Tėvas Jamesas Martinas toliau „spontaniškai” laimina LGBT poras

laikmetis.lt

JAV kunigas Jamesas Martinas (Džeimsas Martinas) paskelbė apie dar vieną tariamai spontanišką homoseksualų poros palaiminimą, pasidalindamas ir pagauta apeigų akimirka.

Socialiniame tinkle „X”, buvusiame „Twitter”, paskelbtoje naujienoje kunigas aprašė, kaip neseniai palaimino draugą ir jo „vyrą”, kaip porą, vadovaudamasis Vatikano deklaracijoje „Fiducia Supplicans” pateiktais nurodymais.

„Jiedu kartu jau 20 metų ir gyvena netoliese, – rašė J. Martinas. – Susitikome „Shake Shack”, sėdėjome lauke ir smagiai leidome laiką dalydamiesi prisiminimais, bendraudami ir kalbėdami apie Bažnyčią, nes visi keturi esame katalikai. Vienu metu Eugenijus pasakė: „Kodėl nesuteikus Gusui ir Džeimsui palaiminimo?”.

Kodėl nesuteikus Gusui ir Džeimsui palaiminimo?

„Tai buvo būtent tokia situacija, kokia numatyta naujajame Vatikano dokumente „Fiducia Supplicans” dėl tos pačios lyties porų palaiminimo”, – dalinosi su sekėjais jis.

„Tai buvo spontaniška (aš net nežinojau, kad Gusas atsives savo vyrą), trumpa (vis tiek neturėjau laiko pasiruošti) ir jokiu būdu nepanaši į vestuves situacija (juk sėdėjome lauke prie „Shake Shack”).”

„Taigi sukalbėjau Aarono maldą iš Skaičių knygos, kuri man visada patiko: ‘Tegul Viešpats tave laimina ir saugo…’, suimdamas abiejų rankas virš stalo.”

„Man nežinant, Eugenijus savo telefonu padarė greitai nuotrauką, kurią matote čia. Man ji pasirodė labai jaudinanti. Po to pasakiau Gusui: ƒ’Prisimeni, kaip mes tai įsivaizdavome gimnazijoje?’”

„Tuomet, kaip ir kai kur iki šiol, buvo neįsivaizduojama net pasakyti, kad esi gėjus”, – rašė jis.

„Apie „Fiducia Supplicans” buvo daug komentarų: vieni geri, kiti blogi, treti išmintingi, ketvirti ne….. – rašė kun. Martinas. – Tačiau diskusijose dažnai pamirštama, kad iš esmės kalbama apie du vienas kitą mylinčius ir Dievo ieškančius žmones, – teigė jis. – Man buvo lengva pasakyti „taip” Gusui ir Džeimsui. Pasakyti „taip” Eugenijaus pasiūlymui. Pasakyti „taip” tam, ką Bažnyčia dabar siūlo šioms poroms…”

„Ir, svarbiausia, pasakyti „taip” Dievo troškimui būti arti jo draugų, taip pat ir mano 50 metų draugo”, – užbaigė jis.

Netrukus po „Fiducia Supplicans” publikacijos 2023 m. gruodžio 18 d. t. Martinas savo jėzuitų rezidencijoje Niujorke atliko pirmąjį viešą tos pačios lyties asmenų poros „palaiminimą”.

J. Martinas tuo tarpu sako, kad „Fiducia Supplicans” leidžia laiminti tos pačios lyties homoseksualias poras, kuriose žmonės „myli vienas kitą”.

ŠaltinisLIFE SITE NEWS, LAIKMETIS

1 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top