„The Guardian“: Rusijos kariuomenė jau Ukrainoje

lrytas.lt

Tuo metu, kai Ukrainos ir Vakarų dėmesys buvo sutelktas į baltųjų sunkvežimių koloną, ketvirtadienio vakarą Rusijos-Ukrainos sieną kirto rusų karinė technika.

„The Guardian“ skelbia, kad į Ukrainos teritoriją įvažiavo 23 šarvuočiai.

Pastarosiomis dienomis visų dėmesys krypo į sunkvežimių koloną, kurią Rusija įvardijo kaip humanitarinę pagalbą. Ketvirtadienį baltu brezentu dengti sunkvežimiai važiavo vingiuotu keliu pro saulėgrąžų laukus bei žalias kalvas ir pasuko į vakarus, separatistų kontroliuojamos Izvarynės sienos perėjos link.

Tačiau netrukus, iki sienos likus 28 km, sunkvežimiai išsuko iš kelio ir sustojo dideliame lauke, kur buvo pastatyta dešimtys smėlio spalvos palapinių.

Tuo tarpu ketvirtadienio vakarą, jau sutemus, sieną kirto ir į Ukrainos teritoriją įvažiavo Rusijos karinės technikos konvojus.

„The Guradian“ žurnalistas Shaunas Walkeris, užfiksavo 23 šarvuočių koloną, kurią lydėjo degalus gabenantys vilkikai ir kitos transporto priemonės su oficialia Rusijos karine simbolika. Apie tai jis pirmiausiai pranešė „Twitter“ profilyje.

Britų žurnalistas matė ir ginkluotus vyrus.

Apie Rusijos karinės techniką praneša ir „The New Times“ specialus korespondentas. Jis matė keliasdešimt šarvuočių BMP, sunkvežimių, artileriją.

„Kijevas jau prarado pasienio kontrolę šiame regione“, – rašo „The Guardian“.

„Tai neatspindi visapusiškos Rusijos invazijos ir nėra aišku, kiek toli (Ukrainos teritorijoje – red.) jie važiuos ir kiek ilgai čia liks. Bet tai buvo nenuginčijamas įrodymas, ką Ukraina jau seniai teigė, – Rusijos kariuomenė čia veikia labai aktyviai“ – rašo „The Guardian“.

lrytas.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
49 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taigi

JAV kariuomenė ir vadai jau seniai Ukrainoje. Kas mėto fosforo bombas?
https://www.facebook.com/photo.php?v=10204684676385242

MARAS

Na pažiūrėsim,kiek atsiras skaitytojų(vertintojų),patikėjusių šitoke nesąmone,(durnizmu).Kaži, ar kartais britų žurn. Walkeris neparodė rusams kurioj vietoj geriausiai kirsti Ukr. sieną,kur paskui geriausiai įvažiavus visai karinės tchnikos kolonai pasislėpti,kad niekas nepamatytu.:Tai vyko ketvirtadieni,o penktadieny turbūt rusų karimė aviacija atskridusi nusileido,o šeštadieni dar ir „iskanderai” pribuvo,šakės Ukrainai.Walkeri nešk autus iš ten.:O vakarai tik į baltą mašinų koloną žiūrėjo,grožėjosi,”gulbės žeme rieda”,jetau kaip gražu,bet užtat kitur nepasisekė vakarams,šitokio stebuklo nepamatė,kaip „suškės” leidžesi gaila ai ai.Mano nuomone,kad lietrytis užima pirmą vietą pagal fantąstikos pasaulio kūrinių kūrybą,o paskuj dar ir pateike skaitytojams,aš jiems pavydžiu,turbūt jie ir apdovanojimus gauna.

Pensininkas

Neseniai paminėjome Pirmo Pasaulinio karo prasidėjimo šimtmetį. Manau, reikėtų nustatyti, kuri šių , o gal ir praėjusių, metų dieną reikėtų laikyti Trečiojo Pasaulinio karo pradžia.

