Tėvai padavė JAV mokyklos rajoną į teismą – jiems neleidžiama atsisakyti LGBT tematikos pamokų

laikmetis.lt

Tėvai padavė Merilando (JAV) mokyklos rajoną į teismą dėl teisės neleisti vaikams lankyti LGBT tematikos pamokų, praneša „Christian Post“.

Siekiama atkurti tėvų teisę apsaugoti savo vaikus nuo seksualinės tematikos LGBT medžiagos, kai Merilando mokyklos apygarda pareiškė, kad jie negali atsisakyti savo vaikams pamokų, kurios, tėvų nuomone, yra įžeidžiančios ir netinkamos pradinio mokyklinio amžiaus vaikams.

Krikščionių, musulmonų ir žydų kilmės tėvai apkaltino Montgomerio apygardos viešąsias mokyklas (MCPS), kad jos neleidžia jiems nustatyti savo vaikų religinio auklėjimo.

Tėvai nerimauja, kad tam tikros mokyklose leidžiamos knygos supažindina jų vaikus su prieštaringomis idėjomis apie tapatinimąsi su priešinga lytimi ir seksualinius eksperimentus.

„Becket“ advokatų kontoros viceprezidentas ir vyresnysis patarėjas, laikraščiui „Christian Post“ sakė, kad ieškinio centre atsidūrė knygos, skirtos ikimokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniams. Pasak jo, dvi iš knygų, dėl kurių prieštarauja tėvai, vadinasi „Pride Puppy“ ir „Uncle Bob’s Wedding“.

Gegužės mėnesį „Becket“ pateikė federalinį ieškinį JAV Merilendo apygardos teismui dėl tėvų teisės spręsti, su kokia medžiaga susiduria jų vaikai, ir nuspręsti atsisakyti tokių pamokų. Tėvai padavė į teismą mokyklų kuratorę Monifą McKnight ir mokyklos tarybos narius dėl sprendimo nepranešti tėvams informacijos ir neleisti jiems atsisakyti leisti savo vaikus į LGBT tematikos pamokas.

Šaltinis: Christian Post

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top