Tendencijos. Jurga Lago ir Rūta Visocnik. Kultūrinis karas. Greitai pajusime realias permainas

Kviečiame pasiklausyti pirmosios tinklalaidės „Tendencijos“ laidos.
Projekto sumanytojos ir įgyvendintojos dvi viešojo, politinio gyvenimo komentuotojos – Jurga Lago, menininkė, dizainerė, ir Rūta Visocnik, advokatė, visuomenininkė.

Pokalbio pretekstu pasirinkusios Pasaulio ekonomikos forumo sukurtą filmą, kuris skelbia, kaip gyvensime artimiausiu metu.
Tarkim, neturėsime nuosavybės ir būsime laimingi… Ši mintis pokalbininkėms nekelia nuostabos – kad tai vyksta, jos sakosi pastebėjusios jau anksčiau.
Joms kur kas įdomiau kitas klausimas: kaip tai įvyks? Kaip tai dera su su demokratija? Ir pan.

Ką apie šias ir kitas Pasaulio ekonomikos forumo išryškintas tendencijas mano Jurga Lago ir Rūta Visocnik daugiau sužinosite pasižiūrėję šį vaizdo įrašą:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
30 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kas turite Feisbuko paskyrą -

(mat, LRT ne feisbuko narių nuomonių nepriima) Gal galite į LRT komentarus po šiuo straipsniu ,,Tautinėms bendrijoms lietuvių kalba ir kliūtis, ir galimybė – kas galėtų padėti išeiti iš užburto rato” − lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1307918/tautinems-bendrijoms-lietuviu-kalba-ir-kliutis-ir-galimybe-kas-galetu-padeti-iseiti-is-uzburto-rato parašyti priminimą to iš ŽT ir TMAPK dokumentų, ko nenori žinoti ir prisiminti politikai ir politikos aferistai: tie dokumentai REIKALAUJA, kad VALSTYBĖ nediskriminuotų kitataučių – kad ji jiems suteiktų privalomą vidurinį išsilavinimą mokyklose VALSTYBINE kalba , nes tik tai jiems suteikia LYGIAS GALIMYBES susirasti darbą ar studijuoti, imtis mokslinio darbo. Išvada : kadangi vidurinio išsilavinimo suteikimas yra ne tik valstybės, bet ir tėvų PAREIGA, šį ĮSTATYMĄ PAŽEIDŽIANTYS TĖVAI (ir trukdantys valstybei vykdyti šią pareigą!) turėtų atsakyti pagal įstatymą, gal net jų tėvų teisės turėtų būti apribotos, nes… Skaityti daugiau »

Tvankstas

Prisiminkime demokratijos ištakas : prisiplėšę vergvaldžiai sugalvojo valdyti apvogtuosius per nuleistą jiems santvarką – taip vadinamą demokratiją.
Aristotelis po gerų 150 metų trumpai apibrėžė : ‘demokratija yra blogiausia iš visų galimų santvarkų, kurioje hienos valdo asilus’.
Išmušė hienų triumfo laikas.

Jules

Dabar mums paskelbtas Sanitarinis karas. Na, žinoma, Kultūrinis karas vyksta jau seniai – drapalinama Europa. Ant-Europos pas mus, Lietuvoje, labai daug. Estijoje mažiau. Nuo Lietuvos mūsų pseudo inteligentai vėl nori atplėšti Pietryčių Lietuvą, kaip už karūną, kadais visą LDK, pradžiai paverčiant ją vasale, ane, Kapsukės prapiesoriai? Europos Vasalitetas niršta, prarandantis savo šeimininką, kai teks ateity akis į akį susidurti su savo tautomis – tautiečiais ir keliauti Europos tautų teisman už šimtametį, akivaizdų melą. Žinoma, Kapsukei ir jos studentams jis neakivaizdus, kol Trokė laiko Tiesą užrakintą nuo nulėpausių po devyniais užraktais, kol Londono ir Maskvos archyvai uždaryti arba supleškinti – rašalu sulieti ar pavardės dokumentuose iškirptos ir t.t., ir pan. Tschüß!