Brinkazis

Tokia invazija, kokią pamatė šie žurnalistai, per neapsaugotą Ukrainos sienos ruožą vyksta beveik kasdien, tai jokia naujovė. Paliks daug metalo laužo Ukrainoje.

Raigerdas "Taigiui"

Na, matyt, ne tik Bertoldas Brechtas tavo paties žodžiais tarė, kad tu esi kvailys: „Tas, kuris nežino TIESOS, yra paprasčiausias kvailys”. Galimai, ruspropaganda renka ir Lietuvoje visokius kvailius, narkomanus, chroniukus ir visokią kitokią „Bydlo”, kad jie pastoviai girtų, kokia yra teisinga ir nekalta Rusija, ir kokia yra bloga JAV. Vieną ir tą pačią dainelę. Bet komentatorius „Taigis” išsiskiria dar ir ypatingo kvailumo laipsniu. Gal, sakau, tėvas buvo iš tų stribų su 1-os ar 2-jų klasių išsilavinimu, kurie paskiau nuėjo tarnauti į NKVD armiją Lietuvoje? Feikų kolekcionierių „Taigiui” skiriamas šis video apie fosforines bombas. Tu, geriau parašyk, kokioje tu čia jedinstvenikų organizacijoje esi: KOB-istų, besarmačių „Sarmatų” ar „Būkime vieningi”? Galėtumėte važiuoti į Rusiją ir pliurpti apie „nekaltą, bet visų skriaudžiamą mergelę… Skaityti daugiau »

Jėzusas

Atsiribojant nuo emocijų ir primityvių simpatijų yra aišku, kad kuo daugiau Rusijos bus Ukrainoje tuo daugiau bus stabilumo regione.

Taigi
Raigerdas rašizmo propagandistui "Jėzusui"

Tu paprasčiausiai pamiršai pridėti, kad šitie lozungai ir šitos idėjos yra iš G. Orvelo „Gyvulių ūkio”: „Karas-tai Taika, Melas-tai Tiesa”. Apie tia galima paskaityti kiekvienam rašizmo propgandistui, nes atėjo laikas visa tia įrašyti į Rusijos Konstituciją:”Orvelas sukūrė šį romaną 1943-ųjų pabaigoje, bet jis vos neliko neišspausdintas. Dėl to, kad čia įnirtingai buvo puolamas Stalinas, leidėjai vienas po kito atsisakydavo knygos. Orvelo paprasta, tragiška pasakėčia apie tai, kas nutinka, kai gyvuliai išveja poną Džonsą ir mėgina tvarkytis ūkyje patys, jau tapo pasaulinio garso klasika”. Lietuvoje taip pat buvo įgyvendinti „Gyvulių ūkio” principai:”Prie Nemuno kitas išaušo jau rytas?”, „Pasaulį seną išardysim, kas buvo nieks – tas taps viskuo?” Čia įdomi scenelė iš „Gyvulių ūkio”: ” – O man niekas nedraus nešioti karčiuose… Skaityti daugiau »

Rokis Balbo

Tai,kad rusai per amžius nesugebėdavo nusišienauti DILGĖLYNŲ apie savo ziemliankas.Tingūs žalčiai yra,bet šaukti „Za Rodinu” ir „Slave gerojam” -jiems išeina puikiai.

To Jezusas

Esi ne Jezusas, O tikriausiai Josifas St… , jei taip reiškiesi: kur rusai, ten stabilumas, o kad dalį Ukrainos atplėš tau napliavat šoviniste. Kažkas yra pareiškęs, jog ukrainiečiai turi „didelę teritoriją ir jos neapžioja”. O Rusijos teritorija kiek kartų didesnė ir dar vis mažai? Bukagalvių mąstymai arba rusų tautybės asmenys esate. Bet jei lietuvis taip galvoja, tada Lietuvai tikrai galas artėja su tokiais begalviais žmonėmis. Rusams pavydas, jog kitos šalys geriau gyvena tad ir lenda kaip kiaulės į svetimą daržą. Kaip vienas pacanas Palangoje dar prie sovietų, pamatęs jog parduotuvėje pilna, nes ten tikrai nestigdavo net mėsos, nors sostinėje nevisada jos gaudavom.Šis vaikis, motinai stovėjusiai už manęs eilėje, pasakė: ” u nix tak mnogo vsevo – nado atniat ir nam… Skaityti daugiau »

