Sustabdykime Sutarties keitimą! – Lenkijos europarlamentarė ragina ES piliečius pasipriešinti naujausiam Briuselio valdžios užgrobimui

„Prieš tai supratę galime atsibusti visiškai naujoje realybėje, kurioje ES vykdomoji valdžia skirstys ir valdys, o lenkai bus tik tam tikroje teritorijoje gyvenantys gyventojai,“ – perspėja europarlamentarė Jadvyga Višnevska (Jadwiga Wiśniewska) (PiS).

Europos Parlamentas vos ne vos uždegė žalią šviesą ES sutarčių pakeitimams – sprendimą lėmė tik 17 balsų persvara, o tai rodo, kad Europos Sąjungoje vis atsargiau žiūrima į radikalią pertvarką, galinčią lemti nacionalinių valstybių panaikinimą.

Nepriklausomai nuo balsavimo Europos Parlamente rezultatų, labai svarbu informuoti piliečius apie realias siūlomų pakeitimų pasekmes, kurių negalima nuvertinti. Šie pokyčiai ne tik veda prie ES, kokią ją pažįstame, išardymo, bet visų pirma prie savanoriško suvereniteto atsisakymo.

Jų priėmimas būtų reikšmingas žingsnis link maksimalaus pavaldumo Vokietijai ir Prancūzijai, taigi valstybės narės prarastų suverenitetą. Taip lemtų vienbalsiškumo atsisakymas Tarybos sprendimų priėmimo procese.

Šiandien nacionalinė veto teisė yra nacionalinių interesų užtikrinimo garantas, galintis užblokuoti sprendimus, žalingus Lenkijos nacionalinių interesų požiūriu.

Šio apsauginio vožtuvo panaikinimas prilygsta savanoriškam suvereniteto atsisakymui, o valstybės narės tampa pavaldžios ES daugumai, paklusniai vykdančiai Berlyno ir Paryžiaus direktyvas.

Centralizavimo procesas bus vykdomas plečiant pasidalinamąją kompetenciją į septynias naujas sritis, tokias kaip užsienio politika, sienų apsauga, saugumas, civilinė gynyba, pramonė, švietimas ir visuomenės sveikata, t. y. sritis, kurios yra labai svarbios piliečių gyvenimui. Iš pirmo žvilgsnio nekaltos pasidalijamosios kompetencijos sritys, kuriose ES turi pirmenybę, gali nedaug kuo skirtis nuo išimtinių kompetencijų. Dalijimasis kompetencija tose srityse, kurios šiuo metu yra išimtinė valstybių narių prerogatyva, gali reikšti, kad bus priimami visoms šalims aktualūs teisės aktai, net jei ne visos šalys tam pritaria. Kiti galėtų priimti sprendimus už mus.

Pritarti siūlomai reformai taip pat reiškia primesti bendrą euro valiutą visoms valstybėms narėms, gerai žinant, su kokiomis krizėmis susidūrė šios zonos šalys, praradusios galimybę formuoti savo pinigų politiką, kuri yra esminis suverenumo aspektas. Pokyčiai taip pat apima mokesčių standartizavimą ir intervenciją į sveikatos priežiūros sistemą. ES taip pat spręstų, ko mūsų vaikai ir anūkai mokysis mokyklose.

Po šūkiu „daugiau Europos“, kurį kiekviename žingsnyje nekantriai kartoja Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen, slepiasi labai pavojingas ir, kas dar blogiau, tyliai įgyvendinamas nepriklausomybės praradimo scenarijus, iš esmės savanoriškas jos atsisakymas. „Naujosios ES“ šalininkai tikrovę užgožia tariama būtinybe parengti Sąjungą tolesnei plėtrai ir paspartinti sprendimų priėmimo procesą.

Tačiau niekas nekalba apie šių pokyčių kaštus, nepriimtinus iš nacionalinių valstybių perspektyvos. Be to, tvirtinimai, kad ES negali plėstis be sutarčių pakeitimų, yra klaidingi, nes dabartinės sutarčių nuostatos šį procesą leidžia.