Tvankstas

Jules – jei JAV universitetų profesūra yra 98,6 nuošimčio už demonokratus, tik 1,6 nuošimčio yra už amžinąsias vertybes, šeimą ir D. Trump’ą, jei Bergoglio kuria kartu su Rotschild gimine inkliuzyvinį kapitalizmą, tai Lietuvos universitetų besmegenija su valdžionių kinkadrebyste prieš J. Biden, B. Gates Pasaulio Vyriausybę ir G. Soros Europos Vyriausybę, Wallenberg šeimos maitinančius bankus – ką gali duoti Lietuvai ?
Tik Lietuvos, lietuvių tautos ir lietuvių kalbos sunaikinimą per 4 metus.
Po 4 metų bus pažangiausių kvaišalais apspangusiųjų gubernija ar vaivadija.

Jules

Dovanokit korektūrinę klaidą. Turėjo būti ne „Ant-Europos”, o Anti-Europa(Anti-Europos mūsuose labai daug, egzistenciškai pavojingai daug), na, kaip antivisuomenė ir visi kiti pseudukai su aukštais Kapsukės moksliniais laipsniais – Pasaulinės revoliucijos moksliniais laipsniais. Šiuo metu su aukštais kovidiniais laipsniais vardan vieno Pasaulio valdovo, pradedant PSO. Juk neužmiršote, manau, kad Sovietijos herbe buvo Žemė žmonių planeta pavaizduota, tiesa? Ir kas tą herbą dabar perėmė, nežinot ar vaizduotės neturit? Jei pamiršote priminsiu, kad tokią organizaciją mums suvairavo Stalino šnipas-vienas nemažiau garsus bolševikas. Ir dar reiktų nepamiršti, kad vienas galingas prezidentas, sunkiai sirgdamas, irgi mirė ant to pačio Stalino arba Bolševikų šnipės rankų – ant tapytojos portretistės rankų. Ar jums, paiki studentai, kalba apie tai dabartiniai Kapsukės prapiesoriai? Būtų gerai, jei painformuotumėte, o tai… Skaityti daugiau »

Žemyna

Prašau Feisbuko narių pagalbos, nes LRT eis per visus Vilniaus krašto rajonus (rubrika ,,LRT ieško atsakymo”, ar kažkaip panašiai), taigi, tai tęstinė tema, todėl ir žurnalistams verta tai priminti, ir tiems, kas įsitrauks į temos svarstymą.
(Tiesa, maloniai nustebino antraštėje žodis ,,bendrijos”, bet tekste vėl ,,mažumos”. )

2020 m. rinkimų

nebuvo. Nes žmonės, bent jau provincijoje, negavo jokios informacijos apie rinkimų dalyvius. Nei spausdintos, nei internetinės. Žmonės rinkosi jau balsavimo kabinose, žymėdami iš anksčiau pažįstamus pavadinimus ar pavardes, arba supykę visai nėjo balsuoti.

Fui..,

Kalvarijų turgaus lygio ,diskusija”: dviejų pagyvenusių moteriškių pasakojimai apie pasaulio tvarką perskaičius porą knygelių ir žinant porą pavardžių… Dievulėliau iki ko nusivažiavo Lietuva, jei tokių marazmų kažkas klauso…

Oras

jau ribojamas (kaukės), kitas ribojimas bus vandens ribojimas. Įdomu, koks kovidas tam pasitarnaus?

>Fujui

tai kokius tavo interesus tos moteriškės užkliudė, stribokvaiki?