Jėzusas

Nesu ko nors propaguotojas. Nėra nei melo nei tiesos nėra nei karo nei taikos. Tai pat nesu binarinio pasaulio suvokimo propaguotojas. Rašizmas, kaip ir fašizmas ar demokratija yra tik opiumas liaudžiai juos apdorojant viena ar kita linkme. Ukraina iš pricipo negali, o svarbiausia nenori, o būti nepriklausoma (kaip ir Lietuva). Rusams reikia stabilumo Ukrainoje, amerikiečiams – chaoso. Tik užkūrus chaosą kištis įmanoma tik chaosu, todėl rusai ir kišasi į rytų Ukraina.

O gi

britai pirmi pradejo saukti apie Boinga.O kur tas Boing dabar?Pamirso,isvaziavo kaip ir Vienckiene ir ner ka prisiminti.

is kitur

Chunta nori veto, 2014-08-15 02:14 2014.08.11 Nyderlandų saugumo taryba (DSB) pranešė, kad greitu laiku bus paskelbta išankstinė ataskaita apie Boeing-777 sudužimą rytinėje Ukrainoje. ‘Per kelias savaites ekspertų grupė surinko maksimaliai galimą informaciją. Kadangi tolesnei duomenų analizei ir išankstinės ataskaitos parašymui nėra reikalo likti Ukrainoje, tolesnis darbas vyks Hagoje. Ten bus paskelbta ir išankstinė ataskaita’ – skelbiama DSB pres-relize (kelių sakinių mano vertimas iš olandų kalbos). 2014.08.12. Ukrainos generalinės prokuratūros spikeris Jurijus Boičenko pareiškė, kad reiso MH17 katastrofos tyrimo duomenys bus paskelbti TIK ESANT VISŲ ŠALIŲ SUTIKIMUI (turimos omeny Nyderlandai, Belgija, Australija ir Ukraina, kurios sudaro tyrimo grupę). ‘Tyrimo eigoje tęsiamos ekspertizės ir kiti tyrimo veiksmai – jų rezultatai bus paskelbti tik baigus tyrimą ir esąnt VISŲ SUTIKIMUI VISŲ ŠALIŲ, kurios… Skaityti daugiau »

is kitur

verta pazvelgti gyliau, 2014-08-15 01:15

Pagrindinis maidano organizatorius ir finansuotojas yra
keturgubą pilietybę turintis oligarchas I.Kolomojskis, kuris
yra ne tik Dnepropetrovsko gubernatorius, bet ir Europos žydų
bendruomenių pirmininkas ir žydų Europarlamento, užimančio
EP fligelį, pirmininkas. Charkovo liberalios žydų bendruomenės
pirmininkas Eduardas Chodos įsitikinęs, kad karas Ukrainoje yra žydų
ortodoksų sektos Chabad Liubavič karas su
pravoslavais(žiūr.Anna-news.info), stengiantis išplėti 3-čią Chazarų
Kaganatą, įsikurusį buvusios Ukrainos teritorijoje…

gyvuliu ukis

moevideo.net/video/11220.15ece225e730f14b8ce6818e2797

Vatnikas, zvelgiantis gyliau

Андрей Лысенко, спикер инфоцентра СНБО.
Колонна российской военной техники, которая сегодня пересекла границу в районе пункта пропуска Изварино, попытается прорваться на помощь боевикам в окруженном Луганске. На вопрос, почему колонна не была уничтожена с воздуха, Лысенко ответил, что этот участок границы сейчас не контролируется силами АТО. „Но я вас уверяю: то, что сюда зашло, отсюда уже не выйдет”, – сказал он.