Nereikėtų turėti iliuzijų dėl pasakojimų, kad tai ilgalaikis procesas, kurio metu neaišku, kada ir ar apskritai bus įgyvendinti pokyčiai. Šia dūmų uždanga siekiama nuslopinti piliečių budrumą ir suteikti laiko Vokietijai perimti ES kontrolę. Dar nespėjus to suprasti, galime atsibusti visiškai naujoje realybėje, kurioje ES vykdomoji valdžia, turinti pakeisti Europos Komisiją, skirstys ir valdys, o lenkai bus tik tam tikroje teritorijoje gyvenantys gyventojai, netekę atstovavimo.

Neleiskime daugumai primesti mums žalingų sprendimų. Tikėkimės, kad Europos Parlamento balsavimo rezultatai, kuriais pradedama Sutarties keitimo procedūra, bus geras ženklas ateičiai. Be mūsų nieko apie mus. Sustabdykime sutarties keitimą.

Šaltinis: Remix News

4.6 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov marinie

..supratau,kad jau nubalsavo galutinai…..ahaaaa,da yra sansu…nu gerai,kad jau taip.O vakar rode ta slerwa maldeikvabale lt forume….tai ta kurwa kaip niekur nieko….buk tai pabalsavo del kazkokiu smulkmenu….ir uzmirso…sazines….ZERO.

GOJUS

Gera neolervų trejybė: Maldeikienė, Juknevičienė, Oželytė.

blue yellow zov marinie

..gera sventoji trejybe….o as da klausinejau krikscioniu…kas tai yra….cia koncerwu trejyyyybe/kad tik nesusivemus/.Apastalai…kubilas su mazyliu ir runkeliu,oi,rope.O dzievas/ne Dzeusas,nepainiokit,dorieji kriksciooonys…..LANZBLETKERIS….va,daba rodo Janutiene ir Klivecka jo dvara = graba Vasaros 7…..oi,nu ir baisyyyybe….tokio ir dykai neimciau,nebent,prakalimui.

Vardas

Mūsų tautos išdavikai jau pasirašė dėl savo šalies nepriklausomybės panaikinimo ir pavergimo. Juknevičienė, Blinkevičiūtė, Olekas, Auštrevičius, Maldeikienė jau atliko savo Judo darbą, pasirašydami, kad savo valia atiduoda nepriklausomybę, o Kubilius, Mažylis ir Ropė tyliai tam tyliai pritarė susilaikydami, nesipriešindami ir neišreikšdami nesutikimo. Šie veikėjai ne tik kad negynė Lietuvos, bet tarnavo jos užvaldytojams. Už Lietuvos ir kitų šalių nepriklausomybę iš mūsų parlamentarų balsavo visai net nelietuviai – Tomaševskis ir Uspaskichas. Mūsų lietuviai taip vadinami europarlamentarai pasielgė kaip briuselio parankiniai naikinant šalis, kaip stribai. Manau, kad tokie veikėjai, kurie išduoda savo šalį, neverti vadintis lietuviais. Visi šie veikėjai ir jų partijos, pagrinde konservatoriai su socialdemokratais, turi keliauti į šiukšlyną ir kuo greičiau.
Lietuva turi apsivalyti nuo šiukšlių ir užauginti gerą derlių.

Paul Casimir

Viskas kartojasi, toks deja vu įspūdis. 1940-aisiais parvežė šviesą iš Rytų, dabar – iš Vakarų. Sieja tai, kad elitas toks pat – parsidavėliai.

demaskuoja Fedorovskis

„Planeta užgrobta” (A. Fedorovskis) „Планета захвачена. (А. Федоровский)“ https://youtu.be/ZxDjGK1JPTc „Tam kas vyksta pasaulyje, aš skaitau, kad dalis žmonių vienos etninės priklausomybės užgrobė valdžią planetoje ir tai vadinasi kriptoneosionizmas … tai ką turime šiai dienai tai nenormalumas, ko esmę sudaro tai kad tai kas sudaro mažiau nei vieną procentą gyventojų, kontroliuoja viską ne vienoje šalyje… Sionizmą jie pastatė. Sionizmas tai pastatymas grynos nacionalinės valstybės, … kai tik buvo pastatyta Izraelio valstybė, sionizmo problema užsibaigė. Bet esmė tame kad anksčiau sionistai kalbėjo apie įgijimą pažadėtosios žemės, tai dabar pažadėtąją žeme praktiškai jie padarė visą planetą ir tame pati didžiausia problema… Tai anomali problema … Aš konstatuoju kas yra šią dieną… …Jūs sakot kripto ką tai reiškia? Nu va, pavyzdžiui – kriptoukrainiec – tai… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

….panteizmas geriausias tikejimas…smegenu ir gamtos simbioze.Ir nereik jokiu gudrociu…va,tik ka sugalvojau be jokios naprezonkes.Paneikit ,kas galit….viskas paprasta,kas teisybe.

