Susipažinkite: Tikrasis žmogiškosios rasės aristokratas. Arba mūsų akyse kuriamo būsimojo naujojo žmogaus provaizdis. Arba antžmogis.

JAV komiksų kompanija DC Comics paskelbė, kad garsiosios superherojų sagos veikėjas – Supermeno sūnus Johnas – bus ne tik kovotojas su klimato kaita ir nelegalių migrantų gynėjas, bet ir turės vaikiną, kaip ir pridera, rausvais plaukais.

Šis komikso superherojus yra nuostabus pavyzdys, kaip politinė teorija – lygiai kaip gamtamokslinės teorijos – yra instrumentalizuojama ir taikoma praktikoje paverčiant ją antropologinės ir socialinės inžinerijos įrankiu. Skirtumas tik toks, kad gamtamokslinės žinios yra naudojamos gaminti daiktams. Socialinės žinios yra skirtos gaminti visai kitokį produktą – naują žmogų ir naują visuomenę. Šis superherojus aiškiai parodo, kaip teoriniuose, tarytum „atitrūkusiuose“ nuo tikrovės, veikaluose (o jie toli gražu ne visiems prieinami) yra formuojamos idėjos ir nuleidžiamos į kasdienybę mieliems vaikučiams šaunaus vyruko paveikslėliu. Šis paveiksliukas yra fantastiškai paveikus, nes ne visada pagalvojama, kad tai nėra nekaltas paveikslėlis. Jame yra užkoduota tikrovės suvokimo ir iš jo kylančio elgesio schema, kuri užvaldo dar visai mažą vaikutį patrauklia ir žaisminga forma. Be menkiausio pasipriešinimo – ir jį perprogramuoja. Lygiai taip pat mažai kas skaito gamtos mokslininkų straipsnius, kurių idėjos ateina į kasdienybę įvairiausių daiktų pavidalu.

Šis superherojus sukonstruotas tobulai – jis koduoja visą šių dienų neokomunistinę ideologiją ir apima visus tris svarbiausius nūdienos revoliucionieriaus kovos barus. Jis grumiasi už Žalią Pasaulį, Belytę Visuomenę ir už Betautę Žmoniją. Jis yra Žaliasis, jis yra Genderistas ir yra Multikultūrininkas. Jis kovoja už Naująjį Pasaulį ir yra visiškas analogas to šaunaus Komjaunuolio, kuris mėgino įgyvendinti komunistinio antžmogio idealą, ir yra antrininkas Hitlerjugendo bernelio, laikiusio savo misija tapti Arijų rasės antžmogiu.

Šis herojus yra populiarus. Jo vaizdas ir jo idealas turbūt pasieks dešimčių ar net šimtų milijonų vaikų sąmonę. Štai kokio masto ir galios propagandinė ideologinio indoktrinavimo mašina stovi už komiškų, iš pažiūros, negausių ir tarsi tik besidarkančių LGBT aktyvistų būrelių nugaros. Šis per visą pasaulį skleidžiamas komikso herojus savaime yra atsakymas, su kokia jėga susiduriame.

Ta proga būtina pabrėžti, kad jokios nepolitinės ir nevalstybinės pastangos šeimose, jų organizacijose, religinėse bendruomenėse iš principo – niekada ir jokiomis aplinkybėmis – negali pasipriešinti valstybės arba galingų globalistinių institucijų vykdomam planingam ir kryptingam genderistiniam indoktrinavimui, kuris prasideda nuo paties lopšio. Jis nepaveiks tik saujelės žmonių, tik menkos jų dalies, kuri už pasipriešinimą turės labai brangiai sumokėti. Ta saujelė taps marginalia, ujama, žeminama ir bejėge grupele.

***

Ramūno Aušroto komentaras:

Ši – komiksų ir kino – sritis man kažkiek žinoma, teko būtent apie supermeną teko rašyti recenziją. Pirmoji pastraipa iliustruoja, kad supermeno figūra genderistų buvo pasirinkta neatsitiktinai:

Kartą per radiją girdėjau apie JAV atliktą eksperimentą. Patalpoje buvo pastatyti du stalai: ant vieno padėta saldumynų, o ant kito obuolių. Vaikai galėjo paimti arba saldainį, arba obuolį. Tik ketvirtis tiriamųjų pasirinko obuolį. Tyrėjai susimąstė: kaip pagerinti rezultatus? Priešais stalus jie pastatė kartoninę Supermeno figūrą, o prie jos užrašą: „Ką rinktųsi Supermenas?“ Vaikų, kurie pasirinko obuolį, buvo jau daugiau negu pusė.

Supermeno figūra atėjo į komiksus iš biblinio Samsono personažo, kine buvo įkrikščioninta, išvedant paralelę tarp jo ir Kristaus. Supermenas amerikiečiams yra moralinis herojus, lemiantis ištisos kartos pasirinkimus, todėl genderistams taikinys per excellence.

Kam reikalingas Supermenas?

***

CitizenGo skelbia peticiją:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nuginkluoti superherojai

James Bond: The next 007 will be played by a woman/Džeimsas Bondas: kitą 007 vaidins moteris/

Naujakalbė :):):):)

„Gamtamokslinės žinios…”
:):):):)

istorikas

Homoseksualismas egzistavo nuo priešistorinių laikų, bet niekada nebuvo institucionalizuotas. Dabar daug kur „pažangiečiams” pavyko tai padaryti… Rezultatas – oficiali JAV statistika: 16 proc. jaunimo laiko save netradicinės orentacijos. Dar po 10 metų bus 30 proc….

D. Ratas

Menas tarnaujantis ideologijai sukelia priesinga efekta. Is tokios naujienos verta pasijuokti, o ne panika kelti. Deja naujoji Tiesos redakcija, Laisvuno Sopausko asmenyje, geba kelti tik panika ir rinkti click baitus. Kritines minties lygis krito ir diskusijos praktiskai isnyko.

stasys

Valdyti jaunus protus dirbtinai sukurtais memais buvo populiaru ir sovietais , galiausiai taip nutiks autoriau ..jei per ta laiką tiems jauniems žingeidiems protams nepasiūlyti tvirtos realios alternatyvos . Na pasižiurėkite į esamus valdančiuosius ko juose trukstą ? Kas juose ne taip didumos visuomenės požiurių ? Kai tik surasite tinkama sau atsakymą suprasyte ir jų silpnasias pusęs . Tai tikrai ne LGBT problemos ir partnerystės įstatymas …

stasys

D. Ratas 2021-10-29 1:02 .. prajuokinote ta savo mintimi ” Kritines minties lygis krito ir diskusijos praktiskai isnyko.” Na tu diskusiju čia jau N metu nėra ir vargiai gali būti .

D. Ratas

Stasi, dabar nuosirdziai, kuris sovietinis menas vaikams buvo dirbtinis ir zalingas? Ir buvo tiek zalingas, kad jie uzaugo patriotais ir atkure nepriklausomybe.

Birutė Rutkauskaitė

MAN Š L Y K Š T U S toks ateities modelis

tasys

D.Ratas ..man sunku komiksus ir sovietinę multiplikacija priskirti menui .

stasy,

Jeigu gali nerašyti-nerašyk, nes žalio supratimo neturi apie „nosinių” rašybą lietuvių kalboje…

D.Ratas

Na va ir pasikalbejome.

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top