Mėgstantis tikslumą

Nesamones kalba tie, kuris teigia, jog Ukrainoje vyksta „pilietinis karas”. Tai nepaskelbtas Rusijos karas (panaudojant savo talkininkus – vietinius seperatistus) prieš Ukrainą, siekiant užgrobti bent dalį Ukrainos žemių. Beje, pilietinis karas būna ne dėl valstybių sienų pakeitimo, bet dėl vidaus politinės santvarkos pakeitimo bei vedamos politikos pakeitimo, o „piliečiai”, besipriešinantys gyvenimui esamoje valstybėje, jau automatiškai praranda piliečio statusą.

megstanciam tiksluma

o ka tu girdejai apie federalines valstybes?

megstanciam tiksluma

youtube.com/watch?v=aklPz3-5Gao.

Raigerdas "ïs kitur"  ir kitiems Šarikovams

Kaip stengiasi čia buvę KGB-istai, bet dabar persidažę į KOB-istus, kad net juokas ima. Ale, koks stengimasis, tiesiog maniakalinis. Bet, kažkodėl tai atitinka visus požymius, kaip tai savo įrodymus pateikia kriminalai per razborkes. O čia komentatoriui „is kitur” ir kitiems Šarikovams, propaguojantiems rašizmo ideologiją, labai nemaloni naujiena. Nes kalba eina apie tai, kad Rusija, kad pateisinti savo grobikiškus karus, tas vagystes, žudynes, falsifikavo visą istoriją. Štai video apie tai:”Русь не Россия” (http://www.youtube.com/watch?v=NHy9VcWcDUA). Man atrodo, kad KGB-istai arba dabartiniai KOB-istai, o iš tikrųjų tai FSB-ėšnikai, tai nauja NKVD atmaina, visiškai neįvertino ukrainiečių. Mat jų šovinizmas apakina juos ir jiems vaidenasi, kad tai veikia kažkokios kitos organizacijos panašiai, kaip veikia jie. NKVD yra Opričninos tęsinys. Rusija, pasirodo, yra dirbtinai sukurta vagių, plėšikų… Skaityti daugiau »

Ray-Guard-Ass

tu vartuoji abreviatura KGB dazniau negu lenku santechnikas Londone zodi kurwa.

Raigerdas

Dabar kyla ginčų dėl Rusijos valstybės susikūrimo. Šiame video yra lbai geras pastebėjimas apie rusų bruožą: būna juodo periodo laikai ir šviesesnio periodo laikai; rusai linkę viską aiškinti per tai, kaip susiklosto aplinkybės. Ir jie laukia, kol baigsis tas juodas periodas. O ukrainiečiai net juodo periodo metu veikia, dirba ir kuria, kad iš jo kuo greičiau išlįsti. Tenka apgailestauti, kad lietuviai, deja, taip pat dabartiniu metu aiškina ir kaltina aplinkybes. Jie nieko nedaro, o laukia, kada baigsis tie blogi laikai. Keista, kad dabartinių lietuvių mąstymas taip ryškiai sutampa su rusų mąstymu. Visas lietuviškas išsilavinimas yra grindžiamas tuo, kad „visame kame kaltos aplinkybės”, „viskas priklauso nuo aplinkybių”. Rusų požiūris tik per susiklosčiusių aplinkybių akinius yra toks pat. Gaila, kada mūsų tauta… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Labai įdomus žinomo politinio analitiko Bzežinskio požiūris į Rusijos okupacinę politiką Ukrainos atžvilgiu: Бжезинский: „Украина — цена за возрождение СССР” (http://www.youtube.com/watch?v=sqQRzfXCMsQ). Iš tikro, Putino politika trumaparegiška, siekiant įgyvendinti savo idėjas, kurių pagrindas yra rusiškas šovinizmas. Klaiku iki kokio lygio nusirito Rusija. O gal Putinas įsivaizduoja, kad jis yra Čingishanas?

