Svetlana Tichanovskaja: Putinas tinkamas tarpininkas derybose su Lukašenka

Savo Varpinė

Štai ir atėjo laikas, kuomet Lietuva iš ponios Tichanovskajos sulaukė, galima sakyti, padėkos už Baltarusijos „demokratizavimo pastangas“ . Tiksliau šioji dideliame naujame interviu Rusijos radijo stočiai aiškiai įvardino ką mato tarpininku galimose derybose tarp jos ir Aliaksandro Lukašenkos. Be abejo tiems , kas stebi įvykius pas kaimynus gal ir nebus didelio atradimo, tačiau telieka pareikšti gilią užuojautą dar prieš metus kliedėjusiems „europietiška Baltarusija“ , revoliucija ir kitais mūsų propagandos primestais niekais. Šioje laidoje taip pat sužinosite koks tikrasis „paskutinio Europos diktatoriaus“ bei pačios ponios Tichanovskajos populiarumas Baltarusijoje remiantis nutekinta žinybine apklausa.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nuotraukoje

du nusikaltėliai, agentaujantys Putino Rusijai.

Prieš metus

„…Apie jos pažiūras nieko nežinome Analitikas taip pat atkreipė dėmesį, kad jos pažiūros yra visiškai nežinomos. „Bet apie jos vyro pažiūras mes pakankamai žinome. Tai yra žmogus, kuris sveikina savo draugus Naujųjų Metų proga su V. Putino nuotrauka, kuris „Rusų pasaulio“ veikėjus vadina savo dvasios broliais, kuris važinėja pas juos į Krymą. Akivaizdu, kokios yra jo pažiūros. Nebūtų nuostabu, kad nedaug nuo tų pažiūrų skirtųsi ir Cichanouskajos pažiūros. Bet iš esmės tai nieko nekeičia. Esminis dalykas yra, ar mes tik žiūrime, kaip Rusija žaidžia, ar mes ir patys žaidžiame….”

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/ekspertas-keistas-cichanouskajos-kreipimasis-i-protestuotojus-isgautas-jega.d?id=84972975

Raigerdas

Aš taip ir maniau, kad V. Balkus anksčiau ar vėliau nusivažiuos. Man visą gyvenimą nepatiko žmonės, kurie, kaip tas kalvis Sovietiniais laikais, peikė, menkino per ekranus kinoteatre prieš filmą akademiką Sacharovą. Štai imame Vitalijų Balkų. Ar jis išdrįstų pretenduoti į Lietuvos Prezidentus? Manau, kad ne. O jeigu ir išdrįstų, tai būtų labai greitai nušvilptas. Ar jis galėtų tikėtis, kad jį priimtų JAV Prezidentas? Jis tokių šansų neturi net per visą likusį savo gyvenimą. Ar jis gali padaryti taip, kad vardan jo eitų žmonės protestuoti į gatves šimtais tūkstančių, žinodami, kad gali net pakliūti į kalėjimą? Jis neturi jokių šansų, kaip smarkiai jis nebaksnotų per savo tą nuplikusią puodynę. Taigi, du nepalyginami žmonės, ir jeigu juos palyginti pagal tą terminą, kad… Skaityti daugiau »

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top