Tai yra epochos karas. Interviu su arkivyskupu Carlo Maria Vigano (1 dalis)

pozicija.org

Mes dalyvaujame kare. Kare, kuris yra atvirai nepaskelbtas, kuriame kariaujama įprastinais ginklais. Tačiau jame yra agresoriai ir užpultieji. Egzekucininkai ir jų aukos, karo teismai ir jų kaliniai. Kare , kuriame smurtas vykdomas legalioje formoje pažeidžiant tiek piliečių, tiek tikinčiųjų teises. Tai yra epochos karas, pasaulio pabaigos preliudija.

Pandemijos krizė buvo nuodijama kaip melagingas atsiprašymas koordinuotose pastangose įvesti vakcinacijos ir žaliuosius pasus gausybėje pasaulio valstybių. Einam iki to, kad smerkiami atsisakantys eksperimentinio genų serumo su nežinomais šalutiniais poveikiais,kuris nesuteikia jokio imuniteto nuo viruso. Nešnekant apie moralines pasekmes, susijusia su genetinėmis medžiagomis, išgautomis šio aborto liekanų, kas katalikui yra daugiau nei stipri priežastis atsisakyti vakcinos.

Aljansas yra ne tarp valstybės ir bažnyčios.Bet tarp tamsiosi valstybės ir tamsiosios bažnyčios…

Šių žiaurių ir negailestinga žudynių akivaizdoje dauguma tyli arba rikiuojasi paklusniai iš baimės savų interesų arba ideologinio aklumo.

Universitetai ir kitos institucijos suformavo intelektualus, politikus, bankininkus, profesorius ir žurnalistus, indoktrinuotus progresyvia ideologija. Taip pat kaip kairieji įsikūrė kultūrinėse ir politinė sferose. Persekiojimai ne daug kuo skiriasi nuo praėjusių dešimtmečių.

Mes papuolėme į spąstus. Jie klauso tų, kas jiems moka. Esame aklagatvyje…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top