O tuo tarpu Amerikoje

Įdomu, verta paskaityti Fergusone prasidėję protestai plečiasi ir į kitus JAV miestus

sertifikuotas tautietis

Norėčiau sužinoti „Raigerdo” Y-DNR. Ateityje prašyčiau tai nurodyti šalia slapyvardžio. Kol kas jo rašinių neskaitysiu, nes gali būti, kad tai kokio tiurko ar ugrofino sapaliojimai. Netgi įtariu, kad jis gali turėti kokių rusų savo kilmės medyje, nes garai atmenu jo tekstus, ginančius Černiachovskio (aka Dzeržinskio) tilto balvonus. Toks nuomonių kaitaliojimas geros kilmės nerodo.

Vatnikas, zvialgentis gyliau

Lugandonijos ir Dumbasijos proiektai zlūgo!! Dabar vėnintialis būdas atkurti ruskijmorą, pardon, ruskojmirą yra gumanytarinis kanvojus! Šytą gylią myntį patvirtina ir Aleksandras Geljevičius Duginas. JIs sako sekančiai: А так как ДНР и ЛНР слиты, то останется прямой ввод. Я в это не очень верю, но посмотрим. Конвой движется к Донбассу. Это сейчас наиболее острая тема глобальной политики.
Suprantate, nireikia taip seuraj ziureti. Matyti, kad čia nedaug kas ismano geopolytiką. Dabar pagrindinė geopslytikos tema yra gumanitarinis kanvojus, bet ne vysi tai supranta.

delfi apie

tai tyli.

Visi išsižioję

seka baltą vilkikų koloną,o rusai tamsoje įvažiuoja su tankais.Porošenka sako,kad dalį jų sunaikino.NATO vis stebisi ,kad rusai viena sako,kita daro.Laikas liautis stebėti ir pareikšti nepasitikėimą Putinui.

gudi giria

reike zaibu rusijai uzimti visa ukraina ir nepalikt jokio kozirio parazitam ir baigsis idijotu judosiu era toij zemej

Raigerdas pamišusiam sertifikuotam tautiečiui

Kiekviena tauta turi kvailių ir pamišėlių. Deja, jie irgi yra laikomi piliečiais ir niekas nekreipia į juos dėmesio, kaip į potencialius kenkėjus. Kaip jūs galite atskirti kvailį nuo protingo žmogaus? Aš jau nekartą rašiau, kad Konfucijus apie tai parašė dar 2500 metų atgal: „Kilnus žmogus kaltina save, oniekingas – kaltina kitus“. Rusijoje tai tapo nacionalinės politikos vienu iš kertiniu akmeniu. Yra tokių kvailių-hienų, kurios viauksi ir Lietuvoje. Komentatorius „Sertifikuotas lietuvis” primena man labiau sertifikuotą silkę. Šitas žmogelis yra sukvailėjęs iki tokio laipsnio, kad net nesugeba sugalvoti sau normalaus nick’o. Jis labai pergyvena dėl to, kad jam neleidžia ko nors griauti. Šiandien jis verkia, kad jam neleidžia griauti Žaliojo Tilto, rytoj jis verks, kad jam neleidžia griauti dar ko nors. Patikrinkit… Skaityti daugiau »

>is kitur

Pritariu šiam komentarui.

to Reigardas is kitur

as tau paskui savo veido matmenis atsiusiu.O gal noretum prisijungti cia!?http://www.veteranstoday.com/2014/03/11/putin4prez/

gudi giria

reigardas,ar gardas paleistas is gydymo gardo apsigydes prota vata dabar erelis,o visi kiti sertifikuoti kvailiai brac

