Tai yra epochos karas. Interviu su arkivyskupu Carlo Maria Vigano (1 dalis)

pozicija.org

Mes dalyvaujame kare. Kare, kuris yra atvirai nepaskelbtas, kuriame kariaujama įprastinais ginklais. Tačiau jame yra agresoriai ir užpultieji. Egzekucininkai ir jų aukos, karo teismai ir jų kaliniai. Kare , kuriame smurtas vykdomas legalioje formoje pažeidžiant tiek piliečių, tiek tikinčiųjų teises. Tai yra epochos karas, pasaulio pabaigos preliudija.

Pandemijos krizė buvo nuodijama kaip melagingas atsiprašymas koordinuotose pastangose įvesti vakcinacijos ir žaliuosius pasus gausybėje pasaulio valstybių. Einam iki to, kad smerkiami atsisakantys eksperimentinio genų serumo su nežinomais šalutiniais poveikiais,kuris nesuteikia jokio imuniteto nuo viruso. Nešnekant apie moralines pasekmes, susijusia su genetinėmis medžiagomis, išgautomis šio aborto liekanų, kas katalikui yra daugiau nei stipri priežastis atsisakyti vakcinos.

Aljansas yra ne tarp valstybės ir bažnyčios.Bet tarp tamsiosi valstybės ir tamsiosios bažnyčios…

Šių žiaurių ir negailestinga žudynių akivaizdoje dauguma tyli arba rikiuojasi paklusniai iš baimės savų interesų arba ideologinio aklumo.

Universitetai ir kitos institucijos suformavo intelektualus, politikus, bankininkus, profesorius ir žurnalistus, indoktrinuotus progresyvia ideologija. Taip pat kaip kairieji įsikūrė kultūrinėse ir politinė sferose. Persekiojimai ne daug kuo skiriasi nuo praėjusių dešimtmečių.

Mes papuolėme į spąstus. Jie klauso tų, kas jiems moka. Esame aklagatvyje…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
dauguma tyli

vakcinacijos – išgautomis iš aborto liekanų, kas katalikui yra daugiau nei stipri priežastis atsisakyti vakcinos.
Šių žiaurių ir negailestinga žudynių akivaizdoje dauguma tyli arba rikiuojasi paklusniai iš baimės savų interesų arba ideologinio aklumo.

Egzekucininkai ir jų aukos

smurtas vykdomas legalioje formoje pažeidžiant tiek piliečių, tiek tikinčiųjų teises.

Reikia matyti plačiau

Kaltinti yra šėtono metodas. Labai paprasta suskaldyti ir valdyti. Šėtonas visada pasako daug tiesos, bet, kaip ir Ievai su Adomu, jis įvėlė truputėlį melo. Tik, šėtonas taip pat nėra labai gudrus, t.y. persistengia. Šiuo atveju įveldamas ir lefebristų išvedžiojimus ir norus. Popiežius labai ryžtingai išmetė šiuos skaldytojus, kurie prisidengę ale tradicija, labai agresyviai skaldė katalikų bažnyčią. Man labai patiko šis jo veiksmas, nes seniai mačiau šį bręstantį pūlinį Vilniuje. Jei, kaip čia teigiama, apie kaip tokį blogį katalikų bažnyčioje, tad kam tie apsivalymai nuo tų, kurie akivaizdžiai skaldė ją? Dabar yra paskelbtas Sinodas, kuris skatina krikščionis susivienyti ir kalbėtis, kas tikrai yra jau išbandytas ir pasiteisinęs būdas pasipriešinti globalistams, t.y. šėtono užmačioms. Kiekvienas dirbantis krikščionis privalo jungtis į krikščionišką profsąjungą.… Skaityti daugiau »

Taip

daug blogio priviso, bet nėra jėgos, kuri pasipriešintų. Mes esame susiskaldę ir skaldomi toliau. Valdžiažmogiai ir toliau tai daro, kaip pasai, visokie ribojimai. Žiniasklaidos žiaurus puolimas ant kitokių, net ant prezidento nerinkdami nei metodų, nei žodžių. Jie, kaip tik nuteikinėja žmogų agresijai. Tai pavyzdys prie RIMI, kur žmogėnas su GP, panaudoja ginklą prieš kitą žmogų.
Dieve, padėk mums vienytis tam, kad vėl kitą kitokį nei aš galėtume gerbti ir ramiai gyventi. Blogis yra mumyse, nesiduokime jo būti apsėsti.

Vytas

Taip –
vienybėje yra jėga!!!

Xxx

Ne visos vakcinos gaminamos naudojant naudojant iš aborto gautą medžiagą
Reiktų atsakinguose straipsniuose įvardinti pavadinimais kas yra kas.Pasidomėti juk galoma Niekas neslepia

Popiežius masonas?

Kai esi neregys gali kiek nori plačiau žiūrėti vis tiek nematysi.Kas išgydys matančius neregius,kurie turi akis,bet nemato,turi ausis,bet negirdi?O gal nesupranta tai ką girdi

https://youtu.be/X_sL3MCxypE

https://youtu.be/HPGHakVHUEQ

https://youtu.be/1VUT_ZQesBA

>> Reikia matyti plačiau

Tiesa yra žymiai svarbiau už vienybę, o vienybė nebūtinai gali būti Tiesa. Būtent, siekiant bet kokia kaina tik vienybės Tiesos sąskaita, galima ir su šėtonu susidraugauti, nes šėtonas, ypač šiuolaikinis (priešingai negu, tamsta, čia teigi), yra labai labai gudrus ir gali infiltruotis net į pačios Bažnyčios vidų.

ah.ą

šeimininkai, piemenys ir avys. Kiek avių kirpti, kiek skersti nurodo šeimininkas, o piemuo tik vykdo. Šiai dienai prezidentai piemenų vietoje vykdo šeimininkų nurodymus, na o skerdžiamų ir kerpamų avių vaidmenį atliekame mes. Vienu žodžiu Švabas ir gyvulių ūkis.

zita.

Ko tyli mūsų juodaskverniai?

zitute

tau, matau, yra labai negerai. Išgerk vaistų, nurimk, toliau skaityk savo mėgiamus markso raštus.

O jei bent kiek pasidomėtu, tai kunigai ir vienuoliai Lietuvoje netyli. Bet gi tu nieko nenori žinoti.

Ir pagaliau sudegink tuo markso raštus. Mesk į krosnį, kuo greičiau. Pradėk domėtis tikrove.

Baptistas

Ačiū vyskupui. Ačiū jam už drąsą. Lietuvoje irgi yra taip mąstančių, tik jie dažniausiai tyli.

Taip

mūsų Kunigai + Vyskupai + Arkivyskupai labai labai geri!
Ačiū Jums visiems!!!
Dievo palaimos!

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top