesiryžo tokiems veiksmams užkirsti kelio, bet ir nedrįso viešai prieš juos protestuoti. Ketverius metus būdami valdžioje konservatoriai taip ir neišslaptino dvylikos analitinių VSD pažymų, liudijančių „Dujotekanos“, Seimo narių, Lietuvos žiniasklaidos ir VSD vadovų galimus korupcinius ryšius, nepareikalavo, kad VSD perduotų prokurorams ir teismui visą surinktą medžiagą apie Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ šaltinius.

Tačiau netekusi valdžios Tėvynės sąjunga išdrąsėjo: sudarė Rasos Juknevičienės vadovaujamą darbo grupę ir parengė dar vieną Rusijos sulaikymo strategiją. Šį dokumentą penktadienį, vasario 7-ąją, konservatoriai paskelbė visuomenei. Jame ne tik „su beatodairiška Vyties drąsa“ demaskuojami Rusijai tarnaujantys slapti valstybės priešai, bet ir pateikiamas platus konkrečių kovos priemonių arsenalas. 

Pagirtinas yra strategijos autorių operatyvumas, gebėjimas konceptualiai įvertinti ir aptarti paskutinių dienų aktualijas. „Ryškiausias pastarojo meto pavyzdys bandant kompromituoti istoriją – puolimas prieš akciją „Neužmirštuolė“,“ – įžvalgiai pastebima R. Juknevičienės ir A. Kubiliaus komandos parengtame dokumente.

Tiesos.lt siūlo skaitytojams susipažinti su visa Rusijos sulaikymo strategija. Rekomenduojame perskaityti ir A. Kubiliaus kalbą

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top