sertifikuotas lietuvis-Reigardui

Ismataves veida,turiu tave nuliuditi.Atitinku visiems reikalavimams-grynas lietuvis.Del mano lietuviu gramaikos paaiskinsiu labai paprastai,as itariu kad tai tavo senelis iskunde mano senelius NKVD ir juos(seimoje buvo 9zmones) 1953 metais istrme i Krasnojarskij kraj. Kansk,pos.Chunajari.Kur isbuvo 10m.Bet as ne apie tai dabar.Tu vis primeni NKVD-KGB…ta prasme nori kad mes siolaikyne karta gyventume praeitos kartos skausmu?O gal tu net nori kad mes auklietume savo vaikus nekest rusu.Kur tai atves? As suprantu Konservatorius,Landzbergi…Taip je laikosi prie valdzios saugdami rusai eina,ir tvarkosi savo tvartelius.Del ruspropaganda,gyvenau tarybu sajungoje ir kai rode Ljonjka spjaudavom i ekrana,toks akyvaizdus melas ten buvo!Bet dabar tas lietuviskas agitpropas 10 kartu blogesnis,ne rafinuotas,paliginymai eina tokiame ligije-kas blogiau rauduonas ar apvalus.Dekui uz supratima!

sertifikuotas tautietis

Ačiū, Reigardai, už atsakymą (2014-08-15 19:34). Man seniai knietėjo patikslinti: tas pats balvonų gerbėjas čia kailį išsivertęs gražbyliauja ar kas jo nicku piktnaudžiauja? Paskutinę pilnaties dieną palaistei tulžim mano personą ir būk laimingas, jei palengvėjo. Tik nesidaužyk taip dėl smulkmenų – tausok save! Palengvėjo ir man: vienas tranas iš spiečiaus lauk! Nereiks gaišti laiko skaitant.

Objektyviai - žvelgiant iš šono....

Šiandien JAV kariuomenė BOMBARDUOJA Iraką. O kiek dar JAV valstybių subombardavo anksčiau? Kiek valstybių sukiršino, išardė, suskaldė, padarė valstybių perversmus? Tame tarpe ir Ukrainoje, o kaltinama Rusija…Šiandien teisingiausias sprendimas būtų jei atskirtų rytų ir vakarų Ukrainą. Kaip pasielgė su Kosovu. Juk šiandien Ukrainoje vykdomas akivaizdus Rusakalbių genocidas. Tai mato visas Pasaulis. Tik JAV tai ne naudinga. JAV išardė ekonomiškai stiprią Jugoslaviją, nes ji palaikė Rusiją. Ukrainoje padarė valstybės perversmą, kadangi Janukovičius taip pat pasuko Rusijos, o ne JAV žandaro kryptimi.

to objektiviai
Raigerdas sertifikuotam lietuviui

Matai, kur tu bebūtum, bet nedera degraduoti iki tokio laipsnio, kad pavirsti kiaule. Suprantu, kad yra sunku išlikti žmogumi, kai tave ištremia į „Gyvulių ūkį”. Bet yra skirtumas tame, kad tu likai gyvas, tik pavirtai kiaule. Štai, ką tu rašai: „as itariu kad tai tavo senelis iskunde mano senelius NKVD ir juos(seimoje buvo zmones”. Supranti tu į kiaulę pavirtęs žmogau: mano senelis žuvo, nuo į kiaulę pavirtusį žmogų, kuriuos tada liaudis vadino stribais. Žuvo ir kiti giminaičiai, nes už tą Lietuvą atidavė savo gyvybes. Tu likai gyvas ir dabar įsivaizduoji, kad turi teisę elgtis, kaip paršas. Ar tapsi vėl žmogum? Juo tapti niekada nevėlu. Bet tu juo netapsi, nes tau malonesnis tas paršo gyvenimas, kurį tau įskiepijo Rusijoje.

