Švedijos demokratų siūlymas: tegu bedarbiai valo gatves

Tegul ilgalaikiai bedarbiai, gaunantys pašalpas, padeda valyti sniegą miesto gatvėse. Šį pasiūlymą pateikė Stokholmo miesto Švedijos demokratai.

Partija mano, kad perkami rangovai nepajėgūs susidoroti, kai intensyviau sninga, ir siūlo rajonų taryboms į pagalbą pasitelkti bedarbius, kurie padėtų atlikti paprastus sniego valymo darbus.

– Stokholme gyvena tūkstančiai žmonių, gaunančių finansinę paramą, ir matome, kad miestas susiduria su sniego valymo problemomis, o tai lemia dideles išlaidas visuomenei. Todėl paramą gaunantys asmenys turėtų būti pasirengę išeiti į lauką ir padėti savo rajone, – sakė Stokholmo miesto grupės vadovas Gabrielis Kronas (Gabriel Kroon), priklausantis Švedijos demokratų partijai, portalui Mitt i.

Nauda gyvenimo aprašymui

Miesto valdymo tarnyba tvirtina, kad reikėtų per daug pakeitimų ir galbūt būtų pažeisti galiojantys susitarimai, o transporto skyrius teigia, kad jau yra užsiėmimų ilgalaikiams bedarbiams, o norint padaryti daugiau, reikia daugiau išteklių.

– Pašalpas pragyvenimui gaunantys asmenys yra labai nutolę nuo darbo rinkos. Prisidėti prie savivaldybės sniego valymo – puikus būdas pagerinti savo gyvenimo aprašymą, – sakė Kronas.

Šaltinis: samnytt.su

4.8 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top