Mad

Už netolimo laiko horizonte, jau matosi postapokaliptinis pasaulis.Nauja pradžia ir civilizaciją, mūsų didelis visuotinis pabėgėlių miestas,vergų ir imperatorių miestas į kurį veda visi dykumų keliai.
Teprasideda žemės genčių kova dėl išlikimo ir išsekusių gamtos turtų po pasaulinio žemės karo.Kai žmogaus gyvybė bus ne daugiau už vandens gurkšnį ir išliks tik stipriausi ar išsislapstę

https://youtu.be/5O0xLHzgER4

Aciu

Gera laida.Aciu Autorems.

Įdomi

intelektualių vedančiųjų laida su teigiama intelektualios energetikos doze,
nors kalbama apie pavojingus sukurtai kultūrai ir civilizacijai etapus.

Hm.

Dėl Dievo meilės, ištaisykit tą klaikią korektūros klaidą. Ieškokit „Rūra“ su Ctrl-F ir ištaisykit. Greitai!

ah1

vienu žodžiu laukia komunizmo rojus?

Žemyna

Ir vaikai nebus tavo? Na, su tuo jau seniai susidūrėme, tik dar neįvardijome, jog mes tik gimdytojai, kad mūsų ,,produkcija” valstybei priklauso. Niekas negali būti tikras, kad gatvėje ar į namus neįsiverš koks ,,pareigūnas” ir neišplės iš rankų vaiko… Sąjūdžio vienas tikslų buvo GRĄŽINTI VAIKĄ, JO AUKLĖJIMĄ ŠEIMAI. Kad mokykla klystkeliais nevestų vaiko. Deja, į tai seniausiai nusispjauta. Tolesniam lavinimui, studijoms naudingus, būtinus dalykus pakeitė pamokos apie sekso technologijas, ,,mažuosius princus”, belytes būtybes ir kt. ,,pažangienos”. Vakaruose motinos dar trumpiau, negu Lietuvoje, kūdikio priežiūros atostogas turi. Šeima yra NESAUGI, ji neturi galimybių apsaugoti vaikus nuo jiems kenksmingos informacijos. Net ir be sekso – ar pastebėjote, jog portaluose visą parą didžiausiomis raidėmis į akis lenda informacija apie lošimą ir gėrimus. Tai,… Skaityti daugiau »

Oho

Advokate visam grazume,,….karpaviciaus santuokos liudininke -tuo viskas ir pasakyta…nu kad Lago su ja ,va cia tai naujiena.

Jules

Valstybė yra žmonės. Vadinasi, Jūsų vaikai priklauso valstybę valdantiems ir jos resursais besinaudojantiems elitiniams(veisliniams) žmonėms. Paprasti žmonės tėra jų resursas – išnaudojimo objektas. Na, bet dėl to jie iš dalies ir patys kalti, besivaizduojantys viską žinančiais ir kad visi vagys, ir panašiai – tik ne jie patys. Vergas svajoja apie savo vergų įsigijimą. Būkite budrūs – venkite tokių, nes vergas vergui būna žiauresniu ir negailestingesniu, nei veikiantis duotu momentu vergvaldžiai, kol juos nepakeitė kiti. Taigi XX amžius buvo kieno amžiumi, nežinot? Nežinot savo noru (laisvanorišku noru būti apgautu už tam tikras privilegijas ir viršenybes runkeliokų atžvilgiu) ar kad šito Jums Kapsukės prapiesorius nepasakė? Arba protinga meilužė nepasakė? Kas valdo Covid’ą – tas valdo šiandien ką?

Papa Borgia to Oho

O gal nuo kada NS su kuo ten susidėjo? Prašom patikslinti.

Milaiti,

tu šiandien trijuose asmenyse ar jau keturiuose? 🙂

Tvankstas

Prigyvenome gojų holokausto laiką. 7 milijardai turi išnykti.

Tvankstas

Oho – negaliu pakęsti gydytojų, žurnalistų ir advokatų, jau vien šią profesiją pasisakantis žmogus man sukelia įtarimą dėl sąžiningumo.

Kaip iš tiesų?