matai Raigardai

kaip sunku dviems nukentejusiems nuo stribu! Bet tu visus kas turi kitokia nuomone apie ivikius Ukrajinoje vadini ruspropoganda KOB…Bet man atrodo apie tokius kaip tu gerai parase- Česlovas 2014-08-20 – 23:33 Mane tiesiog siutina žmonių neišmanymas kas yra nepriklausomybė ir demokratija. Visi kaip vienas sako, kad mes atkūrėme nepriklausomybę ir demokratija, o po to kažkas tai matai atsitiko su tą demokratiją. Čia visiškas absurdas ir nesąmonė. Mes atkūrėme tik valstybinius Lietuvos simbolius, bet tikros nepriklausomybės ir demokratijos tikrai neatkūrėme, kadangi demokratijos atkūrimas tai ilgalaikis istorinio teisingumo atstatymo procesas, kuris Lietuvoje niekada nebuvo pradėtas. Taigi bukite ramus. Mes ir toliau gyvename sovietinėje santvarkoje. Maskviniai išejo, o savi KGB- istai dažniausiai su lietuviškom pavardėm liko. Jie ir užgrobė valdžia Lietuvoje . Maskviniai… Skaityti daugiau »

matai Raigardai

Mane tiesiog siutina žmonių neišmanymas kas yra nepriklausomybė ir demokratija. Visi kaip vienas sako, kad mes atkūrėme nepriklausomybę ir demokratija, o po to kažkas tai matai atsitiko su tą demokratiją. Čia visiškas absurdas ir nesąmonė. Mes atkūrėme tik valstybinius Lietuvos simbolius, bet tikros nepriklausomybės ir demokratijos tikrai neatkūrėme, kadangi demokratijos atkūrimas tai ilgalaikis istorinio teisingumo atstatymo procesas, kuris Lietuvoje niekada nebuvo pradėtas. Taigi bukite ramus. Mes ir toliau gyvename sovietinėje santvarkoje. Maskviniai išejo, o savi KGB- istai dažniausiai su lietuviškom pavardėm liko. Jie ir užgrobė valdžia Lietuvoje . Maskviniai aišku pyksta ant buvusių bendražygių, kadangi šie juos apgavo sužaisdami nepriklausomybės ir demokratijos korta ir dabar nenori dalintis pelnu gaunamu iš strateginių Lietuvos objektų, bei viską pasiima sau . Už tai… Skaityti daugiau »

Raigerdas >sertifikuotam lietuviui

Tai Česlovas teisingai rašo. Bet jis rašo apie Lietuvos problemas, bet ne apie Ukrainos. Apgailestauju, kad tu tame rusų Gulage visiškai nupušai ir nebeskiri, kur yra Lietuva, o kur Ukraina. Lietuvos problemos yra vidaus reikalas. Tik yra vienas požymis, kuris yra bendras tiek Lietuvai, tiek Ukrainai – tai Rusijos lindimas į visų kaimynų reikalus. Kadangi Rusijos verslas yra sukonstruotas pagal kriminalų diktuojamas sąlygas, tai ir Rusijos politika yra kriminalinė politika. Tad man iškilo klausimas: jeigu tu esi tremtinys, tai kodėl tu neprotestuoji prieš Krymo aneksiją? Ar tau tokia vagių pasisavinimo svetimų teritorijų metodai yra priimtini? Juk tu ten buvai ne vienas? Keliems savo draugams tremtiniams iš Rusijos ar Kasachstano parašei laišką, išreikšdamas savo nesutikimą ir protestą prieš tokią banditišką akciją… Skaityti daugiau »

 sertifikuotas lietuvis- Reigardai tu ne supratai

Sioje istorijos atkarpoje man daugiau kelia simpatiju KGBistas Putinas negu KGBistas Gribauskaite,Landzbergis…Kodel ne protestuoju pries Krimo aneksija todel kad tu ne protestuoji pries Kosovo aneksija,Irako, Libijos,Sirijos…Bombardavimo.Turiu draugu serbu ir je pasakojo kaip NATO naikino Jugoslavija.Ir dar pereik i Karstas Komentaras ir paskaityk straipsni-Apgauta Lietuva: norėjome demokratijos, gauname – fašizmą?

