Teigiama, kad LGBT ideologija kelia grėsmę Lietuvos nacionaliniam saugumui

Neseniai ėmė veikti internetinis puslapis STOP LGBT IDEOLOGOIJAI

Jame skelbiama, kad ši ideologija kelia grėsmę Lietuvos nacionaliniam saugumui. Ir tai mėginama pagrįsti gausiomis mokslininkų publikacijomis.

Jame nurodoma, jog  tai yra atsakas į LGBT vykdomą dažnai agresyvią propagandą, bandant Lietuvos visuomenei prievarta primesti savo ideologiją. Ji kelia grėsmę nacionaliniam saugumui todėl, kad kėsinasi į visuomenės moralinę tvarką ir prigimtinę šeimą – tautos, valstybės pagrindą.

Minėtame puslapyje pateikiami keli pražūtingo šios ideologijos priėmimo pavyzdžiai:

Pvz., Suomijos parlamento narės  Päivi Räsänen (Paivi Rasanen) teisinis persekiojimas už Biblija paremto požiūrio sklaidą. Jai  pareikšti įtarimai dėl tariamo „etninio kurstymo“ ir „neapykantos kalbos“. Už tai politikei numatyta iki dvejų metų laisvės atėmimo bausmė. Daugiau.

Kitas pavyzdys – Kepyklos savininko teisinis persekiojimas, už tai, kad atsisakė iškepti LGBT ideologiją propaguojantį tortą. 2014 metų gegužės mėnesį „Ashers Baking Company” kepykla, esanti Belfaste, gavo užsakymą iškepti tortą, kurio kaina buvo 36.50 svarai. Ant torto turėjo būti pavaizduoti „Sesame Street” lėlės Bert ir Ernie (Bertas ir Ernis).

„Sesam Street” – tai amerikiečių mokomoji laida vaikams, susidedanti iš lėlių vaidybos, dokumentikos bei animacijos. Bert ir Ernie veikėjai šioje laidoje yra gėjai.

Užsakymas buvo priimtas, pinigai sumokėti, bet po 2 dienų kepyklos savininkai krikščionys paskambinę užsakovui pasakė, jog torto iškepti negali dėl užrašo ant jo.

Torto užsakovas užsirūstino ir pradėjo teisinį bylinėjimąsi su kepykla, kuriame jį palaikė Š. Airijos Lygiateisiškumo Komisija, dėl jo seksualinės orientacijos diskriminavimo, ir laimėjo bylą grafystės teisme 2015 metais bei Š. Airijos apeliaciniame teisme 2016 metais.

Kepyklos savininkai, palaikomi Krikščionių Instituto, 2018 metais kreipėsi į Aukščiausiąjį Teismą ir bylą laimėjo.

Tada ieškovas 2018 metais kreipėsi EŽTT teigdamas, kad Aukščiausiasis Teismas priėmė sprendimą neatsižvelgęs į Europos Žmogaus Teisių Konvenciją.

EŽTT sprendimas (sausio 6 dieną) buvo toks: „Ieškovas neišnaudojo visų teisinių galimybių savo šalyje. Žmogaus Teisių Konvencijos niuansus reikėjo nagrinėti savoje šalyje, o ne ignoravus tai, kreiptis į EŽTT. Todėl byla yra atmesta kaip nepriimtina”.

Gėjų teisių advokatas Ciaran Moynagh (Sarajanas Mojnagas) tepasakė: „Mes dar pagalvosime ar kreiptis į savo šalies teismą”. Daugiau.

Trečias pavyzdys – Pedofilijos įteisinimo judėjimas Olandijoje. 1982 metais įkurta Olandijos pedofilų teisių organizacija „Martijn“ ragina visuomenę toleruoti pedofiliją, tačiau teigia esanti griežtai nusistačiusi prieš bet kokios formos seksualinę prievartą.

Leuvardeno teismas 2011 metais atsisakė kelti baudžiamąją bylą dėl šios asociacijos, nors jos idėjos kurstė pasipiktinimą netgi liberaliojoje Olandijoje. Šios organizacijos buvęs vadovas Adas van den Bergas 2011 metais buvo nuteistas kalėti trejus metus dėl vaikų pornografijos laikymo.
2012 metais Aseno mieste teismas paskelbė sprendimą uždrausti šią organizaciją, turinčią apie 60 narių. Tačiau asociacijos vadovas Marteinas Eitenbogardas pateikė apeliaciją., o apeliacinis teismas, panaikino pernai priimtą minėtą teismo nutartį. Joje skelbiama, kad  Olandijos pedofilų teisių organizacija „Martijn“, raginanti toleruoti lytinius santykius tarp vaikų ir suaugusiųjų abipusiu sutikimu, negali būti uždrausta.

„Apeliacinio teismo nuomone, šios asociacijos darbas prieštarauja viešajai tvarkai, tačiau nėra grėsmės, kad ji trikdys visuomenę“, – nurodė šalies šiaurinėje dalyje įsikūręs Arnhemo-Leuvardeno teismas. Daugiau.

Dar vienas pavyzdys – Tėvas Kanadoje buvo įkalintas už tai, kad savo mergaitiškos lyties vaiką vadino „dukra”. Ši istorija įgauna vis didesnį pagreitį ir yra nušviečiama anglakalbėje žiniasklaidoje.

Teisėjas išdavė orderį areštuoti tėvą, esą jis pavadinęs savo biologinį vaiką „dukra“ ir vadinęs ją įvardžiu „ji“. Jis buvo apkaltintas teismo negerbimu.

Tėvas prieštarauja dėl jo vaikui atliekamų lyties keitimo medicininių procedūrų ir dar kartą pareiškė šį prieštaravimą, tikėdamasis išgelbėti savo atžalą nuo negrįžtamos žalos. Kanados medicinos sistema, teisinė sistema ir vaiko motina skatina vaiko socialinį ir medicininį pasikeitimą.Daugiau.

STOP LGBT IDEOLOGOIJAI  puslapio tikslai yra:

ŠVIETĖJIŠKAS. Vienoje vietoje pateikti išsamią informaciją LGBT ideologijos klausimu, kad skaitytojas galėtų įgyti visapusišką supratimą kodėl LGBT ideologija grėsmė nacionaliniam saugumui.

UGDOMASIS. Ugdyti visuomenės pagarbą ir užuojautą LGBT žmonėms, skatinant jų nesmerkti, bet geriau suprasti jų sužeistumo priežastis, kartu ugdant bekompromisį LGBT ideologijos atmetimą.

PAGALBINIS. Talpinti įvairią praktinę informaciją, nuorodas į kitų svarbių organizacijų puslapius, video archyvą, kad kiekvienas rastų galimybes tolimesniam augimui, ypatingai nukreipti pagalbos ieškančius LGBT žmones.

KRIKŠČIONIŠKAS. Liudyti krikščionišką tikėjimą kaip vienintelę tiesą, kuri veda į tikrą laisvę ir gyvenimą, gerbiant kiekvieno laisvą apsisprendimą.

Daugiau nuorodoje  https://stoplgbtideologijai.lt/

5 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top