Tarptautinis olimpinis komitetas atšaukia testosterono reikalavimus lytį pakeitusiem sportininkams

laikmetis.lt

Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) nebereikalaus iš lytį pakeitusių sportininkų atlikti testosterono testą ir leis dalyvauti pasirinktos lyties sporto varžybose.

Naujose sporto politikos gairėse organizacija pabrėžė, kad dalyvauti pagal identifikuojamą lytį galės visi, nebent bus pateikti akivaizdūs medicininiai įrodymai apie transeksualaus asmens ypatingą fiziologinį pranašumą prieš kitas varžoves. Toks sprendimas atšaukė 2015 m. įvestus reikalavimus lytį pakeitusiems vyrams pateikti testosterono tyrimo rezultatus. Viršijus numatytą testosterono lygį tokiems sportininkams su moterimis varžytis buvo neleidžiama.

„Turim nebediskriminuoti jokio sportininko, visiems turi būti suteikta teisė varžytis be diskriminacijos, nei vienas sportininkas neturėtų susidurti su neteisingomis kliūtimis, palyginus su kitais dalyviais“, – teigiama komiteto dokumente.

TOK atstovai teigė besitikintys, kad toks sprendimas atneš daugiau lygybės sporte. Naujasis dokumentas reikalauja pasaulio sporto organizacijų peržiūrėti savo sporto tvarką ir užtikrinti teisingas taisykles sporto dalyviams. „Turėjome išplėsti įrodymų bazę“, – sakė TOK sporto medicinos direktorius Richard Budgett (Ričardas Badžetas).

„Sunku rasti vieną faktorių, tokį kaip testosterono tyrimai, kuris determinuotų lyčių pranašumo sporte skirtumus, tad reikia daugiau tyrimų, kad galėtume nubrėžti ribas“, – teigė TOK atstovas. TOK savo gaires pasaulio sporto organizacijoms tikisi pristatyti kitų metų kovo mėnesį, iškart po Pekino žiemos olimpinių žaidynių.

Šaltinis: Washington Post

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nesupratau

prie ko kažkoks testosteronas . Pasižiūri , pvz , ar turi ar neturi pimpalą ir viskas kaip ir aišku .

to nesupratau

taigi pimpalas nera joks rodiklis, anot siuolaikiniu „specialistu”. paklauskite ir musu valdanciuju, jie irgi atsakys, kad ir su pimpalu sekmingai gali buti ne tik vyras, o moteris, arga zmoga. cia priklausomai nuo to, kaip jauciasi ta diena. ir jeigu jus tam neprtariate, reiskia, kad skleidziate neapykantos kalba ir jums taikytinos ivairios bausmes. sveiki atvyte tsakant i ateity dabartyje

na,

lyties pakeisti neįmanoma, todėl bent jau „Tiesos’ portale turėtų būti rašoma „Lytį „pakeitusiems” sportininkams…”

olimpinis čempionas

William Bruce Jenner, po 3 vedybų ir šešių vaikų, nutarė tapti moterimi. Jo veidas iki pasišlykštėjimo patapo snukiu su išpūstomis lūpomis, dirbtiniais pa pais ir, kažin ar pašalintu pimpu.Viskas dėl pinigų – mat jo podukra Kim Kardashian uždirbo milijonus per savo show, kai ji be jokio gėdos jausmo leido transliuoti intymumą – sexą lovoje. Ja pasekė motina, seserys. Bruse liks paraštėse- nutarė atkreipti dėmesį – pavrto moterimi Caitlyn Marie Jenner. Šlykštukai.

Ehrmantraut

Pjeras de Kubertenas kape vartosi, atkreipkit dėmesį – tik po Pekino olimpinių žaidynių, matyt kinai nepritaria „naujovėms” ir nenori pvz. dailiojo čiuožimo porų varžybose šokančių dviejų vyrukų.

Al. Ehrmantrautui

Kodėl tik dviejų? Septyniasdešimt dviejų, skirtingų lyčių. Arba vyro zoofilu ir asilo… vyro su mergaite… su numirėliu.

ah1

> Nesuprantu. Nebūtinai žiūrėt į pimpalą tarp kojų, galima ir į išangės „žiedą”/ anusą. Nėra anuso žiedo – moteris, yra anuso žiedas vyras. Nežinojot?

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top