Jurga Lago verta pagarbos už profesinius pasiekimus,tvirtą poziciją ir tiesmukišką nuomonės reiškimą,bet neeilinio Žmogaus Čilinsko dukra kelia klausimėlių:kas jai kliuvo Venckienės darbe,kaip,tokia įžvalgi,nematė a.a.Karpavičiaus ligos,kas iš tiesų ją siejo su gražiaja našle?Skeletai spintoje ir pas bekylančią advokatę?Gal reikėtų išpažinti savo klaidas prieš mokant gyvenimo kitus?

BUKIME VIENINGI LT

2021.01.06 – NAUJIENA – „Karolis Venckus. Rūta Visocnik – melagė, oportunistė, manipuliatorė… Mano mamą parvežus į Lietuvą 2019 metų lapkritį, atsirado tokia „visuomenės veikėja“ Rūta Visocnik, kuri nusprendė šiek tiek paspardyti gulintį ir susirinkti keletą feisbuko „laikų“. Apie tokio tipo asmenybes turbūt nebūtų verta net rašyti, bet kadangi ji ką tik pradėjo filmuoti naują laidą internete, manau, reikėtų žmonėms žinoti kas čia per asmuo. Kuomet mano mamą parvežė į Lietuvą po dviejų metų kalėjime JAV ir patalpino į Kauno Tardymo Izoliatorių, „visuomenės veikėja“ Visocnik parašė straipsnį feisbuke, kaip mano mama yra, jos teigimu, „viena iš labiausiai korumpuotų Kauno teisėjų“ ir kad gali tai pagrįsti „konkrečių bylų duomenimis“, tačiau tų konkrečių bylų duomenų Visocnik nenurodė. Ponia Visocnik turbūt pamiršo, o galbūt… Skaityti daugiau »

Tvankstas

Todėl ir nekenčiu advokatėlių, kad jie yra melagiai – ligoniai, užmiršta tai, ką kalbėjo prieš mėnesį, metus ar 5 metus. Jų tarpe kitokio dar nesu sutikęs iš kelių dešimčių vien ligoniai – melagiai, kalba tai minutei naudingas jiems tiesas.

Tvankstas

„„visuomenės veikėja“ Visocnik parašė straipsnį feisbuke, kaip mano mama yra, jos teigimu, „viena iš labiausiai korumpuotų Kauno teisėjų“ ir kad gali tai pagrįsti „konkrečių bylų duomenimis“, tačiau tų konkrečių bylų duomenų Visocnik nenurodė.”
Tai įprasta advokatų veikla kuriant pliaukštais gandus, metų metais susikurtas svarbus sau įvaizdis sakyti ‘pamokslą nuo kalno’ rimtu veidu, kai tikrovėje tai tėra virtų kiaušinių prasmirdusio vandens šlakstymas.

manyciau

suterse savo tevo gera varda,kas ta Ruta per zmogus? Geda!Cilinskas grabe apsiverte tikriausiai..

tikrai gaila

Kai paskaiciau, kad cia ta pati advokate R.Visocnik, apie kurios advokatavima dabar daug raso lietrytis „kauno ponios” ir milijonieriaus santykiuose, galimai uzvaldant turta, o ir Garliavos ivykiuose jos pavarde figuravo, tai man labai gaila, nes as gerbiu J.Lago (bent jau iki sio laiko gerbiau).Ir esu nustebinta, kad tai tikrai gerbiamo zmogaus a.a.Cilinsko dukra.Nors ne veltui yra patarle „Pinigai nesmirda”.

Kis

Kas liecia kulturos paliks iprastoje vietoje,Juozapaitiene soks i dainuos,o Juozpaitis jaja slovins,kels i tarptautines aukstumas?

vardenis

Parasykit daugiau apie Rutos Visocnik darbelius, kai plove pinigus Kauno banditams. Dabar gal jau uzsakymai pasibaige, tai bylose pasalpiniai pries Lietuvos valstybe atstovauja, gina ju interesus.

30
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top