Grįžk į laboratoriją

Neseniai Lietuvos miškuose aptiktas ir iš karto į Raudoną knygą įtrauktas, geriausiai išsilaikęs primatas ,nauju moksliniu užvadinimu”smegenų marinizmas”,tai labai reta,vienetinė, gamtos simbiozė nuo žmogaus atgal link beždžionės jau tau nedaug liko,kai bandai rašyti savo panteistines mėlynų smegenėlių simbiozes ,kaip ta geltona makaka su pagaliuku ant žemės.

blue yellow zov marinie

..eitum tuei melstis ir zegnotis sventai trejybei,apie kuria cia rasoma zemiau….tau raudonasis bletkeroidas duos isrisima…tave surisant ir imetant i Vasaros5 lovyte/o jei kaaa,tai i Vasaros7 austejytes lovyte….kas nutiks,net pagalvot baugu,bet tu to nusipelnai,vanjka duracok cok cok…

Prašalietis

Labai jau „europietiškai nekorektiškai ” atsiliepi apie milžiniškas pastangas padėjusį, pastaruosius du metus komentarų erdvėje iki „marinato geltonai mėlynuojantį”, kad lansberginiame durnių laive atrodyti labiausiai „vakarietiškai pacivilizuotu”, atrodyti didžiausiu „anti marksistu, anti kremliniu…”, buvusį tarybinių laikų „prestižinės” Salomėjos Neries mokyklos, kurioje mokėsi ir tokia šiandienos „antikomunistinė įžymybė” kaip Grybauskaitė…, mokinį, Vilniaus Vinco Mickevičiaus Kapsuko Universiteto auklėtinį tarybinį „humanitarą”(kitokių „specialistų” tarybiniai universitetai socialistiniam liaudies ūkiui neruošė).. Nieko nuostabaus, kad eurokolūkyje ir NATO patalpintame lansberginiame durnių laive „sotus ir laimingas” gyvenimas ne vieną padarė „smegenų marazmatiku, homoseksualu…”…

blue yellow zov marinie

…dekui,sudwabaleu,uz gera zodi,kad tu padwestum…xa xa xa

slava

korporacizacija

slava

feodalizmas su kalašnikovu

slava

elektroninė vergvaldystė

ReMix

Europos užgrobimas:
Po to, kai devyni imigrantai žiauriai išprievartavo nepilnametę, kalėjimo gavo tik vienas jų.
https://rmx.news/crime/shock-after-15-year-old-german-girl-gang-raped-by-9-men-only-1-goes-prison/

Andreas Wailzer (Life Site News)

Henry Kissingeris buvo pagrindinis pasaulinės gyventojų mažėjimo darbotvarkės lyderis. 1974 m. Nacionalinio saugumo tyrimo atmintinėje „Kissingerio ataskaita“, kuri buvo išslaptinta 1989 m., buvo pasisakyta už politiką, kuria siekiama drastiškai sumažinti gimstamumo rodiklius visame pasaulyje, siekiant kovoti su vadinamuoju „pertekliniu gyventojų kiekiu“. Jo planas tapo realybe po metų, kai prezidentas Geraldas Fordas pasirašė Nacionalinio saugumo sprendimą 314.

Be to, Kissingeris buvo Klauso Schwabo mentorius ir padėjo jam įkurti globalistinį Pasaulio Ekonomikos Forumą (WEF). Netrukus po COVID‘o [plandemijos] pradžios 2020 m., Kissingeris paragino sukurti naują pasaulinę tvarką, panašią į Klauso Schwabo planą, aprašytą jo knygoje COVID-19. : Didysis atstatymas.

https://www.lifesitenews.com/news/breaking-henry-kissinger-architect-of-population-control-dies-aged-100/?utm_source=daily-usa-2023-12-01&utm_medium=email

Su artėjančiais !

Tikslus žuvusių ukrosvinų skaičius – 1 126 562 !
https://youtu.be/xptUzcRZ134

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top