Tiesioginė transliacija iš Prancūzijos: „Laisvės! Tiesos!“ – skanduoja manifestantai, protestuojantys prieš privalomą skiepijimą ir „sanitarinį pasą“

Jūsų dėmesiui – tiesioginė transliacija iš Prancūzijos.

Jau ketvirtą šeštadienį iš eilės tūkstančiai manifestantų išėjo į gatves ginti savo teisių ir laisvių – protestuoti prieš liberticidą, įstatymą, įteisinusį privalomą skiepijimą ir „sanitarinį pasą“, kurį rugpjūčio 5 dieną palaimino ir Prancūzijos Konstitucinis teismas kaip neva „subalansuotą kompromisą tarp visuomenės sveikatos poreikių ir asmens laisvės“.

Primename, kad nuo liepos 21 dienos į muziejus, kino teatrus ar kitas pramogų vietas Prancūzijos gyventojai gali patekti tik įrodę, kad yra pasiskiepiję nuo COVID-19, turi neigiamą COVID-19 testo atsakymą ar yra persirgę koronavirusine infekcija ir patvirtinę tai teigiamu RT-PGR testu. Tačiau jau po kelių dienų toks „sanitarinis pasas“ bus reikalingas ir norint užsukti į restoraną, kavinę, taip pat ir kelionėms – ne tik lėktuvais, bet ir traukiniais, net ir priemiestiniais.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Lietuviams,

panašu, Tiesos nereikia – jiems reikia tik dar didesnės dezinformacijos propagandos uodegon, kai makaulės paralyžiuotos ir traumuotos.

Visur tas pats globalistinis fašizmas

Turim susivienyti ir nušluoti fašistines vyriausybes su jų diegiamu fašizmu – ir Prancūzijoje, ir Lietuvoje!

Rasa

O pas mus ir visuomeniniam transportui ir parduotuvėm pasiuko prireiks. Nu mes visada lekiam priekyje traukinio. Tas amžinas noras pasirodyti tai tik provincialumo ar nepilnavertiškumo komplekso išraiška.

Diedas

Prancūzams pasisekė labiau.
Jie neturi vatnykų, pigiai perkamų politikų, žurnalūgų ir kitokio plauko garsiai rėkiančių kremliaus autkojų.
Užtenka ant scenos kelių tokių vatinių, kad išsilakstytų visa liaudis.

Ir Prancūzijoje KT yra virš tautos suvereno

Kompromisas galimas tuomet ir tik tuomet, kai derasi DU AR DAUGIAU interesantų ir jie vieni kitiems laisvanoriškai padaro nuolaidas.
Vadinasi, Prancūzijos Konstitucinis teismas neturėjo jokio pagrindo „laiminti” „SUBALANSUOTO KOMPROMISO tarp visuomenės sveikatos poreikių ir asmens laisvės“, kadangi savo tautai – laisvų piliečių visuomenei – Prancūzijos valdžia su Makronu priešaky tiesiog voliuntaristiškai primetė visuotinio skiepijimosi prievolę, nė nemėgindama ieškoti kokio nors kompromiso. Taigi, neįtikėtina, net Prancūzijoje kovidinės vakcinacijos klausimu nebuvo kompromisui būtinos antrosios pusės, su kuria būtų susitinkama, tariamasi dėl „bendro reikalo”, Respublikos ateities.
Nors, kita vertus, nieko neįtikėtino tame nėra, kadangi Prancūzijos Konstitucinio teismo narių absoliuti dauguma yra masonai. To jie ir neslepia, viešai deklaruoja. Bėda tik ta, kad laisvieji mūrininkai pirmiausiai atstovauja ne juos rinkusių piliečių, o „brolių” interesus.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top