Raigerdas>sertifikuotam lietuviui

Labai man kyla įtarimų dėl tamstos tremties. Labai jau keistas tremtinys esi. Būtų gerai, kad kas nors paliūdytų iš tų su kuriais tu buvai tremtį, kad sužinoti, kas tu per paukštis. Ardomoji veikla tavo galvoje užfiksuota labai stipriai. Bijau, kad gali būti susijęs su nusikaltimais. Kokia Sirijos aneksija? Tu ką, girtas rašai? Ten tas pats prezidentas perrinktas 88,7% balsų. O gal tu nuo bambalio negali atitrūkti, kad net nežinai, kad ten buvo rinkimai? Tai skaityk žinias:”Rinkimų farsas: Sirijos prezidento rinkimus be vargo laimėjo Basharas al Assadas, nuo šventinių šūvių žuvo trys žmonės”. Tavo tas „pamirštas” prezidentas Bašaras palaikė Putiną dėl Krymo aneksijos. O prie ko čia Kosovas? Aš asmeniškai kalbėjau su chorvatais ir bosniais. Ir jie man patvirtino, kad serbai… Skaityti daugiau »

Sertifikuotas lietuvis

zmanes na pabukit arbitrais!Juk tas Reigardas arba ruko kazka arba geria per daug!As anksciau rasiau kad mano seneliai su seima buvo isvezti i sibira,del Sirijos tai chia pat mano komentaras galit paliginti!Del Krimo,tas kas viko maidane pagal tave viskas buvo teisetai ir civilizuotai?Krimas jau buvo po to!Cia esminis klausimas del visos tos koshes!

Ir dar Reigardui is sertifikuoto

Ne klijok etikeciu-susijes su nusikaltimais…Nes tai ir yra KGB-NKVD-MGB darbo stilius,labai paplites siolaikineje Lietuvoje!

Reigardui is kitur

Užtenka to, kad valstybės saugumo šefas, išėjęs iš prezidentės kabineto, oficialiai pareiškia: visi apsilankę Rusijoje, yra galimi Rusijos (priešo) įtakos agentai. Tokio lygio nebuvo pasiekta nei vienoje valstybėje, prie bet kokio režimo. Kai didžiulė piliečių dalis per sekundę padaromi priešo įtakos agentais. Ir tai tik todėl, kad tokiu būdu bandoma Landsbauskaitę iš primityvios šmeižikės padaryti kovotoja už valstybę. Primenu, saugumo šefas taip pareiškė po to, kai grybauskaitė atvirai ir įžūliai apšmeižė žmones, tam tarpe savo konkurentą rinkimuose, pavadindama juos Rusijai dirbančiais. Mestos valstybinės struktūros tik tam, kad jai nereiktų atsakyti už kriminalinį nusikaltimą – šmeižtą. P.S. Esu garantuotas Rusijos įtakos agentas (ką ten įtakos – užkietėjęs kgb darbuotojas, superpriešas) mat Rusijoj lankiausi gal 50 kartų. Tiesa, paskutinį kartą prieš 20… Skaityti daugiau »

Raigerdas anoniminiam komentatoriui 2014-08-21 21:

Tvarkoj, „valstybės saugumo šefas” pasakė kvailystę. Pas mus kvailų politikų ir valstybės pareigunų yra gana daug, nes jie mokėsi TSRS arba Melo Imperijoje. Tu galvoji, kad nuo įpročio Meluoti yra taip lengva atprasti? Kažin kas yra lengviau: atprasti nuo alkoholio, ar nuo įpročio meluoti? Pavyzdžiui, kodėl tau nepalyginti tai ką kalba Žirinovskis su mūsų politikais? Kaip sau nori vartyk, bet Žirinovskis pasakė, kad ir Lietuvą, ir Lenkiją reikia nušluoti nuo žemės paviršiaus? Čia yra neapykantos kurstymas kaimyninėms šalims. Tu gali paimti visus mūsų politikų pasisakymus, ir tai jie neperspjaus vieno Žirinovskio kalbų. Tame ir yra ta „demokratijos” bėda, kad Žirinovskį išrinko Rusijos piliečiai ir ne pirmus metus. Ir jis yra pripažintas persona non grata ne vienoje šalyje. Jeigu „mūsų saugumo… Skaityti daugiau »

sertifikuotas Reigardui

cia as tau + pastaciau!:)

49
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top